Jump to content

סיכום הניצחון על מכבי פ"ת בנתניה ברבע גמר הגביע אחריי צפייה בש.ח | 3/3. 2 נצחונות לגביע.

Sawyer

Recommended Posts

חייב להגיד מילה טובה על פ"ת. היו לא מעט קבוצות קטנות על הנייר בהיסטוריה שנתנו עונות טובות. מה שהכי מרשים אותי בפ"ת, זה שבניגוד לרעננה/ק"ש ואפילו ב"ש עד השנה, הם אשכרה באים לשחק כדורגל. זו לא קבוצת בונקר מסריחה שרק מבזבזת זמן ומוציאה את המיץ. גם נגדינו וגם נגד ב"ש היו מאוד מאוד דומיננטיים, שאפו לקובי רפואה.

חייב להגיד מילה טובה על פ"ת. היו לא מעט קבוצות קטנות על הנייר בהיסטוריה שנתנו עונות טובות. מה שהכי מרשים אותי בפ"ת, זה שבניגוד לרעננה/ק"ש ואפילו ב"ש עד השנה, הם אשכרה באים לשחק כדורגל. זו לא קבוצת בונקר מסריחה שרק מבזבזת זמן ומוציאה את המיץ. גם נגדינו וגם נגד ב"ש היו מאוד מאוד דומיננטיים, שאפו לקובי רפואה.

מסכים. קבוצה קשה ולוחמנית. הם עובדים מאוד קשה על המגרש. עם שחקני הכרעה טובים יותר הם היו מתמודדים על האליפות.

מסכים. קבוצה קשה ולוחמנית. הם עובדים מאוד קשה על המגרש. עם שחקני הכרעה טובים יותר הם היו מתמודדים על האליפות.

בלי להגזים, תן להם את וידאר במקום מלמד, והם הפייבוריטים לנוכח היכולת של מכבי וב"ש.

לדעתי עם מיקאל ואוסקר באמצע מעל אלברמן אפשר ליצור אמצע פחות רך, כי אוסקר שחקן שלוחץ הרבה מאוד, הוא לא פראייר בעניין הזה (גם רץ הכי הרבה בקבוצה).

בכל אופן, זה בעיקר זמני עד שגולסה יחלים לדעתי.

מסכים. שווה לנסות מול אשקלון

אין ספק. עומדים נכון על המגרש, משחקים חכם, מאוד אגרסיביים (לעיתים מעט מדי אגרסיביים. במיוחד פירס הזבל הזה), יש להם מרכז הגנה מצויין ושחקנים כשרוניים מקדימה. מקום שלישי בזכות.

בלי להגזים, תן להם את וידאר במקום מלמד, והם הפייבוריטים לנוכח היכולת של מכבי וב"ש.

אחי זה עם להגזים.

מה שהכי מרשים אותי בפ"ת, זה שבניגוד לרעננה/ק"ש ואפילו ב"ש עד השנה, הם אשכרה באים לשחק כדורגל. זו לא קבוצת בונקר מסריחה שרק מבזבזת זמן ומוציאה את המיץ.

כבר שכחת את המשחק הראשון נגדם

מתוך חוקי הפורום:

אתה עובר על חוקי הפורום, אז אם לא מתוך האמונה שמה שאתה אומר מוגזם, תפסיק לרשום את זה מתוך כבוד לחוקי הפורום שאתה נמצא בו.

חח מה אתה ילד קטן?

ריינשרייבר בן של אדולף, מאחל לו לא להתעורר מחר בבוקר, לא נשכח למזדיין הזה את הדרבי.

ד"א: סוייר מאוד עדין בפורום, ולמרות שאני תמיד מחכה לקרוא את הסיכום שלו על השופט, בלייב זה הרבה יותר מצחיק.

משהו ששמתי לב אליו בפיקנטריה:

אני די בטוח שאתמול פירס שיחק עם תוספות שיער, הבן אדם תוך חודש עבר מיוסי אבוקסיס לבוב מארלי.

אני די בטוח שאתמול פירס שיחק עם תוספות שיער, הבן אדם תוך חודש עבר מיוסי אבוקסיס לבוב מארלי.

מהטוויטר של איה סורק:

איך בשלושה ימים הוא התארגן על התספורת הזו?

C55QmOeXQAAGAnE.jpg

ה"שיא" שלו היה בפלייאוף שנה שעברה, כמעט רצח את אלברמן בסמי עופר

חח מה אתה ילד קטן?

ריינשרייבר בן של אדולף, מאחל לו לא להתעורר מחר בבוקר, לא נשכח למזדיין הזה את הדרבי.

ד"א: סוייר מאוד עדין בפורום, ולמרות שאני תמיד מחכה לקרוא את הסיכום שלו על השופט, בלייב זה הרבה יותר מצחיק.

צריכים להתבייש בביטויים שלכם, זין על הפורום וזין על חוקי הפורום.

הייתי מדבר על חינוך, ערכיות ואולי קמצוץ של כבוד להיסטוריית העם היהודי ומדינת ישראל בביטויים חסרי רגישות כבוד או הבנה כמו "****", "בן של אדולף" וכדומה אבל שניכם כבר בגיל שערכים קשה להטמיע. בכללי, הייתי שמח להפגיש ביניכם לבין כמה ניצולי שואה שידעו לטפטף קצת ניסיון שכל וסיפור חיים כדי להבין את מהות הביטויים האלו והמשמעות עבורנו כעם ועבור כל אדם בפלנטה, או מהכרות עם כמה ניצולים שאני עובד איתם שכאפה או שתיים מהם אולי יגרמו להבנה הזו לטפטף קצת יותר עמוק בקודקוד.

מתוך חוקי הפורום:

קללות, ביטויי נאצה וביטויים מוגזמים (בייחוד על רקע אישי) של גולש בפורום כלפי גולש אחר - יימחקו ואותו גולש יקבל התראה.

אתה עובר על חוקי הפורום, אז אם לא מתוך האמונה שמה שאתה אומר מוגזם, תפסיק לרשום את זה מתוך כבוד לחוקי הפורום שאתה נמצא בו.

רק משהו קטן,

אני ממש שונא שגל עושה את זה ומעדיף שהוא היה מפסיק עם זה (קללות מוגזמות בכלל, נאצות ספציפית), אבל..

לא נראה לי שרנשרייבר נמצא בפורום באופן קבוע, ככה שאין באמת חוקים פה נגד זה.

חח מה אתה ילד קטן?

כן! דיברו על זה כל המשחק.

שלמה שרף אכל את הראש על זה ברמות שאתה לא מדמיין. מדמיין.

מסכים כמובן לגבי מיכה

לגבי סקריונה הוא ממש לא איטי, הוא אולי לא מהיר כמו טבח, אבל הוא אחד המהירים בקבוצה שלנו (עדין הוא צריך לשחק מתחת לחלוץ ולא באגף)

עם כל הכבוד לנתונים של המנהלת, סקאריונה ממש לא אחד המהירים בקבוצה. עם כדור לפחות, מדובר בשחקן די כבד. יש לו מעלות אחרות (והרבה מהן) שמכסות על כך אבל הוא לא שחקן אגף. די פשוט.

שאפו לג'ורדי שהעלה כמעט את ההרכב הכי חזק שלנו (ולמד מהלקח מול אשדוד ובית״ר בשנים הקודמות). כי בלי וידאר+ אלברמן/אחד הבלמים סיכוי טוב מאוד שאנחנו נגררים להארכה לכל הפחות.