Jump to content

ציר הרשע

Recommended Posts

וואלה לא שמתי לב, מעכשיו אעקוב ונבטיח לעדכן אותך

וכן זה מתקזז, כמו שחצי עונה אוגו לא קיבל צהוב ועכשיו כל משחק הוא מקבל, הבכי כאן נהיה מאוס מרגיש כאילו אני בפורום של הפועל

כדי שזה יתקזז צריך שתהיה טעות גדולה לטובתנו כל משחק מפה עד סוף העונה, אין דרך אחרת, הלוואי שאתה צודק.

לגבי אוגו, לא שווה כלום אם לא עשו לו שום דבר אחרי הניסיון להפוך את טב״ח לנכה. שיקבל גם שבעים צהובים, עבירות ברוטאליות שעל הרבה פחות מזה הרחיקו לנו שחקנים על סמך טלוויזיה/אדום ישיר.

וואלה לא שמתי לב, מעכשיו אעקוב ונבטיח לעדכן אותך

וכן זה מתקזז, כמו שחצי עונה אוגו לא קיבל צהוב ועכשיו כל משחק הוא מקבל, הבכי כאן נהיה מאוס מרגיש כאילו אני בפורום של הפועל

איזה אפס. איכסה עלייך.

אתה עוד לא מתבייש להביא את אוגו לדוגמה של להתאזן? אתה לא מבין את הנזק שאתה עושה אם האובר אובייקטיביות שלך?

שבטעות אף אחד לא יראה את הכניסה אתמול שהוא קיבל עליה צהוב שהייתה הרבה הרבה יותר קובה לאדום מאשר ללא כרטיס ויחשוב שזה מתאזן ועכשיו הוא מקבל בראש מהשופטים לחינם.

כמעט כלום לא השתנה. עדיין הכי אלים בליגה. מקבל יותר כרטיסים משקיבל בהתחלה אבל עדיין פחות ממה שצריך. וגם אם מקבל כמו שצריך זה לא מתאזן. זה פשוט מפסיק לעשות עוול.

אל תפריע לאנשים עם עובדות.

בכלל בחודשים האחרונים הפורום הזה מרגיש כמו שדים. הכל קונספירציות, תלונות על חוסר צדק פוטנציאלי (שיקרה בוודאות מוחלטת לטענת הכותבים), ותחושת קיפוח תמידי.

תשמע, בלי להשתחצן, אני מאמין שאני אדם עם ראש על הכתפיים. לא ילד, ראיתי כבר כמה דברים בחיים.

לא חושב שיש פה משהו ברמת התיאום המכוון מראש, מתי מפסידים ומתי מנצחים, אבל אתם חושבים שאין להעדפת ב״ש או שנאת מכבי השפעה, זו קצת נאיביות.

הקהל של חיפה ידחוף את הקבוצה שלו פי 5 יותר חזק נגדך מאשר נגד ב״ש. לא אמיתי?

יניב קטן מודה קבל עם ועדה שמהנוער מלמדים אותם שאנחנו הטים טו ביט. לא אמיתי?

שנה שעברה סכנין נותנת את הנשמה מולך ומתפרקת מייד אחרי בב״ש, לא אמיתי?

בעונת הקיזוז של הפועל הייתה פתיחת רגליים שלנו לחיפה. לא אמיתי?

דור אלו חתום שנה הבאה בב״ש. לא אמיתי?

אוהד פורץ למגרש להכות שחקן, השחקן מגן על עצמו ומורחק, הקבוצה שלו סופגת עונש הורדת משחק. לא אמיתי?

טב״ח מקבל עונש ע״פ מצלמה, שבוע אחכ שהגיע הזמן להפעיל על גאדיר השיטה הזו מבוטלת. לא אמיתי?

פאקינג 38 מיליון שקל כספי ציבור נעלמים מקופת ההתאחדות, כולם כולל כולם חוץ מאיתנו הופכים לדגים ושותקים. לא אמיתי? אמיתי שצריך לשפשף את העיניים.

אני לא אומר שיש נגדנו קנוניה מפורשת, גם לא אומר שאין. אבל לחשוב שלשנאה כלפינו מצד רוב הליגה אין השפעה ישירה או עקיפה על התוצאות על הדשא זה קצת נאיבי בעיניי.

לא מבין למה זה נשמע לאנשים כזה מופרך.

אנחנו עשינו את במו רגלינו להפועל לפני כמה שנים.

מופרך זה לא.

אפילו די סביר שזה נכון.

מצד שני, ״ציר הרשע״ הזה לקח לב״ש 5 נקודות (תיקו עם סכנין, הפסד לחיפה) ולמכבי 5 נקודות (תיקו והפסד לחיפה).

ככה שעובדתית הוא (בינתיים) לא מהווה פקטור.

לגבי הקלות? מי שחשב שזה ייגמר בפחות מ-3 חי בסרט.

זה לא רק הבדלי הרמות על הדשא, זה גם המאמן הכי אוברייטד בכדורגל שלא יודע להעמיד מערך ראוי.

חיפה קבוצה פח, הכי חלשה בפלייאוף בפער, העובדה שהפסדנו להם נקודות היא אשמה בלעדית שלנו.

אפשר להניח שהם לא לגמרי התאמצו, אפשר גם להניח שזה מה שהם מסוגלים לתת, לאורך כל העונה זה נראה ככה.

עכשיו שכל אחד יאמין במה שנוח לו.

מישהו יכול להסביר לי, איך שנכנסים ל2 מאתרי הספורט הגדולים בישראל (וואן וספורט5)

אין שום, אבל שום אזכור על זה שמכבי חיפה אכלה 4:0 אתמול?

אם הייתי קם היום בבוקר לא הייתי יודע שהמשחק הזה התקיים בכלל.

משחק גדול של שתי גדולות עם תוצאה כזו עוצמתית ושום אזכור? שום קטילה? ההפכה התקשורת את עורה? התעוררנו בשוויץ אולי?

די לעצימת עיניים ולזיוני שכל האלה!

בוודאי שיש השפעה למה שקורה מאחוקי הקלעים על כר הדשא.

זה כמו שיבוא איזה מטומטם ויאמר לי שאיך שנעלה למשחק מול הפועל לא אמור להיות שונה לצרוך העניין ממשחק מול מכבי פתח תקווה,

כל אחד שיש לו חבר אוהד חיפה מספיק זמן יכול להבין שאנחנו השנאה העיקרית שלהם ברמות שאנשים לא מצליחים אפילו להבין אם לא שמעו זאת מאוהדין עצמם.

תוסיפו לזה את העובדה שאנחנו הכי מעוטרים הכי שחצנים הכי מסוקרים והכי טובים אם מסתכלים על עובדות לאורך זמן,ותבינו למה כולם עולים נגדנו כמו מלחמת עולם - הרווחנו את זה די ביושר ולכן אנחנו צריכים להסתמך על עצמנו בלבד ומאידך חייבים להבין שכולן נגדנו וכולן יעשו הרבה שהמאמי תקח ולא החזירים מתל אביב.

כל הליגה על הזין.

קשה להתעלם מזה, זה מחלחל מאוהדים דרך הבעלים ועד לשחקנים על כר הדשא שיודעים שנגד ב״ש לדוגמה כל תוצאה היא בסדר.
האקסטרה מוטיבציה נגדנו קיימת, אי אפשר להתכחש לזה. אולי זה לא בא לידי ביטוי בתוצאות בהכרח אבל אנחנו נאלצים לשחק מול קבוצות שרוצות יותר.
במידה וגם שנה הבאה נרוץ ראש בראש רק עם ב״ש, אני בטוח שאחוז ההצלחה של חיפה מול ב״ש ימשיך לרדת.

קשה להתעלם מזה, זה מחלחל מאוהדים דרך הבעלים ועד לשחקנים על כר הדשא שיודעים שנגד ב״ש לדוגמה כל תוצאה היא בסדר.

האקסטרה מוטיבציה נגדנו קיימת, אי אפשר להתכחש לזה. אולי זה לא בא לידי ביטוי בתוצאות בהכרח אבל אנחנו נאלצים לשחק מול קבוצות שרוצות יותר.

במידה וגם שנה הבאה נרוץ ראש בראש רק עם ב״ש, אני בטוח שאחוז ההצלחה של חיפה מול ב״ש ימשיך לרדת.

זה הכל תלוי במצב של חיפה בטבלה.

זה לא שהם מוכרים בכוונה. הם גם רוצים להצליח. אם הם ירוצו בצמרת תהיה בטוח שהם יילחמו כמו אריות. פשוט ברגע שאין להם כבר על מה לשחק, זה נראה אחרת. זה גם מה שאמרתי לפני שבועיים, חיפה מגיעים שאירופה לא ריאלית מבחינתם, ולכן כל מה שנשאר להם זה להרוס לנו. אני קיוויתי שזה יראה אחרת, אבל ממש לא הייתי מופתע.

טוב מאוד שכולם שונאים אותנו ובאים עם אקסטרא מוטיבציה נגדנו. רק מראה איזו אימפריה אנחנו וכולם רוצים להפיל אימפריות.

זה גם מוכיח שב"ש ממש עדיין לא שם. יש להם עוד לעבור לא מעט כדי להיות גדולה ושנואה כמו מכבי.

אנחנו צריכים להתמודד עם זה גם אם זה נראה "לא פייר". ככה זה כשאתה הכי גדול ומצליח.

נושא בכיינות.

מכבי עלו לשחק מול חיפה כמו קבוצה בינונית/שבעה/לא מאומנת/מפוחדת תבחרו מה שתרצו ואם היו עולים עם מוטיבציית שיא ומשחקים כמו שהם מסוגלים לא היה עוזר לחיפה שום מוטיבציה, אותו הדבר נגד בית"ר ובטח שבטח נגד אשקלון וכפ"ס שמולם איבדנו נקודות.

מכבי צריכה לנצח בלי תירוצים ובלי בכיינות.

לא מאמין שיש עדיין אנשים שמשקרים לעצמם עם המשחק שלנו מול חיפה. (פתיחת רגליים)

המשחק הזה סה"כ היה משחק מאוד מייצג ליכולת שלנו.

הייתה שם פשוט שטיפת מח אדירה.

כל דבר שנגיד פה זה בכיינות? אנשים איבדו את זה.

עובדתית כל מי שלא אוהד מכבי לא בעד מכבי במאבק הזה,אנשים ניטרליים אוהדי קבוצות אחרות שופטים(שהם במקרה גם בני אדם עם רגשות והעדפות)ולא שאני טוען שיתנו לבש שריקות הזויות אבל כל דבר גבולי בפליאוף ילך איתם.

שכחתם מהר ששנה שעברה חוץ מצהל וממשרד החוץ כולם כולל כולם תקשורת התאחדות וכולם התאחדו לתת לבש תאליפות ההיסטורית והמרגשת מאז שנוסד הכדורגל בארץ.

די לשקר לעצמכם כולם יודעים שבכל מצב גבולי בסוף העונה שוב סכנין יתנו משחק קל לבש ושוב פעם יגידו פה אבל סכנין חלשה אבל אבל ואבל..

איזה שטויות אתה מדבר.

בסיבוב שלפני זה ניצחנו את חיפה 5-0

לא מבקשים שתפסיקו עם התחושות שכל העולם נגדנו, רק מבקשים שתפסיקו להפוך את זה למסע צלב בכייני.

אפילו אוהדי חיפה בעונת הקיזוז לא התלוננו כל כך הרבה על קיפוח ותחושת נרדפות.

להם אגב, היו את כל הסיבות לעשות את זה, לא רק תחושות.

לגמרי, ממי בדיוק ציפו שיתן גול? אבידור? יבוריאן? אולי בוזגלו הצ'וקר?

אם לא מנצחים את ב"ש בטרנר, אפשר ללכת לים?

למרות שברור לי שגם אם עוד שבועיים נפסיד אני עדיין אאמין, קשה לי להאמין שניקח אליפות אם לא ננצח בטרנר.

לא בגלל הפער, הוא סגיר, אלא בגלל הפן המנטלי. נצחון בטרנר יהפוך את מה שהיה פה בשנה וחצי האחרונות ויוכיח להם שהם סתם פיקציה, לא מציאה גדולה. אותם זה ישבור מנטאלית הידיעה שטרנר כבר לא מבצר, אלא סתם אצטדיון ביתי רגיל, ולנו זה ייתן בוסט אדיר.

אם לא ננצח זה יוכיח שאין שינוי במה שהולך פה כבר שנה וחצי ויהיה להם הרבה יותר קל לקחת את זה.

אם לא מנצחים את ב"ש בטרנר, אפשר ללכת לים?

לא. היכולת שלהם בחוץ לא מזהירה וישארו להם עוד חמישה משחקי חוץ. הפסד כנראה יגמור את הסיפור, תיקו והכל עדיין פתוח. קשה אבל פתוח.

להזכירכם נכנסו אשתקד לפלייאוף במינוס 5 הפרש שנסגר תוך שבועיים.

לא. היכולת שלהם בחוץ לא מזהירה וישארו להם עוד חמישה משחקי חוץ. הפסד כנראה יגמור את הסיפור, תיקו והכל עדיין פתוח. קשה אבל פתוח.

להזכירכם נכנסו אשתקד לפלייאוף במינוס 5 הפרש שנסגר תוך שבועיים.

מינוס 3

כשלנו היה יתרון בהפרש