Jump to content

הצרות בכרמל

Recommended Posts

כמה כיף שלנו יש את מיץ' שהביא לפה את ג'ורדי והם עסוקים בסחלא הזה ולא מסוגלים להגיע תהליכים של שינוי.

כמו שתמיד אמרתי, הם לא התגברו על העזיבה של קטן עדיין

איזה צרות? לפי תומר לוי זה הכל חלק מתהליך.

איפה באמת הכתבות פסטורליה מתחילת ה״תהליך״ איזה גדול זה שכל עונה נפתחת בכתבות סטייל מסר לליגה, הבית כנסת של עזרא, אידריסיו וההליכה של שחקן ומהר מאוד הם הופכים לבדיחה

מצחיק והכל, אבל הם לגמרי מ

יאללה יאללה. לא מ ולא נעליים. הכי מעניינים שיש, ולכן הכי כיף שיש שהם נופלים על התחת כל הזמן.

לאיפה באמת נעלם ריפליי? חתן השמחה

מה שעצוב עם ריפליי זה שהוא נעלם מכאן בשנים הכי חרבנה של חיפה. חבל. אגב, לפני כמה שבועות הוא היה מחובר לפורום איזה ערב.

מספיק להתעסק במועדונים אחרים.. אני לא סובל אותם אבל אני ישמח להתגרות בזמן אמת במשחק עם קריאות "יאללה הביתה", מעבר לזה.. הם לא שווים את התשומת לב והאנרגיה שלנו. יש לנו עתיד ורוד לדאוג לו

מחכה לקיץ לנושא משהו טוב קורה בכפר גלים, ששנים לא היה.

כבר נגמרו ימי הבית כנסת, עכשיו אלירן עטר היחיד שמתפלל תפילת יחיד.

חיפה נמצאת כבר עמוק בתוך מחנה האימונים בצ'רנוביל אתלטיק וניתן לראות ניצנים של פריחה מחודשת בכרמל. אחרי הניצחונות 7-0 על שקריאספור מהליגה הטורקית השלישית ו5-1 על קבוצת המילואים של ברדפורד ניתן להגיד בברור שאלירן עטר חוזר להפציץ, ורמוט שב להראות את מגע הקסם שלו, רועי קהת נראה פיזי מתמיד ונטע לביא מנהיג אמיתי. גיא לוזון ההברקה הגדולה ביותר מנצח על התזמורות הירוקה ומרביץ יום יום נאומי מוטיבציה שטוני דימאטו יכול ללמוד מהם.

יאללה יאללה. לא מ ולא נעליים. הכי מעניינים שיש, ולכן הכי כיף שיש שהם נופלים על התחת כל הזמן

כל עוד הם לא במאבק ישיר איתנו, אותי הם לא מעניינים במיוחד, באותה רמה כמו בית"ר.

בשנתיים האחרונות ב"ש הרבה יותר מעניינים למרות שיש להם אפס מורשת, פשוט כי הם במאבק ישיר איתנו. הם בחיים לא יהיו שנואים כמו הפועל.

זה שהאוהדים שלהם מנסים להפוך ליריבה הגדולה שלנו בכוח עם רבימ ו FCK TLV זה פאתטי

אגב, אני לא בקטע של 'לא לפתוח נושא עליהם כי הם מ' 'תת פורום'. שכל אחד יפתח נושא על מה שבא לו, בעיקר אם זה מרגיש רלוונטי למספיק אנשים.