Jump to content

אופ"א סגרה למכבי חלקים ביציע העליון באירופה

העטלף

Recommended Posts

לא חושבת, לא מנתחת, תחושת הגועל וחוסר הרצון לשמוע מגיעים באינסטיקט בסיסי, אני מחשיבה את עצמי כבן אדם רגיש, ואין שיר שמזעזע אותי יותר מהשיר הזה, עם כל השירים עוד אני יכולה להתמודד או פשוט לא לשיר אותם, עם השיר הזה לא.

באמת שהדעה הזו מזעזעת אותי יותר כשהיא מגיע מנשים.

שירת הסרטן ליוסי אבוקסיס הרבה יותר מזעזעת אותי

אופ״א זה הארגון האחרון שיכול להעמיד לדין על גזענות.

ארגון של זונות, מה על האנטישמיות של אלקמאר????

מאד פשוט. מי שלא מתאימה לו השורה המדוברת שידלג על השורה הזו- מכירה לא מעט אנשים שעושים את זה ביציע.

ויש עוד אנשים שלא מתאימים להם מילים אחרות אז יתחילו לעשות "משאל קהל" מה מתאים לנפשות העדינות של חלקם?

חאלס נו. זה מביך, תפסיקו לחפש משמעויות נסתרות איפה שאין אנחנו במגרש כדורגל.

לא נראה לי שאת מבינה מה הולך פה

סגרו לך את הפאקינג יציע בגלל השיר הזה.

לא נראה לי שאת מבינה מה הולך פה

סגרו לך את הפאקינג יציע בגלל השיר הזה.

סגרו יציע על ״שירים גזעניים״

לא נראה לי שאתה מבין מה הולך פה-

אפשר לא לאהוב את השיר אבל גזעני הוא לא.

הבעיה שלי עם השיר היא לא התוכן אלא העובדה שהוא מביך וברמה של ילד מתלהב בכיתה ד'. אבל זה רק אני.

יש משפט אחד בשיר שאני מסכים איתו - אנחנו מתביישים בכם כשאתם שרים את זה.

מדהים שאנשים לא קולטים כמה שהשיר הזה הוא תת רמה

זה לא קשור לכמה אנשים קולטים או לא קולטים. זה קשור לכבוד ותחושת כח. העובדה שהשיר הזה (ואחרים) מעורר מחלוקת היא הזדמנות בשביל לעמוד על רגליים אחרויות ולהתעקש על עקרון. זה יצירת עימות במכוון. אם לא השיר הזה, היה נמצא שיר אחר. ככל שהשיר יהיה מעצבן ומעורר מחלוקת יותר, כך ההתעקשות לשיר אותו תהיה גדולה יותר, אך ורק מטעמי כוחניות. זו עוד סיבה (מיני רבות), שארגון האוהדים הנוכחי של מכבי הוא בזוי בעיני. הוא דוחה אותי. בניגוד לארגונים קודמים, הוא לא ראה ולא יראה ממני שקל.

מאד פשוט. מי שלא מתאימה לו השורה המדוברת שידלג על השורה הזו- מכירה לא מעט אנשים שעושים את זה ביציע.

ויש עוד אנשים שלא מתאימים להם מילים אחרות אז יתחילו לעשות "משאל קהל" מה מתאים לנפשות העדינות של חלקם?

חאלס נו. זה מביך, תפסיקו לחפש משמעויות נסתרות איפה שאין אנחנו במגרש כדורגל.

לפי הרציונל הזה, אפשר להחליט שלזרוק אבנים ביציע נתון סמוך זה לגיטימי. מי שלא רוצה, שלא ישב ביציע הזה. השאלה היא מאוד מאוד פשוטה - האם מותר לעשות זאת? מתעקשים נטולי מוסר יכולים לשאול שאלה נוספת - האם יש סנקציות על קיום המעשה הזה? ולמי שמנסה להיות בן אדם בחייו, ולא בבון, אפשר גם לשאול דבר נוסף - האם זה בסדר לעשות את זה? כל השאלות כולן מובילות למסקנה אחת בלבד.

ואין פה שום משמעויות נסתרות. יש פה שיר שהמסר שלו שלילי מידי, אפילו אם לוקחים בחשבון שמדובר במגרש כדורגל. בהנהלת מכבי חושבים את זה. באופ"א (כנראה) חושבים את זה. הקהל הרחב (ברובו) חושב את זה. התקשורת חושבת את זה. אנשים שלא קשורים לכדורגל חושבים את זה. יש חוקים (מוצלחים או מנוסחים טוב יותר או פחות), בדיוק נגד זה. יש כתוצאה מהעניין הזה סנקציות נגד מכבי. כל הגורמים כולם מובילים למסקנה אחת קלה ופשוטה - לא לשיר את זה. רק שלקבל את המסקנה הזו נתפסת, באגו טריפ מגוחך, ככניעה. אז ממשיכים לשיר את זה דווקא. זה הגיון של ערס בן 16, לא ארגון אוהדים שטובת הקבוצה צריכה לעמוד נגד עיניו.

זו עוד סיבה (מיני רבות), שארגון האוהדים הנוכחי של מכבי הוא בזוי בעיני. הוא דוחה אותי. בניגוד לארגונים קודמים, הוא לא ראה ולא יראה ממני שקל.

מעניין אותי - לאיזה ארגונים כן תרמת?

כשיהיה לך משהו מעניין לומר, אנסה להגיב.

אתה מתחמק יפה.

כתבת שלעומת הארגון שעל שמו נקרא הפורום, לארגון הנוראי הנוכחי אתה לא תורם ולא תתרום לעולם מכיוון שהם שרים שירים שיש עליהם מחלוקת.

ולכן אני שואל, האם הארגון הקודם לא היה שר שירים שעליהם יש מחלוקת?

אתה מתחמק יפה.

כתבת שלעומת הארגון שעל שמו נקרא הפורום, לארגון הנוראי הנוכחי אתה לא תורם ולא תתרום לעולם מכיוון שהם שרים שירים שיש עליהם מחלוקת.

ולכן אני שואל, האם הארגון הקודם לא היה שר שירים שעליהם יש מחלוקת?

כזו? לא.

סגרו יציע על ״שירים גזעניים״

לא נראה לי שאתה מבין מה הולך פה-

אפשר לא לאהוב את השיר אבל גזעני הוא לא.

לפי ספורט 5 היציע נסגר בשל שירים גזעניים ושירים המכילים אלימות מינית בוטה.

אני מבין שהארגון שעל שמו נקרא הפורום היה שר רק שירי אהבה ודובוני איכפת לי.

אתה דמגוג.

זה ששרו X וגם היום שרים X זה מעניין את התחת. מה שמעניין זה איך ארגון מגיב לסיטואציה. לפני כמה שנים לא היו מענישים את הקבוצה על 'טועמה מחבל' ושירים דומים באופן קבוע, היום כן.

משום מה אני בספק גדול מאוד אם השחקן ה-12 היה הולך ראש בקיר עם שירים מסוימים, אבל כמובן שאתה מוזמן לחלוק עלי.

הפתרון הוא פשוט לשרוק בוז כמה שיותר חזק, או לחלופין לשיר צהוב עולה עולה כל פעם ששרים את השיר הזה, באופן קבוע. הצלחנו לעשות את זה כשהפנאטיקס עשו שביתה מול אשדוד ושרו רק שירים מתסיסים. אם צריך להילחם זה מה שנעשה.

צר לי גבר, אך זיכרונך קצר מאוד מאוד.

אני זוכר דווקא בסדר, אבל אוקיי. נניח ולא. ונניח שתרמתי אי אז לארגון אחר ששר שירים שנויים במחלוקת. אז? זה משנה משהו מהמצב הנוכחי? ממה שנכון וצריך לעשות היום? לקחת את הנקודה הכי פחות חשובה בכל מה שכתבתי, והתמקדת בה, כי...מה? אם תסתור אותי שם זה יהפוך את שאר הדברים שכתבתי ללא נכונים?

אתה רוצה להתווכח? תגיב לעיקר, לא לצד שולי שנח לך לברוח אליו.

אופא הוא ארגון אירופאי טיפוסי וככזה חופש הביטוי בו לא קיים.
​אנחנו מדברים על ארגון שקונס לאחרונה את מנצ'סטר סיטי כי הקהל שלהם שורק בוז בזמן ההמנון של הצ'מפיונס,
​קבוצות נענשות ויציעים נסגרים בכל רחבי אירופה על שלטים של uefa mafia,

ואין קהל קיים בערך שהם לא חיפשו איך לתפוס אותו במשהו שיאפשר להם להוציא כסף מהקבוצה.
​למען האמת מכבי כבר בעבר נענשה ועשו בעיות לקהל שלנו על התפאורה "feel the terror of tel aviv" ועל הגולגלות שהיו על השלט מכבי או מוות.

​אפשר לקיים במשך ימים את הדיון על אם הדרך הנכונה להתמודד מול גופים שמונעים מהציבור את חופש הביטוי היא להיכנע או להאבק בשטח,
אפשר גם לקחת דברים בפרופורציות ולהבין שהם גוף עם חוקים מגוכחים וכרגע ההנהלה והארגון הגיעו להבנות וקיימים יחסים טובים בין הצדדים מה שלא היה בתקופת המשחק ההוא.

​שילך להם לתרופות

אתה דמגוג.

זה ששרו X וגם היום שרים X זה מעניין את התחת. מה שמעניין זה איך ארגון מגיב לסיטואציה. לפני כמה שנים לא היו מענישים את הקבוצה על 'טועמה מחבל' ושירים דומים באופן קבוע, היום כן.

משום מה אני בספק גדול מאוד אם השחקן ה-12 היה הולך ראש בקיר עם שירים מסוימים, אבל כמובן שאתה מוזמן לחלוק עלי.

כל שיר והתקופה שלו.

השחקן ה-12 היה מקבל בראש מהקהל על זה ששרים לאבי נמני ואפשר להגיד שזיוני מוח בפורום היה בקטנה לעומת מה שהלך.

הארגון הנוכחי הפסיק עם רוב מוחלט מ"שירי המחלוקת". שירים שהשחקן ה-12 לא היה מוכן לוותר עליהם.

אבל כמו שמוכיחים פה כל פעם מחדש - זיוני מוח בפורום זה הכי קל.

מה ילך לתרופות? לא קיבלנו קנס

אז שסתם יקבלו מחלה החבורת בירוקרטים המטונפים שיושבים שם וגם לא יהיה להם איך לשלם על זה בסדר? יא קטנוני