Jump to content

בן חיים המוח

idan12

Recommended Posts

די. באמא שלך פשוט די.

לא יודע אם הייתה עבירה עליו, לא יודע אם אחרי זה הייתה עוד עבירה עליו.

כמו מטומטם לא מפסיק לדבר עם השופט כשזה ברור שזה ייגמר בצהוב, והשיא הוא שברגע שזה קורה הוא בתור מחאה הולך על המגרש, זה משגע אותי כמה טמטום יש בשחקן הזה לצד הכשרון שלו (ואנחנו יודעים שיש לו כשרון למרות החודשים האחרונים שהוא לא בןלט כמו בפתיחת העונה)

סוף עונה למכור ותודה רבה.

הבעיה הכי גדולה שלו זה חוסר יציבות וקבלת החלטות, וכנראה שבחיים הוא כבר לא ישפר את זה.

חייב להפסיק להתווכח עם שופטים כל משחק, והוא היה חייב למסור היום את הכדור יותר מפעמיים ובכל זאת הלך ראש בקיר.

אנשים לא לא מבינים את המשמעות הטקטית שלו, הייתה פה כתבה שהאלו פה השבוע, שמראה בצורה ברורה כמה משמעות יש לו במערך הזה של מכבי. סה"כ משחק סביר שלו!

מובן מאיפה באים העצבים שלו (פחות הולך לו, מפרקים אותו והשופטים 99% מהמקרים מתעלמים על אוטומט וכמובן שמחפשים איפה לדחוף לו את הצהוב), אבל נשבר הזין שהוא לא מצליח לשלוט בעצבים שלו שוב ושוב.

תגובות פח, תחילת העונה עשיתם מטל אלוהים, מה קרה?

המחליף של נוסא?

תרגעו כבר...תקופה טובה של הקבוצה, פחות טובה שלו - לא קרה כלום....

די עם זה

חבל מאוד שהרבה פעמים מתעקש לעשות את הפעולה המסובכת יותר. אם תסתכלו על השערים שהוא מבקיע - רובם יפים וקשים, וזה בין השאר תולדה של זה, במקום לשחק פשוט יותר.

הוא בכושר לא טוב, צריך לחכות שזה ישתחרר (ועדיין כבש גול חשוב נגד פ"ת בגביע)

אחרי צפייה בתקציר - וואלה, במגרש הייתי קשה מדי איתו, כי היו כמה פעולות טובות שפשוט לא הצליחו יחד עם מסירות שפשוט לא הסתיימו בבישול הפעם אבל היו טובות.

אני בכלל לא מאשים אותו לשם שינוי... משהו כמו 4-5 עבירות שעשו עליו ולא נשרקו הוא הבליג ולא עשה את הסצנות הרגילות.

אחר כך בזמן עצירה במשחק הוא הלך לדבר עם השופט, לא בעצבים ולא בלהט הרגע, ועדיין קיבל צהוב.

כנראה כבר לא ילמד, אולי מישהו במכבי צריך לקחת אותו לאיש מקצוע שילמד אותו להיות רגוע. זה נראה שהרבה שחקנים בליגה כבר הבינו, אם נעצבן את טל בכל מיני קטנות הוא לא יהיה בפוקוס!

אחרי שזה נאמר, לא הייתי מחליף אותו; רק תחשבו על האש שהוא סופג ומספר השחקנים של היריבה שהוא מושך אליו ובכך מפנה שטחים לשאר השחקנים.

כל מי שרוצה להחליף אותו צריך לשאול את עצמו את השאלה "האם הייתי רוצה לראות את טל נגדי?", כנראה שהתשובה תהיה "לא" ברוב המקרים. כמובן במקרה של הצעה רצינית בקיץ הסיפור הוא אחר...