Jump to content

ציר הרשע

Recommended Posts

אל תגזימו.

הוא הרבה יותר טוב מקרלוס, בכל שלב שלו.

זה שחקן שאם לא פציעות היה נשאר בבנפיקה/ספורטינג/איפה שלא שיחק.

תשמע, אתה יוזר שהאובייקטיביות אובר שלו גובלת בטירוף. עד עכשיו עוד איכשהו זה עבר מתחת לראדר, אבל יש גבול לדברים שאתה פולט בלי לבדוק. אתה אפילו לא יודע איפה הוא שיחק בדיוק, ואתה מדבר על שחקן שהיה נשאר בבנפיקה ״אם לא פציעות״ שאשמח אם תפרט. בשנה שעברה שיחק 39 משחקים, לפני שנתיים 41, לפני שלוש 36. ברוב המשחקים שלו מעבר בלסטר, וגם בבנפיקה הוא פשוט לא היה בסגל מקצועית או בקבוצת המילואים. אין ספק שקרלוס (שאני לא מחסידיו הגדולים) לא ברמתו לפחות לא בשנה האחרונה שלו, אבל חלאס עם השטויות. הוא לא שיחק מקצועית נטו ברוב שנותיו בקבוצות הבאמת גדולות.

כשהוא בכושר מלא הוא הבלם הטוב בארץ, אבל מפה ועד להגיד שהוא הזר הכי משמעותי ב-20 השנים האחרונות? על סמך עשרה משחקים פלוס מינוס?

איזו הגזמה.

הטיריון לאניסטר של ב"ש מ'.

ישחק לא ישחק על הזין שלי מכבי תבוא לנצח איתו או בלעדיו מכבי מספיק חזקה.

במשחק הראשון העונה זה היה תחילתו של רצף משחקים שמאופיין באימפוטנטיות התקפית אם כי הגענו שמה למצבים עוד לפני שחטפנו גול מכלום ושום דבר, הפעם הסיפור שונה לחלוטין.

איזה זלזול בקרלוס, נכון בשנתיים הקודמות הוא כבר היה הרבה מעבר לשיא אבל בעונה של סוזה הוא היה לא פחות ממדהים.
לא הבנתי איך הפציעה שלו היתה הבעיה העיקרית של ב״ש בסיבוב השני אם קצב צבירת השערים אמנם עלה מעט אבל עדיין מצויין, אבל כמות ההבקעות ירדה משמעותית.

בלם טוב, אבל על סמך סיבוב אחד לתת לו כאלה טייטלים זה לא רציני.
מקווה שיפתחו איתו בכח ויקבל גול על הפרצוף שלו.

ויטור עם כל הכבוד חזר מפציעה קשה, פסיכולוגית יהיה לו קשה לשחק כמו לפני הפציעה.

קרלוס היה מדהים בשנתיים הראשונות.

אותי יותר מדאיג שוידאר תקוע עם נבחרת איסלנד עד רביעי ופשוט לא נח לרגע, הבנאדם משחק עונה וחצי כבר ברצף!

ויטור עם כל הכבוד חזר מפציעה קשה, פסיכולוגית יהיה לו קשה לשחק כמו לפני הפציעה.

קרלוס היה מדהים בשנתיים הראשונות.

אותי יותר מדאיג שוידאר תקוע עם נבחרת איסלנד עד רביעי ופשוט לא נח לרגע, הבנאדם משחק עונה וחצי כבר ברצף!

נכון, אבל מצד שני הוא לא אמור להיות על הדשא יותר מ-20 דקות.

נכון, אבל מצד שני הוא לא אמור להיות על הדשא יותר מ-20 דקות.

הוא כנראה הולך לפתוח , לפחות באחד מהמשחקים אם לא בשניהם..

לא הינו ההגנה הכי טובה בליגה בכל השנים שקרלוס שיחק כאן אה? הגלורופיזציה שכולם עושים לו יעשו לו רק רע, הלוואי שיפתח נגדנו.

מיטשל אתה קוקסינל, לא פחות מסוייר האפס שאומר שלהשוות בין ה2 בדיחה כשאחד מהם עוד לא עשה פה כלום.

לא דעה פופולרית אבל לדעתי שוינפלד יותר יתאים למשחק כזה מוידאר.

אולי 4-4-2 עם מיכה וריקן באגפים.

לא דעה פופולרית אבל לדעתי שוינפלד יותר יתאים למשחק כזה מוידאר.

אולי 4-4-2 עם מיכה וריקן באגפים.

שויינפלד שרק לפני שבוע נתן 25 דקות ראשונות אחרי חודש פציעה, ואבי ריקן שלא שיחק מאז אשקלון באופן כללי ועוד ככנף (תפקיד אותו לא שיחק שנה פלוס) במשחק הכי חשוב שלנו העונה, בו אנחנו חייבים גול. נשמע לי מעולה.

שויינפלד שרק לפני שבוע נתן 25 דקות ראשונות אחרי חודש פציעה, ואבי ריקן שלא שיחק מאז אשקלון באופן כללי ועוד ככנף (תפקיד אותו לא שיחק שנה פלוס) במשחק הכי חשוב שלנו העונה, בו אנחנו חייבים גול. נשמע לי מעולה.

תיאורטית.

• 4 weeks later...

מבחינתי אין שום צל של ספק.

ציר הרשע לקח מאיתנו את האליפות,יכלת לראות את זה היום מול סכנין,שהקהל שלהם מקלל את ראיקוביץ',מוציא אותו מריכוז,השחקנים מתקלים בברוטאליות.

היום חיפה פשוט שיחקו כיאלו זה משחק אימון נגד באר שבע ולא כמו קבוצה שנלחמת על אירופה.

מולנו בסמי עופר,הם מכסחים,מתקלים,בועטים ומתאמצים.

לצערי נותנים לבאר שבע המון כבוד,אין ספק שמדובר במועדון קטן עדיין בישראל שלקח מעט תארים. ומכבי זה מכבי,גם עם עוד 9 אליפויות של באר שבע ברצף.

ברור לי שזה תירוצים,והכל היה תלוי בנו,והרבה יותר מתוק לקחת אליפות כשכולם שונאים אותך וצועקים לך "באר שבע,באר שבע" כל משחק.

שילכו להזדיין ציר הרשע,אנחנו פה שנה הבאה לקחת את זה.

מבחינתי אין שום צל של ספק.

ציר הרשע לקח מאיתנו את האליפות,יכלת לראות את זה היום מול סכנין,שהקהל שלהם מקלל את ראיקוביץ',מוציא אותו מריכוז,השחקנים מתקלים בברוטאליות.

היום חיפה פשוט שיחקו כיאלו זה משחק אימון נגד באר שבע ולא כמו קבוצה שנלחמת על אירופה.

מולנו בסמי עופר,הם מכסחים,מתקלים,בועטים ומתאמצים.

לצערי נותנים לבאר שבע המון כבוד,אין ספק שמדובר במועדון קטן עדיין בישראל שלקח מעט תארים. ומכבי זה מכבי,גם עם עוד 9 אליפויות של באר שבע ברצף.

ברור לי שזה תירוצים,והכל היה תלוי בנו,והרבה יותר מתוק לקחת אליפות כשכולם שונאים אותך וצועקים לך "באר שבע,באר שבע" כל משחק.

שילכו להזדיין ציר הרשע,אנחנו פה שנה הבאה לקחת את זה.

אחי די עם הקונספירציות לא לקחת אליפות כי היית גרוע חצי עונה והפסדת לכל קבוצות התחתית. די כבר עם השטויות האלה נמאס לשמוע את זה. איפה כל המכביזם הזה שלכם שאתם כל כך אוהבים לדבר עליו? אין שום שופט או גורם בהתאחדות או בתקשורת או בלא יודע איפה שאחראי לשופט, אלא שחקנים, מאמנים, ג'ורדים. זהו.