Jump to content

סיכום הניצחון על אשקלון באצטדיון סלה אחריי צפייה בש.ח | הפרש 3 הנקודות נשמר

Sawyer

Recommended Posts

לגבי הגול של אשקלון, רק לי זה היה נראה מהיציע שהכדור היה בחוץ בוודאות? אפילו לא הכניסו את המהלך לתקציר

לגבי הגול של אשקלון, רק לי זה היה נראה מהיציע שהכדור היה בחוץ בוודאות? אפילו לא הכניסו את המהלך לתקציר

אני ישבתי מול הקו והכדור היה מיליון אחוז בחוץ. אפילו לא כל הזיוני מוח של "לא במלוא היקפו" תופסים במקרה הזה. אבל למה שידברו? בואו נתמקד על המהלך של הפנדל ונטחן אותו.

לא מאמין שבתקציר בחדשות הספורט התעכבו שעה על המהלך שהוביל לפנדל אבל לא הראו את הפנדל השני שהיה 100% פנדל והרבה יותר פנדל מהראשון.

שופט בן זונה.

על אוהדת ב"ש אני לא מאמין, פשוט הזיה. אני זוכר שהמפגרת הזאת נכנסה ליציע ועברה מתחתינו, ישר חבר שלי אומר לי "קלוט את זאת, נראית כמו נרקומנית מתחנה מרכזית", עכשיו אני רואה שהיא לא רחוקה מזה.

איזה קהל של יצורים, הכי יצורים בליגה.

"רדו ליגה עם הפועל" - אחלה הברקה

איך שראיתי אותה עשתה לי פלאשבק לשנה שעברה שהייתי כמה חודשים בב״ש ותמיד ראיתי את הזונות בכיכר של הרכבת.

איך היא לא מתביישת? נראית בת 50 על קראק.

יותר מדי שינויים אבל לפחות לקחנו את הנק'.

אין לריקן עמדה בכדורגל מודרני.

גולסה-מיקאל בקישור מצית את הדמיון.

מגן ימני לא תוקף (כשאין שחקן כנף קלאסי), מגן שמאלי לא מגן, ואמצע פאסיבי - שילוב לא מאוזן עבורנו.

אחרי השני לא ששיחקו לא טוב, היה נראה כאילו לא מנסים בכלל לשחק. אם היו יכולים, היו מעבירים 500 פסים בין הבלמים והקשרים האחוריים.

חבל שלא מנסים ללחוץ יותר קדימה כדי להשיג את השלישי ואולי גם לנסות לצמצם קצת את הפער בהפרש השערים (עד אתמול חשבתי שעוד יש סיכוי לזה).

רואים שמכבי לא מתרכזת כלל בנושא הפרש השערים.

שלא תתרכז בזה, אבל לפחות שתתרכז בלשחק כדורגל.

המשחקים האחרונים גורמים לדה ז'ה וו מפחיד מדי מתקופת זה שאין להזכיר פה את שמו. הכי חשוב זה הנקודות נכון, אבל באמת שאין הרבה הבדל ביכולת אם משווים את המשחק הקודם נגד אשקלון למשחק הזה.

זו כמעט אקסיומה: משטח דשא גרוע = משחק גרוע של מכבי.

לא במקרה שני השערים הגיעו ממהלכים של מסירה אחת, היכן שיש פחות מקום לשיבושים בדרך, ולא דרך משחק מסירות מסודר. מה שהיה קצת מצחיק הוא שאחרי שני השערים, שאשקלון ניסתה (והצליחה במידה מסויימת) להשתלט על המגרש, הקבוצה המקומית סבלה מאיכות הדשא עוד יותר ממכבי. חלק ניכר מהתקפות האשקלונים כשל בגלל מסירה שזזה לאט מידי, או קושי להשתלט על כדור. זו גם הסיבה העיקרית לבעיות שראינו בהחזרת כדור לראיקו. מצער קצת שמשחקים בליגת העל משוחקים באצטדיונים (?) כאלה.

לא חושב שיש מה לבוא בטענות לאלברמן ו/או ייני: קשר דפנסיבי בודד יתקשה להחזיק לבדו את מול קבוצה בפורמה סבירה ומעלה. אנחנו רואים את זה כל המשחקים האחרונים, וזה ימשיך להיות ככה גם במשחקים הבאים. בניון, מיקאל, מיכה, יצחקי וסקאריונה כולם נותנים עבודה דפנסיבית כמיטב יכולתם, אבל מה לעשות, יש הבדל בין שחקנים שמתרכזים בהגנה לבין שחקנים שצריכים לעזור להגנה.

גם צריך למצוא בועט פנדלים אחר, בן חיים כבר עם החטאה שניה ברציפות

סקריונה בועט מעולה, קראתי סטטיסטיקה שלו באיזשהו מקום, הוא צריך לבעוט.

ליטו/ גורדי חייבים לדאוג לזה

לדעתי הקבוצה והאוהדים באו במוד שונה.

אנחנו, האוהדים, באנו במוד שרוצים לראות את הקבוצה דורסת והקבוצה באה לקחת 3 נק׳ ולשמור על הפער מב״ש.

זה לא היה משחק נוראי שלנו ומצד שני גם לא משחק סוחף באו לקחת את הנקודות ולהמשיך הלאה

לדעתי הקבוצה והאוהדים באו במוד שונה.

אנחנו, האוהדים, באנו במוד שרוצים לראות את הקבוצה דורסת והקבוצה באה לקחת 3 נק׳ ולשמור על הפער מב״ש.

זה לא היה משחק נוראי שלנו ומצד שני גם לא משחק סוחף באו לקחת את הנקודות ולהמשיך הלאה

אין לי בעיה עם מוד של לקחת נקודות, רק שהיינו ממש קרובים לצאת עם אחת.

כשאתה מוביל בהפרש של שני שערים נגד קבוצות ברמה הזו, אין שום סיבה שתסתבך ככה. ההרגשה בסוף הייתה שאם המשחק נמשך עוד עשר דקות אנחנו חוטפים את השוויון. אז לא יודע איזה מוד זה, אבל לא רוצה לראות אותו יותר עד סוף העונה.

הקישור הרך מביא תוצאות אבל תמיד זה בתחושה של עוד ניצחון כזה ואבדנו

לא יודע אם מחכים לגולסה אבל הייתי רוצה לראות קישור יותר אגרסיבי גם בלעדיו.

הקישור הרך מביא תוצאות אבל תמיד זה בתחושה של עוד ניצחון כזה ואבדנו

לא יודע אם מחכים לגולסה אבל הייתי רוצה לראות קישור יותר אגרסיבי גם בלעדיו.

מאמין שמשחקים החזקים בפלייאוף העליון לא נעלה עם קישור כזה.

אחרי אתמול אפשר להניח באופן סופי שאת הפרש השערים כבר לא נסגור.

לכן בינינו לבין המקום הראשון מפרידות 4 נק'. לא יהיה פשוט.

לא צריך לחכות לגולסה או לבנות עליו לצורך העניין.

יש את מרסלו המפלץ מחכה בספסל להזדמנות שלו והוא לא מקבל אותה משום מה.

חבל..

כשאתה מוביל בהפרש של שני שערים נגד קבוצות ברמה הזו, אין שום סיבה שתסתבך ככה. ההרגשה בסוף הייתה שאם המשחק נמשך עוד עשר דקות אנחנו חוטפים את השוויון. אז לא יודע איזה מוד זה, אבל לא רוצה לראות אותו יותר עד סוף העונה.

נכון, אין בכלל וויכוח שלא צריך להסתבך מול קבוצה ברמה של אשקלון.

גם לדעתי אם המשחק היה ממשיך עוד קצת היינו יוצאים עם נק' וזה גם גרם לתחושת הכדורגל הרע מאתמול.

לא אמרתי שהמוד הזה טוב ואני מקווה שלא נראה אותו יותר ונבוא לשחק כדורגל.

שטויות. לא היינו קרובים לאבד נקודות באף שלב.

הגול שלהם היה מקרי, ספק חוקי ובדקה 90. כשאחריו ההזדמנות הנותרת במשחק הייתה של יוסי לעשות 3-1.

היכולת שלנו בטח מאז ה2-0 הייתה ירודה. אין עוררין. אבל באף שלב לא היינו בסיכון נקודות אמיתי. מבחינה הזאת מכבי עשתה את העבודה.

שטויות. לא היינו קרובים לאבד נקודות באף שלב.

הגול שלהם היה מקרי, ספק חוקי ובדקה 90. כשאחריו ההזדמנות הנותרת במשחק הייתה של יוסי לעשות 3-1.

היכולת שלנו בטח מאז ה2-0 הייתה ירודה. אין עוררין. אבל באף שלב לא היינו בסיכון נקודות אמיתי. מבחינה הזאת מכבי עשתה את העבודה.

אתה ראית את הש.ח, הגול שלהם היה מקרי? מדקה 60 כל ההזדמנויות במשחק היו שלהם. לפני הגול היה להם עוד שתיים-שלוש הזדמנויות שבנס/ראיקו לא נכנסו. מכבי הייתה בפאניקה, לא הצליחה להחזיק כדור ולהרגיע את העניינים, רחוק שנות אור מקבוצה ששולטת בנעשה ובטוחה בעצמה. זה תוצר הלוואי (שכבר חזר על עצמו לא פעם) של קישור חלש, אתה לא שולט בקצב.

האליפות לא תוכרע על הפרש שערים, צריך להמשיך לנצח וב״ש עוד יאבדו נקודות כבר בשבוע הבא מול אחת הקבוצות הטובות בליגה.

להגיע לטרנר ולקחת את זה על הראש שלהם.

אחרי אתמול אפשר להניח באופן סופי שאת הפרש השערים כבר לא נסגור.

לכן בינינו לבין המקום הראשון מפרידות 4 נק'. לא יהיה פשוט.

3.5 אם לדייק.