Jump to content

שלט של הוט

Sawyerdroid

Recommended Posts

היי, מה אתמול בלילה נפל השלט Wave של ההוט ושבק חיים.

צריך שלט חדש ואין לי זמן בעבודה עכשיו להמתין להם חצי שנה על הקו.

אז מי יודע מה הפרוצדורה ואיך אני משיג שלט חלופי בצורה הקלה והנוחה ביותר.

לגבי איך להשיג שלט חדש בלעדיהם אני לא יודע

אבל אני ממליץ להוריד את האפליקציה hot remote שזה שלט פשוט מהפלאפון עם כל האפשרויות שיש בשלט זה אחלה פתרון זמני עד שתקבל שלט

מזה לקנות. השלט החרא שהם מביאים לי גם ככה עובד חרא מהיום הראשון. אני הולך לדואר וקונה שלט?

הם עושים ממני צחוק?

קודם כל, שיחליפו בחינם זה המינימום. עכשיו יש אפשרות שיבואו אליי או שאני צריך ללכת לשם?

גוגל קצר לא דיבר על הדואר אלא על נקודות מכירת שלטים שלהם. בקניונים (איילון הכי "קרוב" אליי)

אתה תצטרך להחזיר את השלט הישן בשביל לקבל שלט חדש בחינם.

כמו שאמרו לך פה, אתה תצטרך לפנות אליהם, אם אין לך חשק לעמוד בתור אני ממליץ לך לפנות אליהם בפייסבוק הם בדרך כלל עונים מהר.

לגבי אם אתה צריך ללכת להביא את השלט או שהם יביאו לך? תלוי איך תדבר איתם.

לקבל שלט עם שליח לבית זה לא דבר שלא קורה, פשוט צריך לצעוק קצת....

להיות ברור

נכנס לפייסבוק אומר להם נהרס לי השלט מה עושים והם נותנים לי "אישור/מספר כלשהו" שאיתו אני הולך לקניון איילון לעמדה של הוט ומחליף שלט?

הwave חרא..תגיד להם שאתה רוצה שלט לומד(הם ממש בסדר הקטע הזה ומחליפים שלטים בלי בעיה)..השלט הזה עדיף כי אתה יכול להפוך אותו לשלט אוניברסלי.אם תרצה אסביר

שלט לומד הוא השלט האדום שבלחצן האמצעי כתוב SELECT ויש לוגו של HOT מאחור. ניתן לכייל מחדש כל כפתור ובכל המצבים (TV/HOT/DVD-VCR).

מצ"ב המדריך מהוט, בעיקרון אחרי שאתה נכנס למצב כיול מחדש, תצמיד את עיניות השלטים, לחץ על הכפתור שאתה מעוניין לשנות ולאחריו על הכפתור בשלט המקורי, חכה להבהוב כפול בTV. ע"מ לסיים את הליך הכיול לחץ על TV עד להבהוב כפול (לא ממליץ לשנות יותר מ2-3 כפתורים במכה).

1. הציבו את שלט HOT מול השלט המקורי של הטלוויזיה, כלומר העיניות של השלטים צריכות להיות קרובות

זו לזו. מומלץ למקם את השלטים על שולחן יציב.

2. לחצו על לחצן TV בשלט HOT לחיצה ארוכה עד שנורית TV תהבהב פעמיים.

3. לחצו על הספרות 9->7->5 בשלט HOT.

4. לחצו לחיצה אחת לא רציפה על הלחצן שתרצה להתאים בשלט HOT. לאחר פעולה זו תהבהב הנורית

שבראש שלט HOT.

5. כוונו את עינית השלט המקורי של הטלוויזיה לעינית שלט HOT, ובזמן שהנורית שבראש שלט HOT מהבהבת,

לחצו בשלט המקורי של הטלוויזיה על הלחצן שתרצו להתאים עד שייפסק ההבהוב בשלט HOT.

• אם תרצו לצאת משלב התיאום בין השלטים לחץ על TV בשלט HOT לחיצה ארוכה עד שהנורית TV תהבהב פעמיים. כעת תוכלו לבדוק אם שלט HOT הותאם כראוי. אם ההתאמה לא הצליחה, עליכם לחזור שוב על פעולות ההתאמה.
  • אם תרצו להתאים לחצנים נוספים, עליכם לשוב ולבצע את ההוראות שבסעיף הרביעי ובסעיף החמישי.
  • אם תרצו להתאים את שלט HOT ל-AMP, לחצו על לחצן DVD/VCR במקום על לחצן TV, בהתאם לשלבים שלמעלה.

קיצוני, אבל עובד:

תדרוש להתנתק מהם, תגיד להם שנמאס לך מהמוצר חרא שלהם, אתה משלם המון כסף על ערוצים שבכלל לא רוצה ואפילו השלט המסריח הזה לא עובד לך מהיום שקיבלת אותו ולא היה לך עצבים כבר להתעסק עם זה, קיבלת הצעה מסלקום לטריפל ב149 ש"ח שכולל אינטרנט ספק ותשתית + טלפון ביתי וטלויזיה, אז למה שתשלם סכום כזה על חרא של מוצר ותחזור שוב על זה שאפילו השלט לא עובד לך.

כדי לשמר אותך ישלחו לך טכנאי עם שלט לבית ועל הדרך יראו איך אפשר לתת לך הנחה ותחסוך כמה לירות.

*רק באמת תחזור על זה כל משפט שני ש"אפילו השלט לא עובד" כדי שיכנס לנציגה לראש שמה שהקש ששבר את גב אליניב ברדה זה השלט והיא קודם כל תטפל לך בזה.

אם מראש תפנה לגבי השלט הם יבינו אותך, יתנצלו על חווית השירות אבל לצערם לא יוכלו לסייע, צריך לעשות מהומה ולבנות דרמה גדולה כדי שיבינו שאתה בדרך החוצה ואז הנהלים יתרככו מהר מאוד.