Jump to content

סיכום הניצחון על מכבי פ"ת בנתניה ברבע גמר הגביע אחריי צפייה בש.ח | 3/3. 2 נצחונות לגביע.

Sawyer

Recommended Posts

סופסוף מגיע השלב השלישי בטרילוגיה הלא נגמרת מול מכבי פ"ת כששום תוצאה שלא מעבירה אותך שלב יכולה להתקבל, אחריי 1-0 במשחק הראשון זה לא יהיה קל.

וידיגאל שילב כמה שחקנים שפתחו פחות בתקופה האחרונה (סקאריונה, בניון, פרץ) אבל שמר על הבסיס והשיטה. מכבי פ"ת באה בסגל מלא למשחק העונה שלה.

המשחק נפתח עם קצב טוב אבל חוסר דיוק מצד שתי הקבוצות, דקה 7 ההזדמנות הראשונה במשחק שייכת לצהובים כשהתקפה טובה של מכבי נבלמת עד לגל אלברמן שבועט בנגיעה פצצה מ20 מטר אבל הכדור שלו עולה גבוה מעל השער. דקה 16 נסיון ראשון של המאלבסים כשהורדת כדור טובה קניוק הגיעה למלמד שמ18 מטר בעט רע גבוה לשמיים. דקה 19 הזדמנות מצויינת לצהובים לעלות ליתרון כשבניון מרים כדור ברחבה ומוצא שם את אליאל פרץ שמ5 מטר פנוי לגמריי במקום לכבוש מוסר לוידאר שמגלגל בעקב ונבלם על קו השער. דקה 35 קרן טובה של טיבי פוגעת ביד של קויאר ומגיעה לטיבי שבועט כדור מ7 מטר אבל זה שוב קוויאר שעוצר את הכדור בדרך לרשת. דקה 39 מתפרצת של פ"ת עם גולדנברג שמנסה לבעוט מ16 מטר אבל נבלם ע"י טיבי לקרן שמגיעה איכשהו לגבאי לבד מ7 מטר שבועט פצצה אבל ראייקו הודף לקרן נוספת.

מחצית שניה נפתחת במעמד צד אחד, דקה 47 מהלך מצויין של סקאריונה באגף שמאל שמטעה את הבלם חודר לרחבה ומוסר נהדר לאליאל פרץ שמ14 מטר בועט מזעזע, ייני מנסה להדביק את הכדור אבל מפספס במילימטרים. דקה 50 דור מיכה במהלך הטוב שלו במשחק פורץ באגף ימין ומרים כדור טוב שמגיע לסקאריונה שנעצר בדרך לשער אבל הכדור שלו חוזר לוידאר שמשתלט נהדר על הכדור ובועט חזק מקרוב פנימה, 1-0 מכבי ת"א. מכבי ת"א כהרגלה מחפשת מייד את השני אבל הפעם גם משלמת על זה כשדקה 54 הרמה פנטסטית של דור אלו מוצאת את גיא מלמד שנוגח כדור מדוייק שעוצר רק ברשת של ראייקוביץ'. המלאבסים מקבלים ביטחון מהשער ומחפשים את השני, דקה 65 טעות גדולה בהגנת מכבי ת"א משאירה את מלמד פנוי מ7 מטר אבל ראייקו באינסטיקט גדול מצליח לעצור את הכדור לקרן. דקה 69 הרמה של מלמד מרחוק מגיעה לדנינו שנוגח מ8 מטר אבל שוב פעם ראייקוביץ' בהצלה גדולה מונע שער ודאי. דקה 77 וידאר מעביר כדור לסקאריונה שמשתלט מצויין, זורק את המגן שלו ומזווית לא קלה בועט כדור חזק שגיגי הודף. דקה 81 פירס עושה את הצהוב השביעי שלו בפאול מאחור על וידאר ורואה (סופסוף) את האדום. דקה 85 כדור ארוך של מכבי פ"ת מביך את הגנת מכבי ת"א ומגיע למלמד שממשיך מ12 מטר מהאוויר גבוה מעל השער, פספוס גדול למפ"ת. דקה 89 מיקאל משתלט על מסירה רעה ושולח את וידאר מול השוער, קוויאר מכשיל אותו מאחור בלב הרחבה, פנדל. סקאריונה ניגש לבצע את הכדור ושולח כדור חד ומדוייק לפינה, 2-1 מכבי ת"א, GameOver.

שופט: רע (ציון דיי טוב יחסית לעובדה שמדובר על גדול הנאצים, רנשרייבר השם יקום דמו. העבירה בפנדל הייתה מספיק קשוחה לאדום, אגב אדום פירס היה צריך לראות אותו במחצית הראשונה, הוציא צהובים לפ"ת רק אם הקהל דרש. אפס, טמבל, תמות.)

שחקנים:

ראייקו - איש המשחק עם 2 הצלות של שערים בטוחים, אולי יכל לנסות להגיב בשער. מעצבן מאוד הבזבוזי זמן שלו.

דסה - משחק פושר של דסה, לא היה מהטובים בחלק ההתקפי והיה לא מספיק מדוייק בחלק האחורי.

טיבי - היו לו 2-3 מכירות משמעותיות, חוצמזה אני חושב שהוא היה בסדר לפרקים. בכל מקרה לא משחק לקלטת.

טבח - לא משחק טוב של הכוח, השלים צימוד רע של הבלמים היום שבנס נגמר רק בשער אחד.

שרן - משחק סולידי של שרן שהיה הטוב בחוליה ההגנתית, בחלק ההתקפי לא בלט אם כי הכניס כמה כדורים נחמדים פנימה.

אלברמן - משחק פשוט לא טוב של אלברמן שנראה עייף. היה מאוד לא מדוייק, איבד כדורים, איבד שחקנים, איבד..

אליאל - פשוט לא בא לידי ביטוי, משחק פרווה מאוד שלו. כמה כדורים סבירים וכמה כדורים יומרניים מאוד, עשה לחץ סביר באמצע אבל לא באמת הרוויח מספיק כדורים.

בניון - יותר מדי פעמים מנסה לקחת על עצמו את הפעולה החשובה (KEY PASS) ופשוט לא מצליח, אפשר לספור פעולות חיוביות שלו בכל המשחק על יד אחת.

מיכה - כל הכבוד על ההרמת כדור בגול הראשון, לצערי זה בערך כל מה שאפשר לתת לו מהמשחק הזה.

אוסקר - אכזב אותי, לא היה מסוכן לשער, איבד כדורים בסתמיות, לא היה מספיק מעורב. אמנם היה מעורב בגול הראשון, פרץ מצויין במצב של אליאל וה1-1 בסוף, אבל ציפיתי ליותר ממנו במשחק הזה.

וידאר - עוד פנדל, עוד שער. המכונה האיסלנדית פשוט לא עוצרת.

פיקנטריה:

- מכבי שולחת דף הרכבים עם וידאר 24

- חצי גמר שלישי רצוף למכבי ת"א

- מכבי משלימה 3/3 על פ"ת ב3 שבועות.

- מכבי סופגת שער

קהל:

נתחיל עם כמות הצופים, אני לא חושב שזה היה בושה אבל זה הרגיש לא מכבד את המעמד. משחק חצי גמר של 2/3 הקבוצות הטובות בארץ צריך לספק קצת יותר קהל שלנו. בטח אחריי 1-0 שביר ובמשחק ככ חשוב.

מבחינת עידוד מחמאות ממשיכות להגיע לפנאטיקס, רק דברים טובים יש להגיד עליהם בתקופה האחרונה. העידוד עצמו היה בינוני, לא התעלה לרמות גבוהות אבל עברנו את המשוכה.

שבוע הבא יוצאים לאשקלון (חסר לכם שלא יהיה מלא) וממשיכים במסע הזה, אין מקום להוריד את הרגל מהגז.

נפגש בראשון, לילה טוב וצהוב

מכבי משלימה 3/3 על פ"ת ב3 שבועות, מי היה מאמין..

מתי ניצחנו קבוצה פעמים/שלוש ברצף, תענוג!

יאללה חצי גמר

לדעתי אין יותר עבירות של פנדל ואדום, שינו את החוקה כך שלא תהיה ענישה כפולה על אותה פעולה. לכן הצהוב לקוויאר.

זה גם היה משחק מעולה בעיני להכניס את סקאריונה לעניינים. היה חייב להוריד חלודה (שלגמרי קיימת) מהפציעה. מה שכן, אני לא חושב שפייר לשפוט אותו כשהוא מתופקד על המשבצת של טב"ח. השיטה שלנו היא לתקוף מימין עם הרבה שחקנים ומשמאל לבודד את טבח ל-1 על 1 ומסירות לשטח, אבל סקאריונה פשוט לא מתאים למשבצת הזו בשיטה הזו. יותר ראוי בעיניי לשפוט אותו כשהוא משחק בתפקיד שלו (מתחת לחלוץ) או בצד ימין, שם דסה עולה לעזור. מקווה גם שהגול יכניס אותו לעניינים.

עדין מאוד בכמות קהל שהיתה לא פחות מביזיונית.
לפני כמה שנים רק היינו חולמים על לעבור שמינית גמר והיום מבחינת חלק גדול מאוד מהקהל להיות ברבע גמר זה מובן מאליו.

נקודה שאני לא יודע איפה לכתוב, אבל אני אכתוב אותה פה כי זה גם בעקבות צפייה בשידור החוזר אבל זה גם משהו כללי.

יונתן כהן אחלה שדר. כל כך הרבה יותר טוב מעמיחי שפיגלר, ובניגוד אליו הוא גם לא שונא מכבי.

מחמיא לקהל שלנו המון פעמים ומתלהב בשערים שלנו.

הבעיה היחידה שלו מבחינה מקצועית זה שהוא לפעמים נסחף קצת לשיחות חולין במקום לשדר את המשחק, אבל חוץ מזה הוא פשוט אחלה, מקווה שהוא יגיע למרכזי בקרוב.

סקאריונה לא יכול לשחק אגף. באף מצב.. פשוט לקחת שחקן ולקשור לו רגל אחת. תצרפו לזה את מיכה מהצד השני ויש לכם אגפים איטיים בטירוף. אי אפשר לעלות ככה.

בנימה אופטימית, כיף לראות את מכבי. גם בדקות פחות טובות אתה מביט הצידה לספסל ויש לך פאקינג לוקסוס. מחכה ששויינפלד יחזור כמו שצריך, ושהברזילאים ישתלבו, ויש לנו סגל טוב ועמוק (חוץ מבעיית המגן השמאלי) אחלה ינואר ג׳ורדי תפר לטעמי, כשמגיע מגיע.

סקאריונה באגף זה לא זה.

מיקאל שחקן נדיר! מקווה שיישאר לעונה הבאה.

סקאריונה לא יכול לשחק אגף. באף מצב.. פשוט לקחת שחקן ולקשור לו רגל אחת. תצרפו לזה את מיכה מהצד השני ויש לכם אגפים איטיים בטירוף. אי אפשר לעלות ככה.

בנימה אופטימית, כיף לראות את מכבי. גם בדקות פחות טובות אתה מביט הצידה לספסל ויש לך פאקינג לוקסוס. מחכה ששויינפלד יחזור כמו שצריך, ושהברזילאים ישתלבו, ויש לנו סגל טוב ועמוק (חוץ מבעיית המגן השמאלי) אחלה ינואר ג׳ורדי תפר לטעמי, כשמגיע מגיע.

מסכים כמובן לגבי מיכה

לגבי סקריונה הוא ממש לא איטי, הוא אולי לא מהיר כמו טבח, אבל הוא אחד המהירים בקבוצה שלנו (עדין הוא צריך לשחק מתחת לחלוץ ולא באגף)

היה נבדל במהלך עקב של וידאר

בן חיים בצהוב יזום כדי לסגור חמישיית צהובים מיותרים

וידאר כבש עוד גול בנגיעה אחת (לא הייתי קורא לזה משתלט על הכדור)

היו כמה דקות ארוכות של פאניקה והרבה מאוד שטויות בהגנה ומרכז שדה אחרי השיוויון (עד האדום תאכלס). הייתי מפרט יותר בגול שספגנו, הכדור הורם מהאגף של שרן ומלמד נגח על הראש של דסה(?) וראיקו די קפא.

לא מבין איך לא מפריע לאנשים הביטוי "****", שמשתמשים בו בכזו קלות כל פעם.

תת רמה , גועל נפש, עושה חשק לא להכנס לפורום , וחבל.

שזה לא קפץ עם מלמד, הרבה אחריות בגול. לגבי ראייקו הוא אמנם צילם והיה צריך לזנק. אבל ספק אם יש שוער בלידה שמלטף אפילו את הכדור הזה.

אז לך

לעניין: משחק חלש של מכבי. המערך הזה עם הקישור הרך לא נראה טוב אבל בינתיים מוכיח את עצמו בתוצאות. זה תלוי יותר מידי באלברמן שמאוד לא יציב העונה.

סקריונה לא צריך לשחק באגף. אם רוצים לשחק גם איתו וגם עם מיקאל זה ידרוש פיתרון יצירתי. הוא לא יכול להיות מבודד על תקן בן חיים כי הדריבל שלו חלש והוא לא מהיר מספיק.

אחרי כמה משחקים של שקט בהגנה מכבי נכנסו אתמול למוד פאניקה ורכות לדקות ארוכות ופתאום לא לוחצים חזק, מאפשרים חופש פעולה, לא מצליחים להרחיק כדורים פשוטים, מאבדים כדורים מסוכנים. לא מבין את זה.

לגבי הקהל, אני דווקא חושב שהכמות די מבישה. העידוד היה חלש, אולי בגלל הפלייליסט, אולי בגלל השעה המאוחרת באמצע שבוע. לא נוראי בכל מקרה.

שי סידי מניאק.

מסכים.

אני מאוד אוהב את הסיכומים של סוויר, ואין לי בעיה עם קללות וכאלה לפעמים בפורומים של אוהדים אבל בקטע הזה - הגזמה. כנ"ל כל המחלות ותמות וכאלה. חבל.

צר לי.

בגיל 13-14 עברתי את השלב שבו אני חושב שאם אני מאחל למישהו **** אז יהיה לו **** ו/או שזה צריך להשפיע על מישו. ואני חושב שזה אינפנטילי בטירוף להמשיך לתת חשיבות לקללות כמו **** או **** ועוד ברמה שזה מבאס אותך להכנס לפורום - אז אל תכנס לנושאים שלי. אל תקרא אותי ובטח אל תגיב לי על זה כי זה באמת בעיה שלך ולא מעניין אותי.

נבהיר את העניין לגבי רנשרייבר. מגדולי הבני זונות שצמחו כאן. פושע האדום לזהבי ואחד האנשים שאני באמת, באמת באמת אשמח אם ימותו.

אז לא מתנצל על כלום ואתם יכולים להפסיק להגיב בנושא כי זה לא מעניין אותי, או שתתבגרו ותבינו שזה אותיות על המקלדת או שתמשיכו להראות כמו אורנה מהאח הגדול ותפסיק לקרוא.

לדעתי עם מיקאל ואוסקר באמצע מעל אלברמן אפשר ליצור אמצע פחות רך, כי אוסקר שחקן שלוחץ הרבה מאוד, הוא לא פראייר בעניין הזה (גם רץ הכי הרבה בקבוצה).

בכל אופן, זה בעיקר זמני עד שגולסה יחלים לדעתי.

מתוך חוקי הפורום:

קללות, ביטויי נאצה וביטויים מוגזמים (בייחוד על רקע אישי) של גולש בפורום כלפי גולש אחר - יימחקו ואותו גולש יקבל התראה.

אתה עובר על חוקי הפורום, אז אם לא מתוך האמונה שמה שאתה אומר מוגזם, תפסיק לרשום את זה מתוך כבוד לחוקי הפורום שאתה נמצא בו.

השיפוט היה טוב ועדין הוא צריך למות.

אהבתי שגם משחק לא טוב שלנו אנחנו מנצחים , זה חשוב לביטחון , וגם 90 דקות לסארקיונה שאני מקווה שיוריד חלודה ויחזור לכושר עד תחילת הפלייאוף.

לדעתי עם מיקאל ואוסקר באמצע מעל אלברמן אפשר ליצור אמצע פחות רך, כי אוסקר שחקן שלוחץ הרבה מאוד, הוא לא פראייר בעניין הזה (גם רץ הכי הרבה בקבוצה).

בכל אופן, זה בעיקר זמני עד שגולסה יחלים לדעתי.

100%.

אמצע עם סקאריונה יהיה יותר קשוח אני איתך, אומר את זה מאז שמיקאל הולחם להרכב.

מתוך חוקי הפורום:

אתה עובר על חוקי הפורום, אז אם לא מתוך האמונה שמה שאתה אומר מוגזם, תפסיק לרשום את זה מתוך כבוד לחוקי הפורום שאתה נמצא בו.

אתה מוזמן לפנות למנהלי הפורום בנושא הזה, אני את שלי אמרתי.