Jump to content

אצטדיון נתניה - סיוט

הרוסונרי

Recommended Posts

למה המשטרה חוסמת את היציאה לכביש 2 ונותנת לנסוע דרך כל הרמזורים באזור תעשייה!

כי הם זונות ורוצים לדחוף את עצמם לכל חור, אם הם לא היו שם הפקקים סביב האצטדיון היו יורדים בחצי.

אבל למה לבוא לקראת האנשים אם אפשר להקשות את החיים.

כל הכבוד שהגעת כמעט לכל המשחקים. אבל אתה לא צריך לשכנע את המשוכנעים בקשר למושבה. בכל מקרה טוב לא יכול לצאת מהנושא הזה, הוא רק יוריד את החשק לאנשים שלדוגמה מתלבטים אם לבוא לגביע ברביעי וחבל.

על מה אתה מדבר?

מול מכבי פתח שניצחנו בקושי 1-0 במשחק הראשון אנשים יתלבטו?

אצטדיון מלא. זה צו 8 זה.

אתפלא מאוד אם לא כולם יגיעו. זה גמר גביע מבחינתנו. לא רואה סיכוי להפקרות של הקהל.

יש פה מישהו שמתכנן לא לבוא ברביעי?

על מה אתה מדבר?

מול מכבי פתח שניצחנו בקושי 1-0 במשחק הראשון אנשים יתלבטו?

אצטדיון מלא. זה צו 8 זה.

אתפלא מאוד אם לא כולם יגיעו. זה גמר גביע מבחינתנו. לא רואה סיכוי להפקרות של הקהל.

יש פה מישהו שמתכנן לא לבוא ברביעי?

תכנס לאתר של לאן ותראה את מצב הכרטיסים, רע מאוד. להערכתי יהיו גג 1500 יותר מאשר היה נגד רעננה.

וואלה פחות מ8 וכואב הלב.

לא מבין מה אנשים חושבים שזה משחק סתם? שעלינו כבר?

למה תמיד ה"אוהדים" הזבל גם לא מבינים בכדורגל? למה זה מגיע ביחד?

8 תהיה הפתעה ענקית, גם 6.
אם עוד פעם תהיה אווירת גביע הטוטו כמו נגד רעננה, יש להם סיכוי לא רע לשלוח אותנו לפחות להארכה.
הם מבינים טוב מאוד כדורגל פשוט אין להם כח להשקיע זמן ואנרגיה על משחק שהוא פחות אטרקטיבי מבחינתם, מסביר את הכמות מול רעננה ואת זה שעדיין אין סולד-אווט מול אשקלון.

למה שזה יהיה משחק פחות אטרקטיבי ראש בראש מול הקבוצה היחידה שברמתנו בגביע. מנצחים פה והוא שלנו להפסיד.

איך מישהו יכול לחשוב שזה לא אטרקטיבי בצורה כלשהי??

היציאות מהחניה השתפרו במשחקים האחרונים, לא הצלחתי להבין למה, אבל זה זז מהר יותר.

כי אנשים מתרגלים לנתניה וחונים במקומות שונים יותר מאשר בתחילת העונה, כולל במרחק של 15-20 דקות הליכה ברגל מהחנייה לאיצטדיון.

וואלה פחות מ8 וכואב הלב.

לא מבין מה אנשים חושבים שזה משחק סתם? שעלינו כבר?

למה תמיד ה"אוהדים" הזבל גם לא מבינים בכדורגל? למה זה מגיע ביחד?

אענה לך למה... למה? נתניה. ותקרא לי מפונק או אוהד כורסא או ספה ומה שבא לך. אני בתקופת מבחנים, לא רוצה להגיע למועדי ב זא שאני חייב להשקיע במועדי א. נסיעה לנתניה+משחק+חזור - 5 שעות. זה בערך שליש מהזמן שאני ער. זמן יקר מדי.

לעומת זאת המושבה- שעתיים וחצי בטוטאל. חצי! אז שילכו להזדיין ההנהלה וגביע המדינה.

אני לא מצליח להבין למה אני צריך כל פעם מחדש לחפש חנייה אחרת בשביל ״לבדוק״ איך יהיה ביציאה וכל פעם להתעצבן מחדש שכולם נדחפים עם המכוניות שלהם וחותכים מכל כיוון אפשרי וכמעט ונכנסים במראות אחד של הדני רק בשביל לנסות לצאת מהפאקינג כלוב הזה של החניות מסביב למגרש.

הקטע הכי עצוב זה שלשים את המכונית בחנייה מול הסינמה סיטי אומנם סיוט לצאת מהחנייה עצמה אבל ישר יוצאים לכביש 2 אחר כך לעומת כל מי שחונה בצד השני שאוכל חרא ביציאה כי המשטרה לא נותנת להמשיך ישר לכביש החוף וזורקת את כולם שמאלה ל-20 דקות של פקקים בתוך העיר.

שיישרף המגרש הזה כבר.