Jump to content

חצי גמר

Exoiron

Recommended Posts

לא חושב שמפגרת. לי חצי הגמר תמיד זכור עוד מהילדות כיום חג של הכדורגל הישראלי. היום הכי גדול שלו, יחד עם הגמר. אני זוכר שנגד סכנין עם כמה שהיה כיף יצאתי בהרגשה שזה לא חצי גמר כמו שמכיר ואוהב.

בפועל מה שקורה זה שבשני המשחקים היציעים חצי ריקים וזה די מבאס.

והשנה בכלל... לעשות הצגה כפולה אומר שמכבי וביתר ישחקו מול בערך 20,000 אוהדי מכבי וביתר, 2000 אוהדים של קבוצות אחרות, ו-8000 מקומות ריקים. מה מרגש בזה?

לא חושב שמפגרת. לי חצי הגמר תמיד זכור עוד מהילדות כיום חג של הכדורגל הישראלי. היום הכי גדול שלו, יחד עם הגמר. אני זוכר שנגד סכנין עם כמה שהיה כיף יצאתי בהרגשה שזה לא חצי גמר כמו שמכיר ואוהב.

אולי באיצטידיון של 40K ובחצי הגמר משחקות 3 מהקבוצות הגדולות

בחצי-גמר נגד נצרת ב2015 הייתה הרגשה של יום חג לכדורגל? כמה כבר נשארו בטדי למשחק שלנו? הרבה מאוהדי ב"ש שנשארו הלכו אחרי 2 דק' כשערן כבש את הראשון. לא חושב שיהיה יותר מרגש אם למשחק שלנו ישארו עוד 2000 אוהדי בני יהודה ור"ג (בהגזמה). יכול להיות שזה יותר הנוסטלגיה שמדברת

הגמר בטדי יום אחרי יום ירושלים, ה50 לאיחודה של העיר

מרגש

אתה מתכוון ליום שבו כבשנו חזרה את ירושלים, ועוד מיליון כפרים שהערבים קוראים להם ירושלים ואנחנו משתפים עם זה פעולה.

לדעתי אלא אם כמו בעונה שעברה יש שני משחקים שממלאים את האצטדיון, צריך להמשיך במסורת. גם אם זה אומר שלא כולם יוכלו להגיע.

שלא תבין אותי לא נכון.. היום של ההצגה הכפולה בר''ג בחצאי הגמר זה לדעתי אחד הימים המרגשים שקיימים בכדורגל שלנו, אבל לדעתי חלק ענק מהחוויה היה האצטדיון הישן והמתפורר שהיה אפשר לחלק בו 4 מחנות אוהדים בצורה מושלמת, היו לכולם כרטיסים, והיה קסם מיוחד.

אם היית בהצגה הכפולה בטדי לפני שנתיים אני בטוח שגם אתה הבנת שמשהו הלך לאיבוד.. אם זה היציעים הכמעט ריקים של הקטנות, או האוהדי באר שבע שברחו והשאירו עוד חצי מגרש ריק.. זה כבר לא אותו הדבר

שלא תבין אותי לא נכון.. היום של ההצגה הכפולה בר''ג בחצאי הגמר זה לדעתי אחד הימים המרגשים שקיימים בכדורגל שלנו, אבל לדעתי חלק ענק מהחוויה היה האצטדיון הישן והמתפורר שהיה אפשר לחלק בו 4 מחנות אוהדים בצורה מושלמת, היו לכולם כרטיסים, והיה קסם מיוחד.

אם היית בהצגה הכפולה בטדי לפני שנתיים אני בטוח שגם אתה הבנת שמשהו הלך לאיבוד.. אם זה היציעים הכמעט ריקים של הקטנות, או האוהדי באר שבע שברחו והשאירו עוד חצי מגרש ריק.. זה כבר לא אותו הדבר

דווקא הפעם יכול להיות מרגש ששתי הקהלים הגדולים ייכנסו מוקדם ליציע בזמן שהחצי הראשון משוחק.

כבוד למגזר של מרכז הארץ ש-75% מהקבוצות שעלו הן מהמרכז

מירי אל תבכי

וגם ירושלים זה כבר יותר מרכז מפריפריה.

ההצגות הכפולות בחצאי הגמר של 00-01 01-02 היו קרנבל. את זה כולם זוכרים ולזה כולם מתגעגעים ומקווים שיחזור

בפועל הצגה כפולה בימינו זה מה שהיה לפני שנתיים בטדי, סתם זבל

לא ישכח את היום הוא שמכבי וביתר שיחקו בסמי עופר ויצאנו מ4 וחצי מהבית(בת ים) והגעתי למשחק בדקה 5 ועוד חשבתי שאני יספיק לטייל בחיפה

לא ישכח את היום הוא שמכבי וביתר שיחקו בסמי עופר ויצאנו מ4 וחצי מהבית(בת ים) והגעתי למשחק בדקה 5 ועוד חשבתי שאני יספיק לטייל בחיפה

אכן שואת ביתר מכבי בסמי חוזרת

דווקא הפעם יכול להיות מרגש ששתי הקהלים הגדולים ייכנסו מוקדם ליציע בזמן שהחצי הראשון משוחק.

הסיטואציה עצמה תהיה נדירה.. מסכים עם זה.. אבל זה יהיה רק אחרי שיהיו מלחמות עולם על הכרטיסים, (כי לחצי גמר בין ביתר למכבי לא יספיקו 18000 כרטיסים גג) בנוסף לזה שהחצי גמר הראשון יראה כמו משחק בית של הפועל חיפה, אצטדיון סמי עופר כמעט ריק, ועד ששאר הקהלים יגיעו ייקח זמן כי אנשים לא יצאו באמצע שבוע בשעה 2 מהבית כדי לראות את ר''ג נגד בני יהודה

אתה מתכוון ליום שבו כבשנו חזרה את ירושלים, ועוד מיליון כפרים שהערבים קוראים להם ירושלים ואנחנו משתפים עם זה פעולה.

כן אני יודע שמבאס אותך שסופסוף אחרי 2000 שנה של תפילות של אבותיי ואבותייך להיות בירושלים, סופסוף הגשמנו את חלומם, אבל בעזרת השם אנחנו נמשיך לשתף עם זה פעולה ואתה תמשיך לאכול את הלב. עד 120 (שלך)

רק אני חושב שזה לא רע לפגוש את בית"ר בטדי? זה לא שיש לנו שם קללה כמו בקרית אליעזר.

סמי עופר מולם דווקא אחד הנאחסים

כן אני יודע שמבאס אותך שסופסוף אחרי 2000 שנה של תפילות של אבותיי ואבותייך להיות בירושלים, סופסוף הגשמנו את חלומם, אבל בעזרת השם אנחנו נמשיך לשתף עם זה פעולה ואתה תמשיך לאכול את הלב. עד 120 (שלך)

לא מבאס אותי שהעיר העתיקה בידינו.

מבאס אותי ההגדרה של "מזרח ירושלים" שכוללת בתוכה גם את המקום היחיד שחשוב לי בתור ציוני וגם כפרים שלא קשורים.

תתפלא לשמוע שבניגוד לשמאלנים אחרים אני לא מוכן לשמוע על לתת את העיר העתיקה או להפקיד אותה בידי שלטון ניטרלי.

רק אני חושב שזה לא רע לפגוש את בית"ר בטדי? זה לא שיש לנו שם קללה כמו בקרית אליעזר.

סמי עופר מולם דווקא אחד הנאחסים

סטטיסטית נצטרך לנצח אותם בסמי מתישהו,עד עכשיו הפסד ותיקו,נקווה לנצחון המיוחל

לא מבאס אותי שהעיר העתיקה בידינו.

מבאס אותי ההגדרה של "מזרח ירושלים" שכוללת בתוכה גם את המקום היחיד שחשוב לי בתור ציוני וגם כפרים שלא קשורים.

תתפלא לשמוע שבניגוד לשמאלנים אחרים אני לא מוכן לשמוע על לתת את העיר העתיקה או להפקיד אותה בידי שלטון ניטרלי.

יופי. אז האזכור שלי ליום ירושלים לא אמור להפריע לך (להפך, כיהודי שחשוב לו המקום, אתה צריך לשמוח, או לכל הפחות להיות אדיש, לאפשרות שנוכל בעזרת השם לחגוג זכייה בגביע בבירתנו הנצחית יום אחרי שחוגגים יובל לשחרורה)

ובנימה אופטימית זו אני פרשתי מהנושא.

מדהימה בעיניי היכולת להפוך כל נושא לאוף טופיק מוחלט פה בזמן האחרון.

בנושא אחד-שניים זה מגניב, אבל ראבק התחלתם לעשות את זה בכל נושא. יש לכם בוטקה.

אכלתם את הראש עם הויכוח הדבילי הזה.

יש לנו את בית״ר על הראש.

תגידו מי קובע עם איזה צבע משחקים? למה למשל שאנחנו לא נהיה אלה בצהוב?

אכלתם את הראש עם הויכוח הדבילי הזה.

יש לנו את בית״ר על הראש.

תגידו מי קובע עם איזה צבע משחקים? למה למשל שאנחנו לא נהיה אלה בצהוב?

קבוצה ״ביתית״ (זו שהוגרלה קודם) לדעתי היא זו שמקבלת את מדי הבית.