Jump to content

מיקאל

Recommended Posts

ברשימה הרגשית המאד מצומצמת, באג'יו חולק מקום עם פאולו רוסי, קאנטונה וסקולסי.

נוטה להסכים לגביי אוחנה.

שני איטלקים, צרפתי ואנגלי זו חלוקה בריאה.

מניח שהיית עדיין תינוק/בתוכניות בימי השיא שלו, אבל יצא לך אולי לראות את ג׳יאני ריברה ?

עם כל האהבה שלי להאריס, כשרואים את רובן מבינים כמה הוא תקע לנו את המשחק. רובן יודע להניע את המשחק קדימה ומהר בצורה שהאריס לא ילמד עוד לעולם...

עם כל האהבה שלי להאריס, כשרואים את רובן מבינים כמה הוא תקע לנו את המשחק. רובן יודע להניע את המשחק קדימה ומהר בצורה שהאריס לא ילמד עוד לעולם...

הבעיה שכנראה שהוא וסקאריונה לא יכולים לשחק יחד.

בהנחה שגולסה חוזר להרכב בפלייאוף.

סקאריונה לא טוב באגף.

עושה רושם שזו דעה רווחת בקרב הרבה אוהדים ואני פשוט לא מבין למה.

אוסקר היה בינוני מינוס היום (ועדיין ייצר שלושה מצבים מסוכנים), אבל אני לא חושב שזה רק בגלל שהוצב באגף.

אין ספק שזו לא העמדה האידאלית עבורו, ושהיכולות שלו מגיעות לידי ביטוי מלא יותר כקשר אמצע התקפי, אבל ״לא טוב״ ?

הוא אולי לא טוב ביחס למה שהוא מסוגל להפיק בעמדה אחרת, אבל ביחס ליתר האופציות שיש לנו באגפים ? ביחס לרמה הכללית של מכבי ? של הליגה ?

הוא אש. גם באגף.

סתם כדי לרענן את הזיכרון, אוסקר הוצב באגף בין השאר בדרבי 5, אלקמאר חוץ, וסכנין חוץ. שלושה משחקים טובים מאוד של מכבי.

בכולם הוא נתן עבודה שהתבטאה גם במספרים.

העמדה היחידה בחלק ההתקפי שבה אני מסכים שהוא נעלם כמעט לחלוטין ולא בא לידי ביטוי, היא בחוד.

אני חושב שהוא ומיקאל יכולים לשחק מצויין ביחד, וראו קצת ניצוצות אפילו במשחק הערב.

כשהוא בכושר טוב, זה שחקן שחייב להיות בהרכב מבחינתי, בכל מצב.

אני מכבד את הנוסטלגיה שלכם אבל לדעתי מראדונה היום בסרייה א לא שווה יותר מ10 גולים.

ובאופן כללי הכדורגל כל כך התקדם שאני לא חושב שיש מה להשוות בכלל.

להיות כוכב בכדורגל הטקטי של היום זה הרבה יותר קשה מאשר פעם, ולכן אני חושב שמסי ורונאלדו חולקים יחדיו את תואר ה״טובים בהיסטוריה״.

באופן כללי אני חושב שעד תחילת שנות ה2000 בודדים השחקנים שהגיעו לטופ העולמי אז שהיו מצליחים לעשות את זה גם היום.

קרויף הוא אחד כזה.

לגבי רגש אין מה לדבר בכלל.

הרומנטיקה בכדורגל שייכת לזמנים ההם,היום יש רק כמה יחידי סגולה ורובם נמצאים באיטליה.

טוב אם כבר הנושא נגרר לזה, אני חייב לציין את אהבתי לחואן רומן ריקלמה, הפליימקר שהכי נהניתי לראות. אנדרייטד בעיניי.

מוסיף עוד כמה שחקנים מרגשים...

קרלוס ואלדרמה, ראול, פאביו קנבארו, איקר קאסיס, פאולו מאלדיני, ראיין גיגס, בינצ'טה ליזראזו וכמובן אלסנדרו דל פיירו!

לנושא עצמו,

מיקאל חייב להשאר, זה שחקן שבחודש פשוט השתלב נהדר וזה שהוא ממש לא בכושר מלא.

המרגש ביותר בהיסטוריה מבחינתי - פאבל נדבד (למה נתנו לו צהוב בחצי הגמר?!?"??).

המרגש ביותר בישראל מבחינתי, היה המקבילה של נדבד בליגה הישראלי - ז'וז'ו ודז'ינסקי.

הכי טוב שראיתי בעיניים - זידאן.

יהיה קשה להשאיר אותו.

הוא מושאל נכון?

זה מה שאני שואל את עצמי מאז אתמול

בקיץ יהיה שחקן חופשי ויהיו לו הצעות. הייתי טוחן לו את המוח לחתום כבר עכשיו

המרגש ביותר בהיסטוריה מבחינתי - פאבל נדבד (למה נתנו לו צהוב בחצי הגמר?!?"??).

המרגש ביותר בישראל מבחינתי, היה המקבילה של נדבד בליגה הישראלי - ז'וז'ו ודז'ינסקי.

הכי טוב שראיתי בעיניים - זידאן.

בדיוק עברתי על הנושא ובאתי לרשום איך אף אחד לא הזכיר את נדבד פה, הוא ופירלו בעיקר זאת אהבה אמת.

ואת האמת שעד פריצה משום מה גז'גוז' היה הזר האהוב עליי (אם אני מוציא את שורה מהמשוואה).

רובן שחקן אש(כמעט מרגיש לא נעים לסטות מהנושא) מאוד אשמח שישאר לעוד עונה לא יודע מה מצב החוזה שלו אבל אני מניח שלקבוצה הסינית שבה שיחק הוא לא יחזור אז אולי כן יהיה אפשר להביא אותו בחינם\סכום סביר.

ואחרי שחרגתי מהנושא של האשכול , אז האהוב עלי זה ראול , וגם גוטי היה שחקן מרגש.

שני איטלקים, צרפתי ואנגלי זו חלוקה בריאה.

מניח שהיית עדיין תינוק/בתוכניות בימי השיא שלו, אבל יצא לך אולי לראות את ג׳יאני ריברה ?

לצערי לא אבל יש לי חבר(שמבוגר מאד ממני ואוהד מילאן) שטוען שהוא הגדול מכולם ואם המאמן לא עושה לו בכוונה, הוא גם היה מביא את מונדיאל 70. דה גולדן בויי...

ועוד הערה, אם באג'יו היה בריא בגמר 94, לך תדע. הוא נתן מונדיאל היסטורי, הכי קרוב למראדונה 86 שראיתי.

רוסי זה מהילדות וקאנטונה וסקולסי זה מיונייטד אהובתי.

לא היה ולא יהיו כמו מסי ורונאלדו

רונאלדו המקורי בשיאו לפני הפציעות לא רואה לא את מסי ולא את רונאלדו.