Jump to content

שי סידי - זאת לא הדרך לעשות לו את זה

RiverIsland

Recommended Posts

נו אז מה ? פותח הדיון רוצה לספר לנו מה הדרך הנכונה לעשות עם הכלב הנובח ומערכת הכריזה שלו ?

הקהל ביציע המערבי רוצה להטיף לנו ?

שי סידי כלב ורק מי שמחשיב את עצמו "גוש עידוד" או שהיה פעם חלק מזה מבין עד כמה הבן אדם כלב...

השבוע במקום לקפל את הזנב הוא נבח נבח נבח אז שלא יופתע אם הוא יקבל זרקת הרדמה.

הזמן קצוב שי סידי מבחנתי סיימת את תפקידך ( ואיזה כיף לך שאתה מסוגל לעבוד רק עם מכבי כדורסל)

אני פותח הדיון. רק להבהרה, מישהו ערך לי את הפוסט. אני כן חושב שצריך להפסיק עם שי סידי, נתתי את הגרון בשנים רבות בגלל הלוזר הזה. חושב שלא צריך לשיר לו שהוא מת אלא משהו בסגנון שי סידי הורס את האווירה ביציע... פה זה לא מכבי סל וכדומה.

אני פותח הדיון. רק להבהרה, מישהו ערך לי את הפוסט. אני כן חושב שצריך להפסיק עם שי סידי, נתתי את הגרון בשנים רבות בגלל הלוזר הזה. חושב שלא צריך לשיר לו שהוא מת אלא משהו בסגנון שי סידי הורס את האווירה ביציע... פה זה לא מכבי סל וכדומה.

בקטע טוב אחי, לא מבין מאיפה הגיע הגל הזה של להיות ״מזועזע״ ממילים של שיר. בן אדם שעושה דווקא והולך ראש בראש עם אנשים שנותנים את הגרון (לא מדובר רק על הגוש או הארגון, מדובר על מרבית הקהל), רק כדי לנסות להוכיח שיש לו גדול יותר כי המיקרופון המאוס שלו נשמע יותר, לא יקרה כלום אם ישירו לו ״סידי מת״, נו באמת. ל-מה מצפים כל המצקצקים?? שישירו לו ״סידי במתוטא ממך, נא שחרר את הקהל מהשטויות שלך״? (במנגינת לוני מבקשים סליחה).

לא מבין את כל ההתייפייפות הזו פתאום, כאילו מה? מישהו יעשה משהו בגלל שאמרו ״מת״ בשיר?? אוי אוי אוי. כנ״ל לגבי עוד שירים שכרגע מנוהל עליהם דיון בנושאים אחרים. פתאום כולם נהיו חסידי אומות עולם, יאללה, ״כולו כדורגל״ אמרו פעם, וסך הכל שירים לפנאי ולהוואי.

אף אחד לא ייקח את המילים האלה למעשים, הכל בולשיט, חופש ביטוי. בכל מקום בעולם מקללים קצת בכדורגל ושרים שירי נאצה, זה חלק מהכדורגל, מי שצורם לו באוזן באמת שמקומו לא במגרשים, או שהוא יכול להנות מ״חווית כדורגל שכזו״ בקאמפ נואו ובברנבאו ולמחוא כפיים בגולים. שתחררו קצת, החיים יותר קלילים ממה שאנשים פה עשו מהם.

בקטע טוב אחי, לא מבין מאיפה הגיע הגל הזה של להיות ״מזועזע״ ממילים של שיר. בן אדם שעושה דווקא והולך ראש בראש עם אנשים שנותנים את הגרון (לא מדובר רק על הגוש או הארגון, מדובר על מרבית הקהל), רק כדי לנסות להוכיח שיש לו גדול יותר כי המיקרופון המאוס שלו נשמע יותר, לא יקרה כלום אם ישירו לו ״סידי מת״, נו באמת. ל-מה מצפים כל המצקצקים?? שישירו לו ״סידי במתוטא ממך, נא שחרר את הקהל מהשטויות שלך״? (במנגינת לוני מבקשים סליחה).

לא מבין את כל ההתייפייפות הזו פתאום, כאילו מה? מישהו יעשה משהו בגלל שאמרו ״מת״ בשיר?? אוי אוי אוי. כנ״ל לגבי עוד שירים שכרגע מנוהל עליהם דיון בנושאים אחרים. פתאום כולם נהיו חסידי אומות עולם, יאללה, ״כולו כדורגל״ אמרו פעם, וסך הכל שירים לפנאי ולהוואי.

אף אחד לא ייקח את המילים האלה למעשים, הכל בולשיט, חופש ביטוי. בכל מקום בעולם מקללים קצת בכדורגל ושרים שירי נאצה, זה חלק מהכדורגל, מי שצורם לו באוזן באמת שמקומו לא במגרשים, או שהוא יכול להנות מ״חווית כדורגל שכזו״ בקאמפ נואו ובברנבאו ולמחוא כפיים בגולים. שתחררו קצת, החיים יותר קלילים ממה שאנשים פה עשו מהם.

שמע, אני לא מזועזע או חושב שנחצה פה איזה גבול מטורף. זה מהמאית הערכה שנשארה כלפיו כעדיין איש מכבי והקרובים אליו שכנראה גם מגיעים למגרש. שנינו מסכימים שהוא מיותר... הלוואי ובגביע ירימו שלט כנגדו וכנגד המוזיקה אחרי גולים. וכן, משהו בסגנון די להרוס את האווירה ביציע ולא שי סידי מת.

שמע, אני לא מזועזע או חושב שנחצה פה איזה גבול מטורף. זה מהמאית הערכה שנשארה כלפיו כעדיין איש מכבי והקרובים אליו שכנראה גם מגיעים למגרש. שנינו מסכימים שהוא מיותר... הלוואי ובגביע ירימו שלט כנגדו וכנגד המוזיקה אחרי גולים. וכן, משהו בסגנון די להרוס את האווירה ביציע ולא שי סידי מת.

ומבחנתי שי סידי מת ואני לא מבין איך מת יכול להיות על מערכת הכריזה של מכבי.

אין לי בעיה עם החמשירים והדיבורים המיותרים שלו, אני מבין את הצורך בזה ושיש הרבה ילדים קטנים ומשפחות שזה נחמד עבורם.

אבל פעם אם היה מובקע גול בזמן שהקהל באמצע שיר הוא היה מחכה לסיום השיר ואז מתחיל לדבר, היום הוא פשוט לא שם זין ויחד עם הרכבת לילה לקהיר זה פשוט הורס הכל

לא הייתי במשחק באירופה שהכרוז המציא חמשיר לכל שחקן והכריז על גול יותר מכמה רגעים. סידי התאהב בעצמו וצריך להבין שהוא בסך הכל כרוז, מצידי שאלפקה תחליף אותו - הוא לא מעניין ולא העניין.

אפילו KingAlpaca

מצפה מהארגון להמשיך ולתמוך בקבוצה, לצבוע את היציע ולא להתעסק בשטויות כמו עוד כמה שניות של חרוזים מהכרוז של מכבי.

למה? ארגון אוהדים זה רק תפאורה ועידוד? יש פה משהו שמפריע לחלק לא מבוטל מהמעטפת של הארגון ואנשים בעיקר ביציע המעודד ואני בטוח שכל מי שזה מפריע לו מצפה מהארגון לפעול נגד האפס הזה בדרך כזו או אחרת עד שהוא יפסיק.

לא אומר עכשיו מחאות ובלאגנים, אבל לדבר עם מי שיכול לעזור בעניין. אני יודע שדיברו איתו כבר שנה שעברה והוא לא מוכן להפסיק, אז אם צריך לקלל את האפס גם לקלל אותו.

*עריכה*

אגב, אם הוא היה מוותר על ה"כמה שניות" האלה ולא היו מנגנים את הרכבת לילה לקהיר, זה יכל להיראות ככה:

https://www.youtube.com/watch?v=dbi2FFI-56M

במקום ערבוביה שכל אחד שר משהו אחר והאפס צורח חרוזים כמו טמבל.

מצפה מהארגון להמשיך ולתמוך בקבוצה, לצבוע את היציע ולא להתעסק בשטויות כמו עוד כמה שניות של חרוזים מהכרוז של מכבי.

אני מצפה מהארגון לגרום לסידי לעזוב את המיקרופון ולהפסיק עם ההפרעות המיותרות.

שלטים במשחק מחר יעשו את העבודה,אין יותר מסר ברור ומובן מזה(כמובן בלי קללות) כמו סידי נחנקנו ובסגנון הזה כי אי אפשר להמשיך ככה עם החפירות שלו

• 2 months later...