Jump to content

שגיב יחזקאל, מה איתו?

Recommended Posts

למה אי אפשר להתרשם ממנו? אנחנו או הצוות במכבי? הצוות במכבי מקבל פחות או יותר את ההתרשמות הכי טובה שאפשר לקבל מרכש פוטנציאלי. גם בלי שיישחק דקה (ועוד בעמדה שבה תיאום זה דבר קריטי).

אשכול מיותר.. אף אחד לא יודע מה קורה עם יחזקאל, אולי פציעות, אולי כושר, אולי מצב נפשי, אולי משמעת, אולי אולי אולי, יכולות להיות 1001 סיבות וכן אולי גם לא ברמה למרות שקשה לי להאמין כי עשה עליי רושם שמדובר בשחקן שיודע דבר או שניים בדקות המעטות שקיבל.. בקיצור תפסיקו לבזבז אנרגיה על דברים שאתם לא יודעים. ובקשר לזה שאמר מארסלו, ראמון ולא יודע מי עוד בזבוז... כמה שטויות במשפט אחד. איך אני אוהב את האוהדי פרימו האלה..

אני בטוח שראמון ומרסלו, לא רק שהם ברמה, הם גם לא יישארו פה הרבה זמן מסיבות טובות.

לגבי הברזילאים, רק אני הבנתי פה שהביאו אותם עכשיו (בינואר) לא בשביל חיזוק מיידי אלא כי רק זו הייתה ההזדמנות בגלל הפגרה בברזיל וקבוצות לא יסכימו כנראה לשחרר באמע העונה?

הם צעירים ובשביל העתיד. לאו דווקא מגיעים לעזור העונה. אתם חייבים להבין שההשתלבות לא צריכה להיות מבחינת יכולת מקצועית, אלא במעבר למדינה חדשה, תרבות חדשה, שפה חדשה, כדורגל מסוג אחר. תנו להם להתבשל.

לגבי יחזקאל, דעתי עליו ידועה עוד לפני שחתם. הייתי נגד. שחקן רע עם מהלך אחד שמצליח פעם ב20 נסיונות וגם אז רוב הפעמים לא יצא משהו.

חוזז עדיף. השקעה מיותרת ומרגיזה. אפילו בנוער הוא היה שחקן ספסל.

לא מסכים עם הקביעה הזאת. היינו במינוס 8 מבש והרכש היה אמור להיות גם לעונה. אתה יכול לראות למשל שמרסלו כן שותף במשחקים הראשונים, ומאז לא. כנראה שיש פער בין מה שצופה מהם לבין מה שיש כרגע בפועל.. זה לא אומר שהם לא כן יהיו טובים. לא קונה את זה ששליש מהזרים שלנו לא רלוונטיים לעונה הזאת מכוונה תחילה.