Jump to content

דור פרץ

Sawyerdroid

Recommended Posts

אז הוא לא גולר,( או אפילו מחמיצן )

קודם כל קשר אחורי לא ממש נמדד בכמות השערים אלה בדברים אחרים חוץ מזה יחסית לתפקיד שלו במגרש הוא מגיע להרבה מאוד מצבים.

ושערים ? אני מקווה שזה יגיע עם קצת יותר ביטחון וניסיון.

נתן משחק מעולה לדעתי. נראה שדקות המשחק המרובות עושות לו טוב.

ועדיין,

מה זה היה?!? סעעעמק. יכל לקנות את עולמו. לא יאמן.

צריך לעבוד על הקטע הזה. אם רק היה בעל יכולת סבירה לסיים, היה יכול להיות יופי של שחקן לסגל שלנו.

עופר מזרחי היה חלוץ נהדר.

לפני הפציעות בעיקר. באליפות של חיפה ב-89 ובעונה שלאחר מכן היה גדול.

והשער שלו בגמר מול בית"ר במדי חיפה. פפפפפפפפ

לא יודעים מה אתם מדברים.הוא שינה לחיפה את הקבוצה. לא אגיד שרק הוא,אבל הוא חלק מאד מאד משמעותי בשינוי שהם עוברים.צעיר,משחק עם מלא ביטחון.הבן אדם קשר אחורי,חלוצים טובים ממנו בהרבה מחמיצים ובמצבים יותר קורצים (חיימוב יצא וסגר אותו מצוין).עצם זה שהוא נלחם שם על הכדור שהתחיל את המתפרצת וזיהה את הפרצה לרוץ קדימה זה לזכותו.

אחלה השאלה שבעולם, יש לו מה שצריך כדי להיות קשר אחורי מצוין.

החטאה מזעזעת כרגיל.
מפתיע מאוד לטובה מאז המעבר להפועל חיפה, לא ברור לי איך דווקא הוא הגיע למצב הזה.
בכל מקרה המרחק ריצה והכושר הטוב שהוא נמצא רק מעיד כמה האימונים במכבי טובים, ביחד עם סרדל יש להם קישור אחורי שלא נח לרגע.

מעבר לערך החשוב של כל נקודה מבחינה טבלאית, היה היום הבדל גדול בין הפסד לתיקו. זה היה מוריד אותם עוד יותר. אבל לא נורא, אחלה דור. נקווה שאשדוד יעקצו אותם בעוד שבועיים.

החטאה מזעזעת כרגיל.

מפתיע מאוד לטובה מאז המעבר להפועל חיפה, לא ברור לי איך דווקא הוא הגיע למצב הזה.

בכל מקרה המרחק ריצה והכושר הטוב שהוא נמצא רק מעיד כמה האימונים במכבי טובים, ביחד עם סרדל יש להם קישור אחורי שלא נח לרגע.

כי מעבר ליכולות ההגנתיות שלו יש לו קריאת משחק ותנועה לשטח מעל לליגה..

כי מעבר ליכולות ההגנתיות שלו יש לו קריאת משחק ותנועה לשטח מעל לליגה..

כרגע, ממש לא. הוא הגיע לשם כי הוא יצא קצת ללחוץ גבוה ויש לו כושר יוצא מן הכלל.

ממש לא חושב שיש לו הכל. נכון שיש לו כושר גופני ובטחון אבל הטכניקה שלו רעה מאד ואני מדבר על שליטה בסיסית בכדור, מסירות פשוטות ובטח שסיומת מול השער אין לו.

אליאל פרץ טוב ממנו בכל אספקט. בכלל היה נראה שהוא עם אובר ביטחון לפעמים גם במכבי. הולך על המגרש, ממעט לרדת לגליצ׳ים ולא רץ כמו שצעיר שרוצה דקות צריך לרוץ. מקווה שיתאפס.

אליאל פרץ טוב ממנו בכל אספקט.

ספק רב אם אליאל "טוב ממנו בכל אספקט". אני מתקשה לראות אותו מחזיק קישור אחורי כמו שדור עושה כרגע בהפועל חיפה.

הציפיות שיש לאנשים כאן משחקנים שלהם מפתיעות אותי כל פעם מחדש. דברים טובים זוכים להתעלמות, ודברים רעים, מינורים ככל שיהיו, הופכים לחזות הכל. חשיבה לטווח ארוך ומיצוי פוטנציאל הם דברים שבכלל הס מלהזכיר.

בסך הכל, פרץ היה, שוב, מהטובים בשחקני הפועל חיפה, ובהחלט נתן עבודה. העיקר לבקר ולבוא בטענות (Wade, לא מתייחס אליך אישית בעניין).

אם חלק מציינים עליו דברים רעים והאחרים את הטובים אז מסתכם שמדובר בבחור שלפחות כרגע בינוני.

לא ברמה של מכבי בשלב זה. אם ימשיך ככה אז שישאר בהשאלה אצל כץ לפחות עוד עונה

ספק רב אם אליאל "טוב ממנו בכל אספקט". אני מתקשה לראות אותו מחזיק קישור אחורי כמו שדור עושה כרגע בהפועל חיפה.

הציפיות שיש לאנשים כאן משחקנים שלהם מפתיעות אותי כל פעם מחדש. דברים טובים זוכים להתעלמות, ודברים רעים, מינורים ככל שיהיו, הופכים לחזות הכל. חשיבה לטווח ארוך ומיצוי פוטנציאל הם דברים שבכלל הס מלהזכיר.

בסך הכל, פרץ היה, שוב, מהטובים בשחקני הפועל חיפה, ובהחלט נתן עבודה. העיקר לבקר ולבוא בטענות (Wade, לא מתייחס אליך אישית בעניין).

מדור אני לא מצפה לכלום יותר. הוא לא מחזיק קישור, נתן אחלה משחק אבל לא מעבר. היו לו מספיק הזדמנויות במכבי שהוא לא ניצל (תרתי משמע) וכמו שאמרו פה, הוא לוקה בהמון פעולות בסיסיות. מעבר לעליונות פיזית מסויימת שיש לו, שגם בה הוא לא כל כך משתמש אני לא רואה בו שום דבר מיוחד. היופי בו בהתחלה היה דווקא הביטחון שיש לו אבל עושה רושם שזה מה שדופק לו את העסק מהצד השני.

זה נכון, הוא מאוד מטעה.

בתכלס, הוא לא מפסיק לאבד כדורים ולמסור לשחקני היריב, וזה לא שהוא איזה גרזן בהגנה שיורד לתיקולים כמו אלברמן.

אולי בעתיד יהיה לו מקום, כרגע פרץ השני עדיף.

באופן כללי, יש פה נטייה לשפוט אותו רק על סמך העונה.

כן, הוא היה גרוע העונה, אבל רוב הזמן ששיחק זה היה בעמדת המגן הימני. שם הגיוני שישחק גרוע, מה גם שזה הוריד לו את הבטחון. גם כשלא, תזכרו איך כולם נראו בתקופת שוטא.

שנה שעברה הוא היה מצוין בתקופת יוקאנוביץ, אז הוא שיחק קבוע וקיבל בטחון, והיה בין הטובים בצמפיונס. גם עם בוס הוא היה סבבה.

ברור שעכשיו הוא לא ברמה של להחזיק את הקישור אצלנו, אבל מבחינתי הוא שווה מקום בסגל. בכל מקרה, התקופה שהוא מושאל אמורה לעשות לו רק טוב. אם הוא לא יגדל ממנה אז כנראה שאין לו מקום אצלנו, אבל קשה לי להאמין שזה יקרה.

לגבי כיבוש השערים- הוא קשר אחורי. זה ממש לא נורא שהוא לא יודע לכבוש. ההחמצה היום היתה מזעזעת אבל אופיינית לשחקן צעיר שהוא אפילו לא שחקן התקפה. אני עדיין לא הבנתי איך הוא הגיע לכזה מצב בתור קשר אחורי אבל זה כבר פחות העניין.

מדור אני לא מצפה לכלום יותר. הוא לא מחזיק קישור, נתן אחלה משחק אבל לא מעבר. היו לו מספיק הזדמנויות במכבי שהוא לא ניצל (תרתי משמע) וכמו שאמרו פה, הוא לוקה בהמון פעולות בסיסיות. מעבר לעליונות פיזית מסויימת שיש לו, שגם בה הוא לא כל כך משתמש אני לא רואה בו שום דבר מיוחד. היופי בו בהתחלה היה דווקא הביטחון שיש לו אבל עושה רושם שזה מה שדופק לו את העסק מהצד השני.

לא דופק ולא כלום. הוא קשר אחורי בן 21. והוא משחק כמו שניתן לצפות מקשר אחורי (מוכשר) בן 21 לשחק. יש לו צדדים טובים יותר, ויש לו צדדים פחות טובים ויש לו צדדים שהוא צריך לשייף כמו, ובכן, כל שחקן צעיר, כמו גם תנודות קיצוניות ביכולת. בסך הכל של הדברים, הוא היה כשרון והוא עדיין כשרון. במקום להתייחס לדברים שהוא עושה לא טוב, אפשר להתרכז בדברים שהוא כן עושה טוב, ובדברים שבהחלט יש לו פוטנציאל להשתפר בהם. ושלא יהיה ספק, אני לא חושב שהוא יכול להיות שחקן מוביל במכבי כרגע, ומסתמן שההשאלה שלו להפועל חיפה תהיה מוצלחת, אבל כשזורקים כלאחר יד ביטויים (מטופשים עד אימה) כמו "לא ברמה למכבי", זה דיון לא רציני, וזה יחס לא רציני, לא לשחקן, לא לאדם וגם לא למכבי עצמה.

צאו מזה - שחקנים צעירים, בפרט קשרים אחוריים ובלמים, כמעט אף פעם לא יהיו "ברמה למכבי" בלי שיצברו ניסיון ויתפתחו. על שחקן כמו דור פרץ צריך להביט בעיקר דרך עדשה של מה הוא יכול להיות, ולא מה הוא היום. גם אליאל פרץ, אגב, "לא ברמה למכבי". זה לא אומר שלא צריך לתת לו את האפשרות להפוך להיות כזה.

(ובלי קשר - הנה. החזיק קישור, כמעט לבד. פעם אחת מול מכבי חיפה ושוב מול ב"ש)

מוכיח שיש לו מה למכור בליגה הזאת.

יש לו בעיה של סיומת, נכון, אבל איזה מזל שהוא לא חלוץ אה?

יודע לתת את הפס הטוב קדימה, יודע להצטרף ולהיות באיזורים המסוכנים . התקופה הזאת תעשה לו רק טוב. שמח מאוד בשבילו.

מאוד מאמין בו.
כרגע הוא לא ממש ברמה של מכבי
אבל יש לו כישרון ויותר מזה, יש בו את הבגרות, המקצוענות והאינטיליגנציה הנדרשות כדי לממש את הפוטנציאל עם השנים.