Jump to content

ושוב ראיקו (אחרי הפועל חיפה)

Recommended Posts

הביא לנו שלוש נקודות היום. יש לו בעיה במשחק הרגל, אני מקווה ששורה יעבוד איתו על זה. מעבר לזה, פעם אחת במשחק הוא יוצא לכדור גובה בצורה לא אחראית אבל אני מוכן לשלם את "שכר הלימוד" המועט הזה בשביל מה שהוא מביא לנו. המון ביטחון, בטח ובטח בהתחשב בכך שמדובר בשוער צעיר מאוד.

היום באמת נתן משחק טוב מכל הבחינות כולל שיחרורי הכדור עם היד.
על הבעיטה השטוחה של פרץ מגיע לו קרדיט פחות על המיקום (כי כל שוער צריך לגעת בכדור הזה) אלא יותר על היד החזקה שהוא שם, אני די בטוח שרוב השוערים היו נוגעים בזה וזה בכל זאת היה נכנס לשער.

הביא לנו שלוש נקודות היום. יש לו בעיה במשחק הרגל, אני מקווה ששורה יעבוד איתו על זה. מעבר לזה, פעם אחת במשחק הוא יוצא לכדור גובה בצורה לא אחראית אבל אני מוכן לשלם את "שכר הלימוד" המועט הזה בשביל מה שהוא מביא לנו. המון ביטחון, בטח ובטח בהתחשב בכך שמדובר בשוער צעיר מאוד.

חושב שהבעיה היותר קשה שלו היא בגובה. חוץ מהטעות במחצית הראשונה, הוא באופן כללי כמעט אף פעם לא יוצא לכדורי גובה. גם כאלה שקשתיים בצורה מוגזמת ואמורים להיות הלחם והחמאה שלו. מרגיש שהוא יוצא לכדורי גובה רק שאין לו ברירה. בניגוד ליציאה מקו השער למשל, שם רואים שיש לו הרבה הרבה יותר ביטחון ועושה את זה בצורה טובה. חייב לעבוד על זה לדעתי לפני משחק הרגל.

חושב שהבעיה היותר קשה שלו היא בגובה. חוץ מהטעות במחצית הראשונה, הוא באופן כללי כמעט אף פעם לא יוצא לכדורי גובה. גם כאלה שקשתיים בצורה מוגזמת ואמורים להיות הלחם והחמאה שלו. מרגיש שהוא יוצא לכדורי גובה רק שאין לו ברירה. בניגוד ליציאה מקו השער למשל, שם רואים שיש לו הרבה הרבה יותר ביטחון ועושה את זה בצורה טובה. חייב לעבוד על זה לדעתי לפני משחק הרגל.

משחק הגובה זה עקב אכילס של רוב השוערים.

בהשוואה לשאר הליגה, לדעתי משחק הגובה שלו טוב משל כולם

השוער הטוב בליגה לגילו.

וברצינות, נכס, רואים את עליית הביטחון שלו והפיקוד על ההגנה (במיוחד במשחק מזעזע כזה).

ואחרי אינסוף דיבורים על "לא מביא נקודות", הנה, 3 עליו.

מקווה מאוד שנזכה להנות ממנו לפחות עוד עונה, הוא לא יהיה פה יותר מזה.

משחק הגובה זה עקב אכילס של רוב השוערים.

בהשוואה לשאר הליגה, לדעתי משחק הגובה שלו טוב משל כולם

אני מסכים שזה הכי טריקי. אבל אצלו זה האספקט הכי בעייתי ונחות משמעותית. ובאופן כללי, משחק גובה בינוני.

קליימן בוודאות טוב ממנו בזה.