Jump to content

הצרות בכרמל

Recommended Posts

נכון, זה היה ברמת גן. מה שרציתי להגיד בעצם זה שאת שני התארים הראשונים שלהם בשני המפעלים הם לקחו נגדנו, אי אפשר היה לעצור אותם. הייתה קבוצה מטורפת.

בקשר לבית״ר ת״א, אמנם לא יריבות היסטורית, אבל יריבות קשה שנמשכה מספר שנים. לפני המפגשים איתם היה מתח גדול.

יש מצב שהיו להם גם שלושה כהנים אצלם? נסים/ניסן כהן ועוד אחד...

כן, שלישיית הכהנים: ניסים, ניסן וירון כהן.

הם היו מנחוסים לא קטנים בתקופה הזו של 89-91. נראה לי שהנצחון האחרון שלהם עלינו בשנים ההן היה אותו 3-2 טראומטי באשדוד בתחילת העונה של אברם.

ואם יוהאן קרויף לא נוחת בברצלונה, עד היום אתלטיקו היריבה הכי גדולה של ריאל מדריד, שהתחילה באמת לשים על ברצלונה בשלב מאוחר יחסית, כשהיא הפכה לאימפריה ואתלטיקו ירדה מגדולתה.

ואם אברמוביץ' לא קונה את צ'לסי היא מדשדשת עכשיו אחרי פשיטת רגל, כמו לידס, והיריבות הגדולות שלה הן פולהאם ו-QPR כמו פעם.

אבל למציאות יש מסלול משלה, מה לעשות.

בקצב שהפועל ממשיכה להידרדר, אני בהחלט רואה איך הם כבר לא יהיו היריבה הכי גדולה שלנו בשלב מסויים. מצד שני, לכו תדעו מה יקרה.

אגב, הדרבי של מזרח לונדון, בין ווסט האם למילוול? זה כבר מזמן ממש לא קונצנזוס בקרב אוהדי ווסט האם שמילוול הכי שנואה.

למה אתה חושב שאני מעדיף שהפועל תהיה היריבה הכי גדולה, גם ספורטיבית?

רק ציינתי משהו שלדעתי תורם לכך שהפועל כבר לא נחשבת היריבה הכי גדולה שלנו בעיני חלק מהאוהדים.

ולאור ההיסטוריה, זה בהחלט הגיוני. הם לא מאיימים על ההגמוניה שלנו בצמרת הכדורגל הישראלי לטווח הארוך. לפחות לא במצב הנוכחי, ולא נראה שהוא ישתנה בקרוב.

חיפה כן, ולו רק בגלל האצטדיון.

לדעתי דווקא זה היה הפוך, הוא נתן לשער 5 (היו במשחק הזה 2 החמצות גדולות שלנו מול 11 במחצית השניה, בוזגלו ויבוריאן אם אני זוכר נכון).

לשער 11 בוודאות, אני זוכר את זה טוב מדי. היה כדור חופשי או קרן למכבי וכולם עלן, אניימה תפס ושלח עם היד ליבואה שרץ מחצי עד יבריץ' לבד. מול שער 11.

לשער 11 בוודאות, אני זוכר את זה טוב מדי. היה כדור חופשי או קרן למכבי וכולם עלן, אניימה תפס ושלח עם היד ליבואה שרץ מחצי עד יבריץ' לבד. מול שער 11.

זה. הרגשתי כאילו אני עומד מול כיתת יורים ורק נשאר לחכות עד שהוא שם את זה ברשת

שונא את חיפה מאוד

לא אשכח שכל התיכון חיפה הייתה קבוצה חזקה מאוד ואנחנו היינו על הפנים וכל היום האוהדים של חיפה היו מסתלבטים עלינו

אבל הפועל זה משהו אחר לגמרי. כיף לי שהם סובלים.לא אשכח באליפות שלהם בעונת הקיזוז את ההרגשה הנוראית שהייתה לי

כמובן שחלוקת האהדה תלויה לא מעט גם בשנת הלידה, שהלכו עם הקבוצות המצליחות באותן שנים. ילידי אמצע- סוף שנות ה-80 מכבי/חיפה, אמצע-סוף שנות ה-90 בעיקר חיפה.

שחר צעק על השחקנים.

הכל הודלף בפוש בחמישה אתרים במכה אחת.

מזל שהעיפו את בניון ומשומר המדליפים.

שחר צעק על השחקנים.

הכל הודלף בפוש בחמישה אתרים במכה אחת.

מזל שהעיפו את בניון ומשומר המדליפים.

חחח צחקו על זה בציון 3.

ששש... אל תספרו להם שהמדליפים זה רע... זה מצוין, זה תורם לגיבוש המועדון ואני בעד שימשיכו, הכי חשוב לקבל פרגון מכתב חיפאי.

http://b.walla.co.il/item/3045220

אוהד מכבי ת"א התלונן - השדרן הושעה מהתחנה

מאזין למשחק ששודר ברדיו חיפה התלונן כי השדרן השתמש בכינויים כמו 'טל בן חיים הגרמני הזה', 'יוסי בניון הרשע' וכו'. בעקבות התלונה לרשות השנייה, שלח מנכ"ל התחנה דני נישליס מכתב תגובה והודה כי "שידור המשחק היה אכן פוגעני"

תקשורת הספורט בחיפה זאת תופעה.

(מה שכן, עם עצם זה שהשידור לא היה אובייקטיבי אין לי בעיה, בכל זאת, רדיו מקומי. אבל "מבכיסט בכיין" זה מצחיק, כי חשבתי שרק בחיפה יש מכבי)

http://b.walla.co.il/item/3045220

תקשורת הספורט בחיפה זאת תופעה.

(מה שכן, עם עצם זה שהשידור לא היה אובייקטיבי אין לי בעיה, בכל זאת, רדיו מקומי. אבל "מבכיסט בכיין" זה מצחיק, כי חשבתי שרק בחיפה יש מכבי)

זו הסיבה האמיתית להשעייתו

זה. הרגשתי כאילו אני עומד מול כיתת יורים ורק נשאר לחכות עד שהוא שם את זה ברשת

הרגשה דומה הייתה לי בשער של אבוטבול בדרבי בעונה עם איווניר, שהיה 2 להפועל במחצית, יצחקי עשה 2:1, תקפנו תקפנו תקפנו.. ואז אבוטבול שם לנו את השלישי דקה 90. פשוט ידעתי שזה יבוא.. כוסעמק

אבל וגם הכדור של טלקיסקי לחיבורים. לקח לו בסביבות הרבע שעה להגיע מהרגל שלו עד לרשת, פשוט ראיתי אותו מתעופף לו באוויר באיטיות ונותן לו נוקאווט...