Jump to content

אצטדיון נתניה - סיוט

הרוסונרי

Recommended Posts

עם כל הכבוד איך אתה מרשה לעצמך לצאת שעה לפני מיבנה

אני מאשדוד ויוצא שעתיים שעתיים וחצי לפני ביום שבת

יום שבת לא מתאר לעצמי שככה יהיה עומס בכבישים,וחוצמזה זה שיצאתי אולי טיפה מאוחר זה לא מצדיק את זה שאנחנו מארחים בנתניה,זה מחדל ומישהו צריך לקחת אחריות על הביזיון הזה,אם עונה הבאה לא עוברים למושבה זה בושה

לקחתי טרמפ בגלל שלא היה שאטלים, חשבתי זה יהיה סיוט אבל היה מושלם.

יצאנו ב-19:00 מחולון, הגענו לנתניה ב-19:40...

יצאנו ב7 ועשרה מיבנה ועכשיו אנחנו ליד האצטדיון תקועים בפקק,במלחמה הבאה אני מקווה שהטילים הראשונים יפגעו באצטדיון הזה.

עזוב את זה, ניסית פעם להיכנס ליבנה בין השעות 17:00-19:00? עדיף כבר לעצור בטאבון ולקחת סמבוסק מאשר לחכות בפקקים של הכניסה.

אף אחד לא מכריח אף אחד לבוא

איזה תשובה פנטסטית,בנתיים אני באתי לכל משחק בית וכמעט לכל משחק חוץ,מה זה קשור שאצטדיון נתניה זה סיוט ולפי דעתי אסור לארח שם בעונה הבאה? אני חושב שלא רק אני רוצה בעונה הבאה את המושבה...

אתמול זרם סבבה

רק המחשבה על המשחק השבוע ביום חול מעוררת כאבים לא רצוניים בגוף

איך זה הולך עם הרכבת? אפשר להספיק לעלות בחזור?

אין ספק שאצטדיון נתניה זה סיוט.

אבל אתם לא יכולים לקחת את זה כתחרות מי מגיע הכי מאוחר למגרש ויוצא הכי מאוחר מהבית כאילו להיות במגרש זה עונש ואז כשאתם מאחרים למשחק לעשות רעש.

אוהדי הקבוצה (בטח בשבת שלא מתנגש עם עבודה) חייבים להגיע לפחות 50 דק לפני השריקה כדי שהשחקנים יראו אותם ביציע כבר כשהם עולים להתחמם.

ואז אם יש איזה פקק לא צפוי או כל בתלמ בכביש יש לך 50 דק של מרווח ספייר עד שאתה מאחר לשריקה.

קיצר,

אין לך אף אחד להאשים חוץ מאת עצמך.

דווקא באופן יחסית מפתיע, הפעם הנסיעה בשני הכיוונים הייתה אחלה

יכול להיות שאם היית (פותח השרשור) יוצא 15-20 דק' קודם מהבית, היית מדבר אחרת

יצאת שעה לפני? הגזמת חבר.

גם בבלומפילד אני והחבר'ה היינו מספיקים להיכנס לפחות שעה לפני השריקה ורוב הפעמים גם מספיקים לשתות בירה או 2 לפני, על אחת כמה וכמה שמדובר ביום שבת ואין יום עבודה שמעכב אותך.

יצאת שעה לפני? הגזמת חבר.

גם בבלומפילד אני והחבר'ה היינו מספיקים להיכנס לפחות שעה לפני השריקה ורוב הפעמים גם מספיקים לשתות בירה או 2 לפני, על אחת כמה וכמה שמדובר ביום שבת ואין יום עבודה שמעכב אותך.

שעה וחצי לפני,אמרתי שאולי זה טיפה מאוחר ועדיין יש לנו את כל הסיבות שבעולם לא לשחק שמה בעונה הבאה,מקווה שמישהו במכבי התעורר ויעשו הכל כדי לשחק במושבה.

איזה תשובה פנטסטית,בנתיים אני באתי לכל משחק בית וכמעט לכל משחק חוץ,מה זה קשור שאצטדיון נתניה זה סיוט ולפי דעתי אסור לארח שם בעונה הבאה? אני חושב שלא רק אני רוצה בעונה הבאה את המושבה...

כל הכבוד שהגעת כמעט לכל המשחקים. אבל אתה לא צריך לשכנע את המשוכנעים בקשר למושבה. בכל מקרה טוב לא יכול לצאת מהנושא הזה, הוא רק יוריד את החשק לאנשים שלדוגמה מתלבטים אם לבוא לגביע ברביעי וחבל.