Jump to content

ציר הרשע

Recommended Posts

קצת הפועל הנושא הזה

לגמרי

"אלה שונאים אותנו כי בלה בלה ואלה שונאים אותנו כי בלה בלה בלה".

נראה לכם ששחקנים ומאמנים שמקבלים פרמיות / רוצים חוזה משודרג / נלחמים על מקום באירופה, באמת ישימו זין אם מדובר בב"ש או בנו?

גם בעונה שעברה כל הקבוצות נלחמו ולראייה חיפה ניצחו את ב"ש, ולמעשה ב"ש איבדה נקודות נגד כל הקבוצות בפלייאוף חוץ מבית"ר.

* בכוכבית - אין ספק שסכנין באו להעביר את הזמן במשחק האליפות של ב"ש. לכן צריך להגיע למצב שבמחזור האחרון הכל תלוי בנו או שלפחות סכנין צריכה את הנק'.

לגמרי

"אלה שונאים אותנו כי בלה בלה ואלה שונאים אותנו כי בלה בלה בלה".

נראה לכם ששחקנים ומאמנים שמקבלים פרמיות / רוצים חוזה משודרג / נלחמים על מקום באירופה, באמת ישימו זין אם מדובר בב"ש או בנו?

גם בעונה שעברה כל הקבוצות נלחמו ולראייה חיפה ניצחו את ב"ש, ולמעשה ב"ש איבדה נקודות נגד כל הקבוצות בפלייאוף חוץ מבית"ר.

* בכוכבית - אין ספק שסכנין באו להעביר את הזמן במשחק האליפות של ב"ש. לכן צריך להגיע למצב שבמחזור האחרון הכל תלוי בנו או שלפחות סכנין צריכה את הנק'.

אחלה שיטה לשים את הנקודה המרכזית בכוכבית ולהתעלם ממנה בתאכלס.

אפחד לא מתבכיין רק מציינים את העובדה שאם הפועל חיפה קש ורעננה היו עולות היה יותר *שיוויוני* בתנאים כי הן לא שרמוטות של גמלים. קבוצות פחות טובות אבל באופן שווה מול מכבי ובש.

נכון שהכל תלוי בנו אבל גם אם בש יפתחו את העונה עם 10 נקודות הכל יהיה תלוי בנו ועדיין, מבאס (ומדרבן באותה מידה)

* בכוכבית - הכל מגיע לנו.... אנחנו הכי טובים הכי מצליחים וגם לא מצטנעים יותר מידי.... טבעי שישנאו

רק שיבואו

אפחד לא מתבכיין רק מציינים את העובדה שאם הפועל חיפה קש ורעננה היו עולות היה יותר *שיוויוני* בתנאים כי הן לא שרמוטות של גמלים. קבוצות פחות טובות אבל באופן שווה מול מכבי ובש.

נכון שהכל תלוי בנו אבל גם אם בש יפתחו את העונה עם 10 נקודות הכל יהיה תלוי בנו ועדיין, מבאס (ומדרבן באותה מידה)

* בכוכבית - הכל מגיע לנו.... אנחנו הכי טובים הכי מצליחים וגם לא מצטנעים יותר מידי.... טבעי שישנאו

רק שיבואו

ממש לא חושב שמתבכיינים, אני חושב שפשוט לוקחים כאן לקיצוניות את השנאה שיש כלפינו או כמה רוצים בחוץ שלא ניקח את האליפות.

התקשורת והאוהדים זה דבר אחד, השחקנים של הקבוצות בפלייאוף העליון זה דבר אחר.

כל עוד נעשה אנחנו את העבודה אני לגמרי סומך על זה שקבוצות אחרות יילחמו (כי כרגע לכולן יש על מה להילחם) גם מול ב"ש.

אני עדיין מסייג את זה שבמחזור האחרון עדיף שלסכנין יהיה על מה לשחק כי כשזה ספציפית משחק על אליפות בב"ש, אז כבר לא הייתי רוצה להיות תלוי בקבוצה שסיימה את העונה. זה הכל.

למי שהיה ספק לגבי השטיח הירוק

אמת. היה ברור כשהרצף שלהם מולם נגמר, שיתחיל רצף חדש בצד השני.

איכס מכבי חיפה.

חיפה שנה שעברה לקחה לבאר שבע יותר נקודות בפלייאוף מאיתנו (!).

סכנין עשתה תיקו לא מובן מאליו מולם לפני חודשיים, ושנה שעברה גם לקחו להם 2 נקודות בתחילת העונה.

הפועל, שלכאורה הכי אמורה לרצות לדפוק אותנו לקחה לב"ש 4 נקודות העונה.

ציר הרשע האמיתי הוא כנראה אשקלון, בני יהודה וכפר-סבא שנתנו 200% מולנו.

אל תפריע לאנשים עם עובדות.

בכלל בחודשים האחרונים הפורום הזה מרגיש כמו שדים. הכל קונספירציות, תלונות על חוסר צדק פוטנציאלי (שיקרה בוודאות מוחלטת לטענת הכותבים), ותחושת קיפוח תמידי.

אם הפועל חיפה, ק"ש ורעננה היו בפלייאוף העליון היית יכול לתת לבאר שבע את הצלחת כבר עכשיו כי גם אם הן היו עולות במוטיבציה של 500% הן היו נדרסות אחת אחר השנייה ואז זה בכלל לא היה משנה מה אתה בעצמך היית עושה מולן.

עדיף לך שיהיו כמה שיותר קבוצות שאולי אחת מהן תוכל לעשות לב"ש צרות. אנחנו צריכים לנצח את כולן בכל מקרה.

באמת שאנחנו יכולים לבוא בטענות רק לעצמנו.הוצאנו 2 נקודות מכפס אשקלון ובני יהודה באמת שאין טעם לבוא לחיפה

חלום שלי מגיע מחזור אחרון, סכנין מגיעה לטרנר ולא היא ולא באר שבע יכולות לעשות כלום כי נצטרך רק נקודה כדי לקחת אליפות וסכנין יפתחו לבאר שבע רגליים ואנחנו ניתן גול בדקה ה-90 ממספרת מטורפת של יצחקי. סתם.. לא בנוי להתקפי לב האלה, אבל בא לי משהו בסגנון שאחרי זה כל ציר הרשע הזה יתמרמר לו ואנחנו נחגוג בכיכר המדינה! פאק, בא לי לקטוש את כל הקבוצות. מזל שיש פגרה, אולי גולסה יספיק לחזור

בוקר טוב עומר

מה אתה חושב על הפנדל אתמול?

כמה עליהום היה אם היה נשרק לטובת מכבי?

אין לי בעיה עם טעויות שיפוט בפנדלים, ניצול תקנון ההרחקות הטפשי ואפילו שיש קבוצה טובה יותר שלוקחת אליפות-אלו חוקי המשחק.

שיפוט מוטה, לינץ' תקשורתי מוטה, שיבוצי שופטים מוטים - פחות.

באמת שאני לא מוצא סיבה מספיק טובה לבזבז את הזמן שלי על המשחקים שלהם ביניהם, רק במחזורים האחרונים אם זה יהיה רלוונטי אני אצפה, עד אז זה תלוי רק בנו.

עומר אתה לא יכול להגיד שבאים נגדך ונגדם באותה מוטיבציה

נכון צריך לנצח את כולם וזה מביך מאוד שהוצאנו 1/6 מחיפה אין ספק

חיפה, שיחד עם הפועל ת"א היא הקבוצה שהכי רצתה שהפועל ב"ש תיקח אליפות בעונה שעברה (ברמה של באר-שבע עצמה), הוציאה ממנה 4/6 בפלייאוף שעבר. אולי הזיכרון שלי מטעה אותי אבל גם בית"ר לא היתה שטיח אדום למרות שהפסידה בשני המשחקים.

אנשים לא מתבטלים מול באר שבע ברמה שנהוג לחשוב פה (מי שחושב שההתבטלות של חיפה היום היתה יוצאת דופן מוזמן לעבור על כל המשחקים שלה בשנים האחרונות, היא גם חטפה רביעייה מהפועל אנונימית ושישייה ממכבי במשחק שהיה יכול לתת לנו אליפות).

ולהתלונן על זה שקבוצות באות נגדנו במוטיבציה זה פשוט מביך. אין לי שום מילה אחת לתאר את זה.

בוקר טוב עומר

מה אתה חושב על הפנדל אתמול?

כמה עליהום היה אם היה נשרק לטובת מכבי?

אין לי בעיה עם טעויות שיפוט בפנדלים, ניצול תקנון ההרחקות הטפשי ואפילו שיש קבוצה טובה יותר שלוקחת אליפות-אלו חוקי המשחק.

שיפוט מוטה, לינץ' תקשורתי מוטה, שיבוצי שופטים מוטים - פחות.

העליהום הזה הוא בראש שלכם. אתם מדברים כאילו ברגע שמכבי מקבלת פנדל גבולי כל המדינה נכנסת לאטרף. כנס לפורומים של יריבות בזמן משחקים של מכבי, על כל פנדל שאנחנו מקבלים מתלוננים שמיטש קונה את השופטים, מזדעזעים מזה שהשדרים* לא אומרים שהשופט צריך לפרוש מכדורגל ולא נראתה כזאת טעות ב-30 השנים האחרונות, ומביאים סיקורים שלא אומרים שטעות ולא שגבולי (לפעמים זה באמת לא טעות ולא גבולי אגב, לפעמים זה כן), בדיוק כמו פה, ומתלוננים שהתקשורת מעלימה עין מטעויות לטובת מכבי. למה? כי כל הלינץ' הזה מתרחש בפורומים ובפייסבוק. אין לו שום השפעה על המציאות. לאף אחד לא אכפת.

לדעתי לא היה פנדל, אבל מי ישמע זה הכריע משהו, ולא, לא שותף לתיאוריות הקונספירציה של אנשים פה. שונאי מכבי יספרו לך בכיף פנדלים שאנחנו קיבלנו ולדעתם לא הגיעו לנו. אני אגב ראיתי גם אותנו מקבלים פנדלים שהם פחות פנדלים מזה (שכאמור לא היה).

אני שנים בפורומים באינטרנט וזה פשוט מדהים איך בכל עונה, בכל מחזור, אפשר לעשות קופי-פייסט מהודעות בפורום אחד, לשים אותן בפורום אחר, ואף אחד לא יידע שמדבר אוהד קבוצה שונה.

*זה אגב עוד ז'אנר בכי חדש ומעניין - אוהדי כל (אבל כל) קבוצה מתלוננים שהשדרים מתלהבים בגולים של היריבות שלהם. קטע ענק.

להגיד שחיפה מכרה זה כמו להגיד שמכבי מכרה בדאבל של הפועל.

הסיטואציה דומה.

הקהל מוכן להשפיל את עצמו, העיקר שהיריבה הגדולה לא תיקח.

הקבוצה עצמה לא פותחת רגליים, אבל זה לא משנה שהיא אשפה ומושפלת כמעט כל שבוע.

ככה חיפה היום וככה הייתה מכבי בזמנו.

חיפה, שיחד עם הפועל ת"א היא הקבוצה שהכי רצתה שהפועל ב"ש תיקח אליפות בעונה שעברה (ברמה של באר-שבע עצמה), הוציאה ממנה 4/6 בפלייאוף שעבר. אולי הזיכרון שלי מטעה אותי אבל גם בית"ר לא היתה שטיח אדום למרות שהפסידה בשני המשחקים.

אנשים לא מתבטלים מול באר שבע ברמה שנהוג לחשוב פה (מי שחושב שההתבטלות של חיפה היום היתה יוצאת דופן מוזמן לעבור על כל המשחקים שלה בשנים האחרונות, היא גם חטפה רביעייה מהפועל אנונימית ושישייה ממכבי במשחק שהיה יכול לתת לנו אליפות).

ולהתלונן על זה שקבוצות באות נגדנו במוטיבציה זה פשוט מביך. אין לי שום מילה אחת לתאר את זה.

מסכים

מביך מה שנהיה כאן.

כן בטח ש"אין השפעה על המציאות"

כל המדיה עושה לינץ'

מביאים שופטי עבר/נוכחים/ראש איגוד השופטים לשידור

ואז משיח לא שופט אותך מאז

הלוואי עליי התמימות/נאיביות הזאת

לא רוצה לרמות ולא רוצה לנצח דקה 90

רוצה לבוא לטרנר ולפתוח להם את העכוז ככה טוב טוב וזה יכול לקרות

בניגוד לחיפה, אחננו יודעים להפעיל לחץ מהתחלה שקבוצות בארץ לא רגילות אליו.

לא רוצה לרמות ולא רוצה לנצח דקה 90

רוצה לבוא לטרנר ולפתוח להם את העכוז ככה טוב טוב וזה יכול לקרות

בניגוד לחיפה, אחננו יודעים להפעיל לחץ מהתחלה שקבוצות בארץ לא רגילות אליו.

אם נשחק בטרנר כמו במחצית הראשונה במשחק נגדם יהיה בסדר.

מסכים

מביך מה שנהיה כאן.

יש נושא שבו הבטחת לי שזה מתקזז, אי שמה לפני חודשיים נראה לי.

מאז טעות שיפוט גדולה לרעתנו בממוצע למשחק.

עוד דבר קטן, חיכיתי בשקט בשקט, מנשה משיח מאז הלינץ׳ שעבר בתקשורת לא שפט אותנו ולו פעם אחת מאז אמצע הסיבוב הראשון בערך, מאז אתה מקבל יפת/אדלר/ריינשרייבר.

וזה לא שמנשה משיח כזה עילוי ולא שהם צודקים,ً פשוט נראה חשוד מאוד.

לגבי חיפה באמת שהיו לי תקוות לגביהם למשחק הזה לפני כמה ימים אבל כשראיתי את רשימת הפצועים הבנתי שאין סיכוי.

כל איבוד נקודות של ב״ש הוא בונוס מכבי תלויה בעצמה.

יש נושא שבו הבטחת לי שזה מתקזז, אי שמה לפני חודשיים נראה לי.

מאז טעות שיפוט גדולה לרעתנו בממוצע למשחק.

עוד דבר קטן, חיכיתי בשקט בשקט, מנשה משיח מאז הלינץ׳ שעבר בתקשורת לא שפט אותנו ולו פעם אחת מאז אמצע הסיבוב הראשון בערך, מאז אתה מקבל יפת/אדלר/ריינשרייבר.

וזה לא שמנשה משיח כזה עילוי ולא שהם צודקים,ً פשוט נראה חשוד מאוד.

וואלה לא שמתי לב, מעכשיו אעקוב ונבטיח לעדכן אותך

וכן זה מתקזז, כמו שחצי עונה אוגו לא קיבל צהוב ועכשיו כל משחק הוא מקבל, הבכי כאן נהיה מאוס מרגיש כאילו אני בפורום של הפועל

וואלה לא שמתי לב, מעכשיו אעקוב ונבטיח לעדכן אותך

וכן זה מתקזז, כמו שחצי עונה אוגו לא קיבל צהוב ועכשיו כל משחק הוא מקבל, הבכי כאן נהיה מאוס מרגיש כאילו אני בפורום של הפועל

חחחחחחחחחחח

אוגו דוגמה אדירה (לאןבייקטיביות יתר המסכנה שלך)

כל צהוב במשחקים האחרונים בצבע (אדמדם), וזה לא שונה ממה שהיה בתחילת עונה.