Jump to content

הפנים למשחק הגביע. הרכב למכבי פתח תקווה

בוזגלו

Recommended Posts

רייקו

דסה,טיבי,טבח,ייני

מרסלו,אליאל,אוסקר

יוסי,שוינפלד,טבח

•משחק מספיק חשוב שלפחות למערך ההגנתי מכבי תעלה בהכי חזק שלה

•מנוחה רק לפונטנציאלים לפציעה

•יום א זה אשקלון,לא מזלזל אבל זאת יריבה שמכבי יכולה לעלות למשחק מולה עם 2/3 שינויים בהרכב בשקט

רייקו

דסה,טיבי,טבח,ייני

מרסלו,אליאל,אוסקר

יוסי,שוינפלד,טבח

•משחק מספיק חשוב שלפחות למערך ההגנתי מכבי תעלה בהכי חזק שלה

•מנוחה רק לפונטנציאלים לפציעה

•יום א זה אשקלון,לא מזלזל אבל זאת יריבה שמכבי יכולה לעלות למשחק מולה עם 2/3 שינויים בהרכב בשקט

אשקלון בחוץ זה מגרש מעצבן, בלי דסה ואחרי משחק גביע באמצע שבוע, זה יכל להיות מוקש רציני ובונקר מתסכל.

טוב, אז שוינפלד לא בסגל (גם בן הרוש וגולסה כמובן)

מעניין עם מי ליטו יפתח בחוד... מצד אחד וידאר משחק ברצף המון משחקים ואת יצחקי (שהבקיע 2 שערים חשובים ב3 משחקים אחרונים) אנחנו צריכים חד להמשך אבל מצד שני האופציה היחידה במקומם היא... סקאריונה?

וידאר חייב לנוח קצת ולא ברור מה קורה עם שויינפלד, כנראה שקשור לעובדה שהגיע בלי כושר ומיד נזרק לחצי שעה מול ב״ש ואח״כ ל-90 דקות בגביע מול מכבי פ״ת. לא טוב בכלל.
דסה בכל מקרה חייב לשחק בגלל הצהובים באשקלון, בהתקפה אפשר לעשות ניסויים אבל בהגנה מקווה מאוד לראות את הרביעיה הרגילה.

חבל מאוד ששוינפלד לא בסגל. בכל מקרה הייתי נותן גם לוידאר וגם ליצחקי לנוח, בהנחה שהוא עדיין איתנו הייתי עולה עם יחזקאל בחוד.

ראיקו
ריקן, טיבי, ראמון, שפונגין
מרסלו, ייני
טב"ח, אליאל, בניון
יחזקאל

חבל מאוד ששוינפלד לא בסגל. בכל מקרה הייתי נותן גם לוידאר וגם ליצחקי לנוח, בהנחה שהוא עדיין איתנו הייתי עולה עם יחזקאל בחוד.

ראיקו

ריקן, טיבי, ראמון, שפונגין

מרסלו, ייני

טב"ח, אליאל, בניון

יחזקאל

יחזקאל לא כשיר :/

ייני צריך מנוחה קצת, הבן אדם לא נח מאז שהגיע וגם לפני שהגיע שיחק הרבה בקבוצתו

כן אבל גם אלברמן עם 90 דק' כל משחק (חוץ מהמשחק הראשון מול פ"ת בגביע) ומיקאל מהרגע שנחת -בקושי עם כושר משחק- פתח בכל המשחקים מאז, וגולסה פצוע אז מאוד יכול להיות שנראה את שרן בקישור

עם כל הכבוד לכל אלו שדואגים ל"מנוחה" של השחקנים, זה גביע המדינה ולא גביע הטוטו וזו פ"ת ולא הפועל אשקלון.

יכול מאוד להיות שזה התואר היחיד שיהיה לנו העונה, ככה שבשום מצב אין מה לזלזל במשחק הזה בטח כשהיתרון הוא מינורי ושברירי, אנחנו חייבים לעלות בהרכב חזק.

מנוחה ? 4 ימים הפרש בין משחק למשחק זה מספיק זמן כדי לנוח ..

עם כל הכבוד לכל אלו שדואגים ל"מנוחה" של השחקנים, זה גביע המדינה ולא גביע הטוטו וזו פ"ת ולא הפועל אשקלון.

יכול מאוד להיות שזה התואר היחיד שיהיה לנו העונה, ככה שבשום מצב אין מה לזלזל במשחק הזה בטח כשהיתרון הוא מינורי ושברירי, אנחנו חייבים לעלות בהרכב חזק.

מנוחה ? 4 ימים הפרש בין משחק למשחק זה מספיק זמן כדי לנוח ..

לא אומר לעלות כאילו זה גביע הטוטו אבל כן חייבים לתת מנוחה לשחקנים כמו אלברמן, וידאר וטב"ח כוח.

לא אומר לעלות כאילו זה גביע הטוטו אבל כן חייבים לתת מנוחה לשחקנים כמו אלברמן, וידאר וטב"ח כוח.

אולי בודדים כמו גל ויצחקי כי יש להם מחליפים בהחלט ראויים, אבל כל השאר לא.

מה שאני אומר זה שמבחינתי המשחק הזה חשוב לא פחות ממשחק ליגה.

אם כבר מנוחה אז שינוחו מול אשקלון..

לא מבין מה הלחץ לעלות בהרכב משני, ניצחנו סה"כ 1-0 במשחק הראשון

בטח ובטח שזה משחק נגד מכבי פ"ת בכושר שלה. מאוד מסוכנים וגם בכושר טוב. משחק קשה היום

אולי בודדים כמו גל ויצחקי כי יש להם מחליפים בהחלט ראויים, אבל כל השאר לא.

מה שאני אומר זה שמבחינתי המשחק הזה חשוב לא פחות ממשחק ליגה.

אם כבר מנוחה אז שינוחו מול אשקלון..

לפני שהפער צומק ל-3 הייתי מסכים שצריך להשקיע את כל האנרגיה בגביע ולא לתת מנוחה אבל המציאות היא שיש מספר שחקנים שחייבים לנוח לקראת הפלייאוף כל טעות בליגה היא קריטית פה אתה מתחיל עם +1. מה קורה עם שוינפלד כשיר?

לפני שהפער צומק ל-3 הייתי מסכים שצריך להשקיע את כל האנרגיה בגביע ולא לתת מנוחה אבל המציאות היא שיש מספר שחקנים שחייבים לנוח לקראת הפלייאוף כל טעות בליגה היא קריטית פה אתה מתחיל עם +1. מה קורה עם שוינפלד כשיר?

רשמתי כמה תגובות למעלה, הוא לא

אני בעד לשלב את שויינפלד,סקאריונה, בניון,ריקן,פרץ,מרסלו ושגיב יותר בשביל להכניס אותם לקצב ולתת להם בטחון כדי שנרוויח אותם בפלייאוף מאשר לתת מנוחה.

אבל אסור לשכוח שהיתרון נזיל וגול אחד של פתח תקווה ואנחנו בבעיה.

הייתי עולה ככה

ראיקו

ריקן טיבי ייני דסה

מרסלו

פרץ סקאריונה

בניון שויינפלד מיכה/שגיב

(במידה והם כשירים כמובן)

את המנוחה נראה לי אפשר לעשות באשקלון. גם היום לתת מנוחה, לא לעשות 11 שינויים - אבל הסיכון קטן יותר באשקלון. לדעתי.

הייתי נותן היום דקות לראמון ומרסלו.