Jump to content

קיארטנסון פצוע?

true yellow

Recommended Posts

מהמסיבת עיתונאים היום:

הרוטציה: “אני תמיד רוצה להרכיב את ה-11 הכי טובים באותו רגע נתון. אם וידאר קיארטנסון יחלים ויהיה כשיר לשבת, הוא ישחק. אני עדיין לא יודע. בני יהודה ומכבי פתח תקווה שונות, גם אני שונה ממי שהייתי אתמול. עבדנו לאורך השבוע ועדיין עלינו להשתפר. חשוב לנו לשחק לפי הפילוסופיה שלנו”.

הוא היה עם חום ביום שלישי, עבר כמה ימים מאז, הוא התאמן היום ואני מאמין שהוא יהיה כשיר.

כמה זמן כבר לוקח להבריא מחום?

אני כן חושב שצריך לתת לשויינפלד הזדמנות, בעיקר כי כבר יש לו היכרות טובה עם בני יהודה והוא שם להם שלושער

חבל שמביאים שחקן כזה ומייבשים אותו

ברור שוידאר לוהט, אבל צריך להכניס מחצית שנייה כדי שגם שוינפלד יתרגל ולדעתי הוא יהיה גם מעולה

אני כן חושב שצריך לתת לשויינפלד הזדמנות, בעיקר כי כבר יש לו היכרות טובה עם בני יהודה והוא שם להם שלושער

חבל שמביאים שחקן כזה ומייבשים אותו

ברור שוידאר לוהט, אבל צריך להכניס מחצית שנייה כדי שגם שוינפלד יתרגל ולדעתי הוא יהיה גם מעולה

שיחק במשחק הראשון אחרי שהגיע ואחרי זה היה פצוע.

איפה ייבוש?

יש קטע כזה ששחקנים שעוברים מהפועל למכבי מגיעים בכושר גופני גרוע ולוקח להם זמן להדביק את הפער משאר הקבוצה.

שוינפלד גם לא באמת שיחק חצי שנה

יש קטע כזה ששחקנים שעוברים מהפועל למכבי מגיעים בכושר גופני גרוע ולוקח להם זמן להדביק את הפער משאר הקבוצה.

שזה מוזר, כי אפשר לצפות משחקנים שרצים כל היום בין בתי משפט לבנקים לקבלת הלוואות, שיהיו בכושר טוב.

גולסה כשיר?

לא, לפי הדיווחים בתקשורת (לא יודע כמה הם באמת יודעים, כי מכבי לא משחררת מידע רפואי של שחקנים) צפוי לחזור לפליאוף

לא, לפי הדיווחים בתקשורת (לא יודע כמה הם באמת יודעים, כי מכבי לא משחררת מידע רפואי של שחקנים) צפוי לחזור לפליאוף

אני לא מזלזל ב-3 המשחקים שנותרו עד סוף הליגה הסדירה (וגם לא בגומלין נ' פ"ת) אבל באמת שאני חותם עכשיו על כך שגולסה לא ייראה דקת דשא במשחקים הללו, בתנאי שהוא יהיה כשיר בכל עשרת משחקי הפליאוף וישחק 90 דק'.