Jump to content

אופ"א סגרה למכבי חלקים ביציע העליון באירופה

העטלף

Recommended Posts

מה הקשר בין שיר במשחק כדורגל למציאות האמיתית אף אחד לא באמת מתכוון לאנוס לרצוח לשחוט לזיין וכולה באמת שלא מצליח להבין את הקשר

אתה שואל מה הקשר, אני שואל מה ההבדל

איזה יופי לזרוק את ה PC הזה עכשיו, סיסמה חדשה. אני לא צריך לברוח לשום מקום, אבל כן, לא אוהב את המילים האלה, צורם לי באוזן אז אני לא שר, כמו שאני לא שר שירי ****.

לא מתיימר לחנך אף אחד (יודע שאי אפשר), רק מבקש להפסיק עם דברים כאלה שפוגעים בנו (וכל הכבוד שהפסקתם עם טועמה מחבל, בשיא הרצינות)

​בכלל לא חדשה, אני נאבק בתרבות המקולקלת הזאת כבר לא מעט שנים, במיוחד כשזה נוגע ליציע.

​וכן להגיב ככה על שורת אונס כללית לבנות שאוהבות להשתולל בזמן שאתה לא תגיד מילה על לשחוט ולהרוג זה האמא של הPC, ולא סתם זה גם PC שהמקור שלו בתנועות פמניסטיות הזויות.

​וזה בסדר שזה צורם לך באוזן ושאתה לא שר, זכותך לא לאהוב את זה וזכותך לא לשיר. למה אתה מתערב במה אחרים עושים?

​אני מבקש ממך להפסיק לחקור כל שיר ששרים ביציע ולחפש מה לא בסדר בו ואז לעשות סצנה, אז מה אם ביקשת? למה שאתה ואנשים כמוך מתעקשים להציק עם החפירות האלה זה בסדר ושאחרים מתעקשים שלא יתערבו להם במה הם שרים זה לא בסדר?

​עכשיו תבוא ותגיד לי "דברים שפוגעים בנו", בפועל בליגה זה לא פוגע בנו, הדבר היחיד שיכול לגרום לזה לפגוע בנו בעתיד זה אם אנשים כמוך וכמו אחרים בקהל ימשיכו להתעקש לגרום להתאחדות לצמצם עוד קצת את חופש הביטוי, בידיוק אותו תהליך שעברנו עם טועמה שבו ההתאחדות רק הגיבה לרחשים לא היא זאת שקבעה את הטון.

ושוב כמו שאמרתי, דיון על חופש הביטוי בכלליותו אין לי בעיה לנהל, הנושא של מה שקורה במגרש כבר לא רלוונטי זה ארוע מלפני חודשים תחת גוף מגוחך (מאלה שהביאו להתאחדות הספרדית למשל העמדה לדין של ברצלונה כי הקהל שלהם שר לרונאלדו שהוא שיכור) ודברים השתנו מאז.

הפסקה האחרונה בהודעה של מכבי (שספק בזדון מושמטת מהודעת הפתיחה של הנושא) מסכמת בפשטות שכל העניין שייך לעבר ומה שחשוב כרגע הוא שימור האווירה הקיימת באיצטדיון

יאללה ביי נתראה בחרטא הבאה

מה הקשר בין שיר במשחק כדורגל למציאות האמיתית אף אחד לא באמת מתכוון לאנוס לרצוח לשחוט לזיין וכולה באמת שלא מצליח להבין את הקשר

מעבר לעובדה שזה הכי ילד כאפות לשיר דברים כאלה בלי יכולת לממש כלום, אם אתה אבא לילד בן 8 ומביא אותו לאיצטדיון, הדבר האחרון שאתה רוצה זה שהבן שלך יהיה עד לניבולי פה האלה, בטח שלא יתקע לו במוח ויהפוך לחלק מהלקסיקון שלו. אם אתה בא עם חברה שלך או אשתך למגרש, אתה לא רוצה שהיא תיחשף לגועל הזה.

אולי אתם חושבים שאין לזה השפעה אבל זה בגלל שלא רואים שום דבר חוץ מעצמכם או מחוץ לגוש. בגלל זה כנראה גם קנסות לא מעניינים אתכם, רק כשזה הופך לרדיוס או סגירת יציע.

​בכלל לא חדשה, אני נאבק בתרבות המקולקלת הזאת כבר לא מעט שנים, במיוחד כשזה נוגע ליציע.

​וכן להגיב ככה על שורת אונס כללית לבנות שאוהבות להשתולל בזמן שאתה לא תגיד מילה על לשחוט ולהרוג זה האמא של הPC, ולא סתם זה גם PC שהמקור שלו בתנועות פמניסטיות הזויות.

​וזה בסדר שזה צורם לך באוזן ושאתה לא שר, זכותך לא לאהוב את זה וזכותך לא לשיר. למה אתה מתערב במה אחרים עושים?

​אני מבקש ממך להפסיק לחקור כל שיר ששרים ביציע ולחפש מה לא בסדר בו ואז לעשות סצנה, אז מה אם ביקשת? למה שאתה ואנשים כמוך מתעקשים להציק עם החפירות האלה זה בסדר ושאחרים מתעקשים שלא יתערבו להם במה הם שרים זה לא בסדר?

​עכשיו תבוא ותגיד לי "דברים שפוגעים בנו", בפועל בליגה זה לא פוגע בנו, הדבר היחיד שיכול לגרום לזה לפגוע בנו בעתיד זה אם אנשים כמוך וכמו אחרים בקהל ימשיכו להתעקש לגרום להתאחדות לצמצם עוד קצת את חופש הביטוי, בידיוק אותו תהליך שעברנו עם טועמה שבו ההתאחדות רק הגיבה לרחשים לא היא זאת שקבעה את הטון.

ושוב כמו שאמרתי, דיון על חופש הביטוי בכלליותו אין לי בעיה לנהל, הנושא של מה שקורה במגרש כבר לא רלוונטי זה ארוע מלפני חודשים תחת גוף מגוחך (מאלה שהביאו להתאחדות הספרדית למשל העמדה לדין של ברצלונה כי הקהל שלהם שר לרונאלדו שהוא שיכור) ודברים השתנו מאז.

אחי אתה לא בעל מועדון כדורגל, לא שחקן, לא יו"ר ההתאחדות, לא חבר כנסת ולא ראש הממשלה. אתה בסה"כ אוהד, אחד כזה שלאף אחד לא יהיה אכפת אם לא תהיה קיים.

- אז גולדהאר ביקש שתפסיק

- ההתאחדות מטילה סנקציות

- אופ"א מטילה סנקציות

- קריאות גזעניות אסורות לפי חוק. אסורות.

אז לא יוזרים אלמוניים בפורום אומרים לך את זה, אלא כל הקודקודים שאחריים לתפעול של הספורט הזה. לך לא אכפת. אתה רוצה לקלל ליד קטינים, לנבל את הפה ליד נשים ולהרגיש גבר.

יש סיבה ששנים רבות, רוב השעות ואני מודה הם שירים מוצלחים, ולעומתם יש שירים שמתווכחים עליהם שנים בפורום. זה כזה פשוט.

לא מבין למה אי אפשר להביא עוד שירים כאלה במקום להביא שירים כאלה. רוצה לעודד את מכבי, לא מעניין אותי להיות נגד השאר. זה ההבדל בנינו ובניהם למי ששכח.....

העיר תל אביב, הקונטרה אגדות בזמנו , הקופים הירוקים . יריבויות הן חלק בלתי נפרד מהספורט ובפרט בכדורגל שירים נגד היריבה הם דבר לגיטימי

אחי אתה לא בעל מועדון כדורגל, לא שחקן, לא יו"ר ההתאחדות, לא חבר כנסת ולא ראש הממשלה. אתה בסה"כ אוהד, אחד כזה שלאף אחד לא יהיה אכפת אם לא תהיה קיים.

- אז גולדהאר ביקש שתפסיק

- ההתאחדות מטילה סנקציות

- אופ"א מטילה סנקציות

- קריאות גזעניות אסורות לפי חוק. אסורות.

אז לא יוזרים אלמוניים בפורום אומרים לך את זה, אלא כל הקודקודים שאחריים לתפעול של הספורט הזה. לך לא אכפת. אתה רוצה לקלל ליד קטינים, לנבל את הפה ליד נשים ולהרגיש גבר.

​נכון אני לא אף אחד מהם, בנתיים, אבל אנחנו חיים בדמוקרטיה וככזאת הקול שלי שווה לקול של כל אחד מאלה שהזכרת למעלה לא רק בקלפי זה עובד אלה גם בהבעת הדעה, ההשפעה אולי לא תהיה זהה אבל זכותי המלאה להשמיע אותה ולנסות להשפיע על כמה שיותר.

​לגבי זה שלאף אחד לא יהיה אכפת אם לא אהיה קיים, אני חושב שאני יכול לצורך הדיון להרשות לעצמי להגיד שהקהל של מכבי היה מרגיש את החיסרון.

​אנחנו לא מדברים עכשיו על כלום שקשור לגזענות אז אני לא מבין מה אתה רוצה בכלל.

​ודרך אגב מה שאתה וההתאחדות רואים כגזענות שופטים בבתי המשפט לא ראו כעבירה פלילית ברוב המוחלט של המקרים.

​חלק מתרבות הPC שדיברתי עליה מקודם היא גם זאת שממהרת להכניס לסל הגזענות כל התבטאות לא נעימה כלפי בני מיעוטים ובזמן האחרון גם אם ההתבטאות היא לא נגד המיעוט אבל הוא מוזכר בו וכל זה בלי קשר בכלל לאם המניע הוא באמת גזעני.

הקודקודים שמנהלים תספורט באמת לא מעניינים אותי במיוחד כשהם פועלים באופן שיטתי כנגד אחת מזכויות האדם הכי בסיסיות בעולם המערבי ובמדינת ישראל, וזאת בידיוק הסיבה שאני אלחם על כל מילה שינסו לקחת מאיתנו ללא קשר לכיף הקיים ביריבות ספורטיבית.

​ואני שם על הניסיון העלוב שלך לתקוף אותי בזמן שהיה פה דיון סביר עם יוזר אחר אלף זין, איך אני בשבילך יא גבר?

אוף טופיק, כל מיני שירים שלנו מכילים מידע שגוי בגלל נתניה

"נשבור את כל החנויות שבשדרות ירושלים" - מקסימום נשבור בקבוקים ברחוב הצורן

"בלומפילד זה לא הבית של האדומים"- גם שלנו לא

"שער 11 אני בא הולך להיות קרנבל" - אצלכם זה "מזרחי עליון אני בא הולך להיות מתיש בעליה במדרגות.."

"אבל הנשמה.. כי פה הכי נעים לה" - כי שם הכי נעים לה :(

ועוד

אוף טופיק, כל מיני שירים שלנו מכילים מידע שגוי בגלל נתניה

"נשבור את כל החנויות שבשדרות ירושלים" - מקסימום נשבור בקבוקים ברחוב הצורן

"בלומפילד זה לא הבית של האדומים"- גם שלנו לא

"שער 11 אני בא הולך להיות קרנבל" - אצלכם זה "מזרחי עליון אני בא הולך להיות מתיש בעליה במדרגות.."

"אבל הנשמה.. כי פה הכי נעים לה" - כי שם הכי נעים לה :(

ועוד

אני בעד לשרוק בוז לשורות האלו עד שישנו אותן כי הן גורמות לי להתגעגע לבלומפילד וזה עושה אותי עצוב

​נכון אני לא אף אחד מהם, בנתיים, אבל אנחנו חיים בדמוקרטיה וככזאת הקול שלי שווה לקול של כל אחד מאלה שהזכרת למעלה לא רק בקלפי זה עובד אלה גם בהבעת הדעה, ההשפעה אולי לא תהיה זהה אבל זכותי המלאה להשמיע אותה ולנסות להשפיע על כמה שיותר.

​לגבי זה שלאף אחד לא יהיה אכפת אם לא אהיה קיים, אני חושב שאני יכול לצורך הדיון להרשות לעצמי להגיד שהקהל של מכבי היה מרגיש את החיסרון.

​אנחנו לא מדברים עכשיו על כלום שקשור לגזענות אז אני לא מבין מה אתה רוצה בכלל.

​ודרך אגב מה שאתה וההתאחדות רואים כגזענות שופטים בבתי המשפט לא ראו כעבירה פלילית ברוב המוחלט של המקרים.

​חלק מתרבות הPC שדיברתי עליה מקודם היא גם זאת שממהרת להכניס לסל הגזענות כל התבטאות לא נעימה כלפי בני מיעוטים ובזמן האחרון גם אם ההתבטאות היא לא נגד המיעוט אבל הוא מוזכר בו וכל זה בלי קשר בכלל לאם המניע הוא באמת גזעני.

הקודקודים שמנהלים תספורט באמת לא מעניינים אותי במיוחד כשהם פועלים באופן שיטתי כנגד אחת מזכויות האדם הכי בסיסיות בעולם המערבי ובמדינת ישראל, וזאת בידיוק הסיבה שאני אלחם על כל מילה שינסו לקחת מאיתנו ללא קשר לכיף הקיים ביריבות ספורטיבית.

​ואני שם על הניסיון העלוב שלך לתקוף אותי בזמן שהיה פה דיון סביר עם יוזר אחר אלף זין, איך אני בשבילך יא גבר?

איך אתה? דרדס עם פה גדול, כמו בתמונה

פעם אחרונה ששמעתי, בשיר האונס קיימת השורה "אתם זונות של ערבים". אז להגדיר את השיר כרק מיני זאת עצימת עיניים.

בנימה אישית, אני בעד שיטיסו מהיציע כל מי ששר שירים גזעניים/שירי אונס. ולא רחוק היום שזה יקרה

מעניין שלא ראיתי תגובות כאלה שלך פה בפורום בזמן שעוד היינו משחקים בבלומפילד

טוב נו היית צריך לשכנע תאנשים לבוא לפרלה

צבוע

פעם אחרונה ששמעתי, בשיר האונס קיימת השורה "אתם זונות של ערבים". אז להגדיר את השיר כרק מיני זאת עצימת עיניים.

בנימה אישית, אני בעד שיטיסו מהיציע כל מי ששר שירים גזעניים/שירי אונס. ולא רחוק היום שזה יקרה

כמו שרוי אמר אתה סמרטוט רצפה צבוע

כששרו שירים "גזעניים" בפרלה שלך לא ראיתי שיצאת נגד זה, אז עכשיו כשאין לך הכנסה מאותם אוהדים קל לך לצאת נגדם פחדן

אגב שמרתי תסרטון אם תנסה למחוק אותו אני אעלה מחדש לא תוכל לברוח מהאמת

http://youtu.be/3qyeDVtE5s4

מה ההבדל בין שיר אונס לשיר שכל אוהד מכבי ישרף היום?

ברור כי זה נשים, אז מותר להן לרוץ ולצעוק...כבר 15 שנה שרים שיר על שמרית אבוקסיס ואף אחד לא נענש על זה.

כבר 15 שנה שרים שיר על שמרית אבוקסיס ואף אחד לא נענש על זה.

מעניין מתי הפורום (ויותר חשוב, הארגון) יבין ש"כבר X שנים שרים את זה" זה טיעון שלא תופס מים. זה טיעון כל כך רדוד ומטומטם שקשה להתמודד איתו.

שנים התייחסו לגייז כאל מחלה. שנים היה סבבה להטריד מינית מזכירות בצבא. שנים היה אחלה לקבל שוחד כראש עירייה.

העולם מתקדם, אתם נשארים מאחור...

כמובן שלא יעשו כלום לסכנין למרות הקריאות של הכרוז שלהם.

רק רוצה לחשוב מה היה קורה פה אם זה היה הכרוז של בית"ר בטדי נגד סכנין.

כלפי ערבים זה לא נקרא גזענות זה נקרא לשנוא את האויב בדיוק כמו שהם שונאים אותנו ולא צריכה להיות בעיה עם שירים כמו "טועמה מחבל".

לגבי שיר האונס, כן הייתי משנה את השורה של נקח לכם את הבנות חוץ מזה אחלה שיר.

מעניין שלא ראיתי תגובות כאלה שלך פה בפורום בזמן שעוד היינו משחקים בבלומפילד

טוב נו היית צריך לשכנע תאנשים לבוא לפרלה

צבוע

כמו שרוי אמר אתה סמרטוט רצפה צבוע

כששרו שירים "גזעניים" בפרלה שלך לא ראיתי שיצאת נגד זה, אז עכשיו כשאין לך הכנסה מאותם אוהדים קל לך לצאת נגדם פחדן

אגב שמרתי תסרטון אם תנסה למחוק אותו אני אעלה מחדש לא תוכל לברוח מהאמת

http://youtu.be/3qyeDVtE5s4

מספר דברים:

1- תגובות כאלו קיימות ממני כבר למעלה מעשור, מוזמן לבדוק את ההיסטורייה שלי בפורום, מעולם לא הסתרתי את דעותיי. ולדעתי יש לי יציאות כאלו בפורום (לגבי הרחקת סוררים) גם בתקופת הפרלה. מעבר לזה, ניגשתי כבר מספיק פעמים לאנשים מהגוש במהלך השנים בקשר לנושא הזה, אמרתי לאנשים מובילים שם שלדעתי עומדים להרחיק אותם מהאצטדיון בגלל זה. מתברר שצדקתי (ולא, לא פתחתי על אף אחד...)

2- כששרו שירים/שורות גזעניים בפרלה, וגם בשיר המורי, המוזיקה עלתה לפול ווליום בשורות הגזעניות, למרות שתמיד יש אפשרות שפספסתי משהו. (להזכירך, בלב נכנסת תמיד שרנו שם על הקופים)

3- אחול מניוקי ביקשתי מאנשים שיפסיקו עם השורות הללו בפאב, כולל אזהרות חוזרות למספר אנשים שאם הם ימשיכו עם זה דווקא- אז הם לא יהיו לקוחות רצויים. תתפלא, אבל רובו המוחלט של הקהל קיבל את הבקשה הנ"ל. אולי כי עברתי אחד אחד והסברתי יפה שזה פוגע בעסק הפרטי של הבעלים. מוזר שהלקוחות בפאב הבינו וכיבדו את הבקשה, אבל כשמבקשים אותו הדבר באיצטדיון אז שמים זין.

4- בחצי עונה האחרונה שלנו שם כשהמשטרה סגרו לנו את הבחוץ - אחת הסיבות היתה תלונות (רבות) של שכנים על שירים גזעניים.

5- לך הפ*על

6- אין לך מה לערב את הדעות הפוליטיות שלי (או שלך) עם עסק פרטי (שהוא לא שלי). הפרלה נפתח עם קו מסויים, לפרלה יש גם לקוחות ערביים ודרוזים, את חלקם אני מכיר אישית.

7- שוב, הדרישה להרחקת הקהל נובעת מהפגיעה בקבוצה בעקבות השירים הנ"ל. באופן אישי אני לא שר אותם, לחלק שורק בוז או שר צהוב עולה במקום. אין מקום להכנסת פוליטיקה לכדורגל, אין מקום לגזענות בכדורגל (או לגזענות מתוך העם שלנו), ובאופן כללי - טובת מכבי מעל הכל - גם אם זה אומר שצריך לא לשיר איזה שיר, לשנות שורה או לזרוק בן אדם מהיציע כי הוא לא מוכן להתחשב בטובת הכלל.

8- אם תשים לב, בסרטון, יש מספר לא קטן של אנשים ששורקים בוז בשורת "טועמה", ועוד חלק נכבד שפשוט הפסיק לשיר. מעבר לזה, מי ששר את השורה הנ"ל זה שלושה אנשים בלחץ

9- וזה חשוב להבין: הפרלה מעולם לא היה עסק שלי, ובחמש שנים שעשינו שם את האירועים לפני משחקים אני לא קיבלתי שקל. הכל היה בהתנדבות מתוך רצון לתת חוויה שונה וכיפית לפני משחקים בארץ. כמות הפעמים שהייתי צריך לשכנע את הבעלים לתת צ'אנס נוסף ולהבטיח שאף אחד לא ישיר שירים גזעניים (כי זה פוגע בו כספית), ולהילחם בשביל שלאוהדים יהיה טוב היא ענקית. אז בוא נפריד בין הפרלה לבין היציע, בסדר?

ניר לוין לדעתי חייב לפתוח ברביעי עם אלי ביטון באגף ימין

ראובן עובד מסתמן כפרוספקט מבטיח, נראה שנצור לו עתיד גדול ובכל מקרה ימתין להזדמנות מהספסל למקרה וההעפלה תהיה מובטחת ))):