Jump to content

יתר מחזור אחד לפני האחרון

duss21

Recommended Posts

הרבה הרבה זמן לא התבאסתי ככה בגול.
היכולת לא טובה ואנחנו נראים יותר טוב אבל לא נשארו יותר מדי משחקים ומחכים להם עכשיו שלושה משחקי בית ששם המאזן שלהם מדהים (11 ניצחונות ותיקו), היום היה באמת צאנס עצום להפוך את העונה, מקווה שלא נצטער על הגול הארור הזה.

לא זוכר שגראפי עצר בעיטה אחת חוץ משל אוגו. חבל כ״כ סיבוב שלם הם לא היו מנצחים בחוץ

אני מקווה שבכר ימשיך לתת דקות לזריהן ואוחנה כחלק מהאסטרטגיה של הסוכנות שלו.

כבר היום בן שהר מילמל משהו על הספסל אחרי שלא נכנס כחילוף.

והנה בתיה סהר יוצאת בתקשורת על הפוליטיקה של בכר.

הכל תלוי בנו זה מה שבעיקר מדאיג אותי .

וידיגאל עם כל הכבוד לא מכיר את הליגה או את הקבוצה שלו כמו שבכר מכיר, ולדעתי זה החיסרון הכי גדול שלנו מולם.

מכיר את הליגה כל כך טוב ועלה במערך (והרכב) מתנה במחצית הראשונה היום. מאמן על.

אם יש מישהו שיכול להפיל להם את האליפות זה הוא. השחצנות מוחקת לו את המוח מדי פעם. או החוחובה.

גול של אופי שלהם היום, יכולת לא טובה בהמשך של המשחקים האחרונים שלהם.

אנחנו צריכים להמשיך בשלנו ולנצח, המשחק בטרנר בחודש הבא הוא משחק מפתח עבורנו, מקווה שהעונה השחקנים יהיו מרוכזים מספיק.

אני מקווה שבכר ימשיך לתת דקות לזריהן ואוחנה כחלק מהאסטרטגיה של הסוכנות שלו.

כבר היום בן שהר מילמל משהו על הספסל אחרי שלא נכנס כחילוף.

והנה בתיה סהר יוצאת בתקשורת על הפוליטיקה של בכר.

חבל שהוא נזכר בשלב מסוים שיש לו את וואקמה על הספסל...

מכבי יותר טובה. מאמין שעד אמצע הפלייאוף אנחנו מקום ראשון, ובמשחק בית עם ב״ש בסיסוב השני אפשר לסגור עניין.

אני לא יודע איפה רב"ש ההוא של קריית שמונה, אבל היום הוא הפסיד לשחקנים שלו שבאו בגישה יוצאת מן הכלל למשחק הזה, את המשחק.

הוא לקח משחק שקול שנוטה במעט לב"ש ובחילופים שלו הפך אותו למשחק של שליש אחד - זה של אשדוד. הוציא את החלוץ שעשה הרבה תנועה, הוציא כל שחקן שעוד החזיק קצת בכדור ודחף קדימה. בסוף הוא הכניס חלוץ שכבר המשחק היה כולו בשליטת ב"ש.

אין מילה רעה אחת לומר על אשדוד. אם כל הקבוצות הקטנות היו באות בגישה כמו זאת של אשדוד היום, הייתה לנו ליגה מטורפת.

הפרשנות הכי טובה שראיתי במיוחד השנה .

שאפו

לא באמת ציפיתם שהם ימשיכו לאבד נקודות כל הזמן, זה לא עובד ככה.

זה יהיה ראש בראש עד הסוף ובשביל לקחת אליפות נצטרך לירוק דם.

ולנצח בטרנר.

לא באמת ציפיתם שהם ימשיכו לאבד נקודות כל הזמן, זה לא עובד ככה.

זה יהיה ראש בראש עד הסוף ובשביל לקחת אליפות נצטרך לירוק דם.

ולנצח בטרנר.

בטח שציפינו. למה בסיבוב הראשון לא לקחנו 1/9 ו-1/6 מול אשקלון ובני יהודה. אין חוקים לדבר הזה, הם לא טובים בחוץ ויכולים לאבד נקודות גם בשמונה משחקי חוץ רצופים

הרבה הרבה זמן לא התבאסתי ככה בגול.

היכולת לא טובה ואנחנו נראים יותר טוב אבל לא נשארו יותר מדי משחקים ומחכים להם עכשיו שלושה משחקי בית ששם המאזן שלהם מדהים (11 ניצחונות ותיקו), היום היה באמת צאנס עצום להפוך את העונה, מקווה שלא נצטער על הגול הארור הזה.

לא זוכר שגראפי עצר בעיטה אחת חוץ משל אוגו. חבל כ״כ סיבוב שלם הם לא היו מנצחים בחוץ

דקה 88 הראו סטטיסטיקה,בעיטה אחת לכל קבוצה לשער.

ובגלל זה זה כואב רצח כי זה סתם הרי רק לפני שבועים דןר פרץ במצב יותר טוב החמיץ נגדם דקה 90 ועכשין הם שמים דקה 90.

הנחמה היחידה שלי מכל הסיבוב הזה שרואים שבש הגיעה לקצה גבול יכולת בשבילה והמדרון התלול התחיל.

כמו שאמרתי תמיד הם לא יחזרו להיות בתחתית אבל יהיו קבוצה סדר גודל של ביתר בצמרת ולא מגרדת מעבר.

לא יודע, לא בטוח בכלל שזהו, זו היכולת שלהם מעכשיו ועד סוף העונה. אני לא אופתע מתרחיש שבו הם שוב משתפרים. לא מדבר על לחזור לכושר פסיכי של לפני כמה חודשים, אבל משתפרים

דקה 88 הראו סטטיסטיקה,בעיטה אחת לכל קבוצה לשער.

ובגלל זה זה כואב רצח כי זה סתם הרי רק לפני שבועים דןר פרץ במצב יותר טוב החמיץ נגדם דקה 90 ועכשין הם שמים דקה 90.

הנחמה היחידה שלי מכל הסיבוב הזה שרואים שבש הגיעה לקצה גבול יכולת בשבילה והמדרון התלול התחיל.

כמו שאמרתי תמיד הם לא יחזרו להיות בתחתית אבל יהיו קבוצה סדר גודל של ביתר בצמרת ולא מגרדת מעבר.

הבעיה שהם כמעט ולא מפסידים, גם שנה שעברה וגם השנה. הפסדים שיזעזעו את חדר הלבשה כמו שהיה קורה היום גם אם היה תיקו ובטח אם היו מפסידים.

הסיבוב הזה לא מדד ליכולת שלהם כמו שהסיבוב הראשון עם החמישיות לא היה, זה משהו באמצע ועדיין חבל שמכל הסיבוב הגרוע הזה שלהם הם די יצאו בזול מבחינת הניקוד.

כן בשנים הבאות אני מסכים, ברגע שהבסיס יתחלף.

3 עונות שאומרים שב"ש תופעה חולפת. בינתיים אפשר להיות יותר אופטימיים לגבי העונה הזאת מבחינתנו, אבל הם עדיין במקום הראשון עם ההגנה וההתקפה הטובים ביותר בליגה על הנייר. לא הייתי ממהר לצאת בהצהרות "אמרתי לכם".

הבעיה שהם כמעט ולא מפסידים, גם שנה שעברה וגם השנה. הפסדים שיזעזעו את חדר הלבשה כמו שהיה קורה היום גם אם היה תיקו ובטח אם היו מפסידים.

הסיבוב הזה לא מדד ליכולת שלהם כמו שהסיבוב הראשון עם החמישיות לא היה, זה משהו באמצע ועדיין חבל שמכל הסיבוב הגרוע הזה שלהם הם די יצאו בזול מבחינת הניקוד.

כן בשנים הבאות אני מסכים, ברגע שהבסיס יתחלף.

הניקוד שלהם בסופו של דבר סיבוב שני יצא טוב. 22 נק' מ-36 נק' בלבד כולל הערב.

הניקוד שלהם בסופו של דבר סיבוב שני יצא טוב. 22 נק' מ-36 נק' בלבד כולל הערב.

כן אבל היה יכל להיות יותר טוב. היום, דור פרץ דקה 90, 2:1 על בני יהודה, 2:0 על קש אחרי 0:0 דקה 78. אלו גם משחקים שהיכולת שלהם לא היתה טובה.

אוי מה שאיבוד נק היום היה עושה בחדר ההלבשה.

3 עונות שאומרים שב"ש תופעה חולפת. בינתיים אפשר להיות יותר אופטימיים לגבי העונה הזאת מבחינתנו, אבל הם עדיין במקום הראשון עם ההגנה וההתקפה הטובים ביותר בליגה על הנייר. לא הייתי ממהר לצאת בהצהרות "אמרתי לכם".

אנשים לא מבינים שוב אני אסביר מה זה תופעה חולפת,אף אחד לא אמר שהם יחזרו להיות מה שהיו פעם קרי קבוצת תחתית!

הם יהיו סטייל ביתר סטייל חיפה קבוצת צמרת קשוחה אבל לא מתמודדת על האליפות.

הירידה שלהם התחילה מתחילת הסיבוב השני,לצערי אליפות השנההה הם יקחו לא יעזור בית דין לאף אחד,אבל אחרי שקצת יתנקו האוורות בוזגלו ילך בן שהר ילך ברדה מבוגר בעוד שנה הובאן הולך,הם יהיו קבוצה טובה אבל לא כזאת שתאיים על תואר.

עד כאן ההסבר,עכשיו יותר מובן מה הכוונה לתופעה חולפת?