Jump to content

מישהו יודע מה נסגר עם הברזילאים?

סהר_בכר

Recommended Posts

עם כל הכבוד, כל החילופים היום קודמים להם, במיוחד שהמאמן רצה בעיקר חילופים התקפיים כדי לגמור את המשחק.

סגל גדול, יש גביע בשביל זה

כנראה ישחקו בגביע, סבלנות איתם, הקבוצה רצה ומנצחת, מה הטעם לשלב אותם עכשיו? זה המאני טיים.

הטעם לשלב אותו (ראמון) זה שאתה לא יודע מה יקרה לך בהגנה במשחקים הבאים. ושאתה צריך לתת לראמון קצת דקות שיוכל להיות חלוף ראוי ויותר במקרה הצורך.

מה אתה רוצה לא הבנתי?

מכבי רצה ולא מפסיקה לנצח. לא זוכר את הפעם האחרונה שקיבלנו גול, ואתה רוצה להחליף בלם וקשר אחורי?

אם זה עובד אז זה פשוט עובד, ובינתיים שיהיו שם כשנצטרך אותם.

אם יש משהו שרואה אימונים שלהם מה הדעה על השחקנים אחרי חודש במכבי לא רואים אותה על המגרש עם יש מידע על מאחורי הקלעים

כתבו פה שלא עוברים את ראמון באימונים אבל הוא לא משחק כרגע כי הוא מתקשה לתקשר עם שאר השחקנים

צריך לקחת בחשבון גם שבינתיים הקבוצה לא סופגת אז בעייתי לעשות שינויים בעמדות כאלה. ברור לי אבל שבמשחק הבא שנספוג, מתי שזה לא יהיה, יהיו טענות "למה לא נתנו לברזילאים לשחק? זה היה צפוי" או "למה נתנו לברזילאים לשחק? זה היה צפוי"

קראתי שטות כלשהי שראמון לא יודע אנגלית ברמה סבירה ככה שאין תיאום עם ההגנה. אני מעדיף לראות את ההגנה עם הרביעייה ההגנתית הזאת אז גם ככה אני לא רואה איפה הוא נכנס.

בקשר למרסלו, לא יודע.. אלברמן לא נגמר גולסה סבבה לגמרי ומיקאל נראה כמו בינגו ביינתים..

אם הם היו ממש ממש טובים באימונים הם כנראה היו משחקים.

אבל, זה בטח לא אומר שהם גרועים... מכבי רצה סבבה כרגע ואין סיבה אמיתית לעשות שינויים, בטח בהגנה.

לגבי מארסלו - חשוב לזכור שמעבר לגיל הצעיר וההסתגלות למדינה חדשה וכל הג׳ז הזה, מדובר בשחקן שלא מכיר סגנון דומיננטי כל כך כמו זה של מכבי.

אפילו אם נשים בצד את העובדה שהגיע מקבוצת תחתית, בליגה הברזילאית נדיר מאוד להתקל במשחקים בהם רק אחת מהקבוצות באה לשחק כדורגל.

התופעה של ״חצי מגרש להשכרה״ שמכבי צריכה להתמודד איתה ב 70-80% מהמשחקים היא לא מחזה נפוץ שם.

תבנית המשחק הזו דורשת פיתוח של מיומנויות וצורת חשיבה שונות מאלו שהוא רגיל אליהן, אלמנטים שצריך לעבוד

עליהם בצורה מרוכזת ואינטנסיבית (קרי מחנה אימונים).

קשה לשחקן לעשות את האדפטציות לפורמט כל כך שונה מזה שהורגל אליו תוך כדי תנועה, בטח כשהמטרות המיידיות של

הקבוצה לא מאפשרות כמעט שום מרווח טעות.

קראתי שטות כלשהי שראמון לא יודע אנגלית ברמה סבירה ככה שאין תיאום עם ההגנה. אני מעדיף לראות את ההגנה עם הרביעייה ההגנתית הזאת אז גם ככה אני לא רואה איפה הוא נכנס.

בקשר למרסלו, לא יודע.. אלברמן לא נגמר גולסה סבבה לגמרי ומיקאל נראה כמו בינגו ביינתים..

זו לא שטות, ראמון ומרסלו לא יודעים אף שפה מלבד פורטוגזית, נורא קשה לתקשר איתם והם לא מכירים גם את כל השחקנים והצוות המקצועי במועדון בגלל קשיי השפה

מכבי הביאה להם מורה לאנגלית כדי לעזור להם להשתלב במועדון

זו לא שטות, ראמון ומרסלו לא יודעים אף שפה מלבד פורטוגזית, נורא קשה לתקשר איתם והם לא מכירים גם את כל השחקנים והצוות המקצועי במועדון בגלל קשיי השפה

מכבי הביאה להם מורה לאנגלית כדי לעזור להם להשתלב במועדון

איך אתה יודע?

חיכיתי לשאלה הזאת.

ועכשיו בתכלס, מישהו היה משנה משהו בהרכב? בחילופים?

הכל אתמול התנהל טוב ונכון (גם ב-3 המשחקים זה עבד לא רע, פחות טוב מאתמול, אבל לא רע), למה לשנות?