Jump to content

שי סידי - זאת לא הדרך לעשות לו את זה

RiverIsland

Recommended Posts

אני מקווה שכל הספקנים והמקטרגים של הקהל הבינו אתמול שהוא באמת משחק למי יש יותר גדול עם הפנאטיקס, והצרחות שלו באמצע "שנים רבות" היו שיא השיאים.

באמת שפעם הוא עוד היה מכבד ומחכה, אבל אתמול זה היה שיא השיאים.

מאוס ובלתי ניתן לשמיעה.

פה זה לא "היכל מנורה מבטחים" וגם לא יהיה, אז למה להציק ולעשות פרנציפ ?!

נערך על ידי איתמר שחם

אני מקווה שכל הספקנים והמקטרגים של הקהל הבינו אתמול שהוא באמת משחק למי יש יותר גדול עם הפנאטיקס, והצרחות שלו באמצע "שנים רבות" היו שיא השיאים.

באמת שפעם הוא עוד היה מכבד ומחכה, אבל אתמול זה היה שיא השיאים.

מאוס ובלתי ניתן לשמיעה.

פה זה לא "היכל מנורה מבטחים" וגם לא יהיה, אז למה להציק ולעשות פרנציפ ?!

אני דווקא חושב שאתמול הוא היה אחד הרגועים בהיסטוריה, משום מה הרגשתי שהוא שמע את המוות שבוע שעבר ומישהו במשפחתו שקורא כאן לחש לו דבר.

תעזבו את הבן אדם, זו העבודה שלו, חלאס

נב לאחר קריאת תגובות - אני יושב מערבי, השנים רבות לא היה כזה חזק כמו שזה נשמע במזרחי, במערבי זה היה נשמע "על מי מנוחות" ובמערבי כולם כולל כולם מצטרפים לרכבת לילה לקהיר.. נקודה למחשבה

אני דווקא חושב שאתמול הוא היה אחד הרגועים בהיסטוריה, משום מה הרגשתי שהוא שמע את המוות שבוע שעבר ומישהו במשפחתו שקורא כאן לחש לו דבר.

נב לאחר קריאת תגובות - אני יושב מערבי, השנים רבות לא היה כזה חזק כמו שזה נשמע במזרחי, במערבי זה היה נשמע "על מי מנוחות" ובמערבי כולם כולל כולם מצטרפים לרכבת לילה לקהיר.. נקודה למחשבה

הפתרון פשוט מאוד - לחבר איש גדר למערכת הכריזה סטייל סמי עופר. כמובן שצריך להשתמש בזה בטוב טעם, כלומר להתחיל את השירה בכריזה ואחרי כמה מילים שהמערבי קולט מה שרים להפסיק, בניגוד לחיפה שהאיש גדר שלהם כל המשחק על הכריזה וזה מחרפן.

הוא מפריע לקהל והגיע הזמן שיפריעו לו בחזרה.

המונולוגים שלו בלתי נסבלים בעליל. מוזיקת בריטני ספירס פול ווליום > שי סידי

ולטענה ששי סידי עוזר לבנות את הדור הבא של האוהדים? לא תודה.

פעם היו צריכים צבע ביציעים ועידוד חזק, והיום צריך שי סידי שצורח. איזה דיכאון.

ואם אתה קורא כאן אדון כרוז, אז אל תמות, רק תפסיק להפריע.

ובמערבי חלק לא מבוטל מהקהל מקלל שחקנים (כולל שחקני בית) אחרי כל פעולה לא טובה ושורק בוז גם כשמתחשק לו (אתמול לא מעט ממי שישבו לידי קיללו אחרי כמעט כל פעולה לא טובה, ושרקו בוז כטב"ח מוח בעט לבד), אז? (ואני יושב (לצערי) במערבי).

זה על אותו משקל של מכביניו,

עם כל הכבוד לקהל במערבי (ואין לי באמת שום דבר כנגד מרביתו, הוא פשוט מורכב או מהדור הישן והמבוגר, או מהדור החדש ברובו, זה לא שהם עושים בכוונה או "פחות טובים"), ברור שהוא מי ששי סידי מכוון אליו, ואתמול הוא ועוד איך עשה בכוונה.

כנ״ל לגבי הרכבת לילה לקהיר באמצע שהקהל בטירוף בלי קשר לכלום.

זו אווירה שתמצא ב-NBA ובמכבי סל, שמר סידי ישחרר אותנו מהשטויות שלו. כמו שאמרו מעליי, התאהב בדמות שלו יותר מדי על חשבוננו. נחנקנו.

תפסיקו כבר לחשוב שכל דבר שיש בו שיתוף פעולה של הקהל עם ההנהלה הופך את זה ליד אליהו. למה כש80 אחוז מהאיצטדיונים בגרמניה הולנד ובלגיה שמים seven nations army אחרי גולים זה גם אווירת אן בי אי? או שזה אווירת אירופה? חשבתי שאנחנו רוצים להיות אירופה.

לי זה היה נראה כאילו דווקא הקהל עושה בכוונה וכשסידי צעק את השם של ברק יצחקי אחרי הגול הארגון המשיך בשלו כאילו לא מעניין אותו.

כאילו שאם שי סידי היה צועק את השם של קיארטנסון 9 פעמים כמו הכרוז של נאפולי לא היו קמים ומתלוננים זה שהוא חופר ומספיק שהוא יגיד רק פעם אחת. די כמה אפשר להתלונן.

לי זה היה נראה כאילו דווקא הקהל עושה בכוונה וכשסידי צעק את השם של ברק יצחקי אחרי הגול הארגון המשיך בשלו כאילו לא מעניין אותו.

נו ו.... חחחח טוב שכך מה רצית שיעשו

בקיצור איך מגיעים לאיש ופותרים איתו את הבעיה?

זה אינטרס של שני הצדדים פה

לא יכול להיות שהוא יהרוס את השטף של העידוד כי בדיוק זורם לו ובא לו שישמעו אותו חזק וגם אי אפשר כקהל לשיר נגד הכרוז, אין לזה טעם ואין לזה השפעה לטעמי לפחות..

אחרי הכל מכבי מעסיקים אותו

על המוזיקה אחרי הגולים אין מה להוסיף, אבל זה לא נראה כמו יוזמה שלו..

כוס אמא שלו, של הכריזה והמוזיקה ומי שהופך חגיגת גול לדבר הכי בלתי נסבל ומלאכותי, פעם הוא גם היה שולח את השחקנים לאיזה יציע ללכת לחגוג, חייב למות.

בקיצור איך מגיעים לאיש ופותרים איתו את הבעיה?

זה אינטרס של שני הצדדים פה

לא יכול להיות שהוא יהרוס את השטף של העידוד כי בדיוק זורם לו ובא לו שישמעו אותו חזק וגם אי אפשר כקהל לשיר נגד הכרוז, אין לזה טעם ואין לזה השפעה לטעמי לפחות..

אחרי הכל מכבי מעסיקים אותו

על המוזיקה אחרי הגולים אין מה להוסיף, אבל זה לא נראה כמו יוזמה שלו..

אתה מוזמן לשלוח לו הודעה בפייסבוק אבל אל תצפה לשינוי מצידו

תרצו או לא תרצו - הכדורגל בכל העולם צועד לכיוןן הזה והולך ונהיה ממוסחר. nba? בכל אירופה זה ככה. רוצים כדורגל אחר? תראו כדורגל שפל. זה מה יש.

תרצו או לא תרצו - הכדןרגך בכל העולם צועד לכיוןן הזה והולך ונהיה ממוסחר. nba? בכל אירופה זה ככה. רוצים כדורגל אחר? תראו כדורגל שפל. זה מה יש.

המצב שאתה מתאר בליגות אירופאיות (שממש לא נכון) לא אומר שמכבי צריכה ליישם אותו. זה עניין של העדפה של הנהלת מועדון, מחלקות שיווק ותקשורת עם אוהדים. אם אמשיך עם קו המחשבה שלך - אתה למעשה אומר שאם וכאשר מכבי תקפיץ את מחירי הכרטיסים בצורה משמעותית כחלק מהתמסחרות הכדורגל שהיא הולכת בעקבותיו, אלפי אוהדים מסורים ייאלצו לצפות בכדורגל שפל במקום.

תרצו או לא תרצו - הכדורגל בכל העולם צועד לכיוןן הזה והולך ונהיה ממוסחר. nba? בכל אירופה זה ככה. רוצים כדורגל אחר? תראו כדורגל שפל. זה מה יש.

ממש לא בכל אירופה. באנגליה זה נוראי אבל בצרפת, גרמניה, בטח באיטליה וספרד זה הרבה יותר מתון.

אין לי בעיה שתהיה מוזיקה ושהכרוז יתלהב בגול, אבל טיפה טאקט, התחשבות. אנשים קורעים את הגרון שלהם ביציע בשביל הקבוצה, כמה קשה להתחשב ולא להפריע לכמה רגעים?

תפסיקו כבר לחשוב שכל דבר שיש בו שיתוף פעולה של הקהל עם ההנהלה הופך את זה ליד אליהו. למה כש80 אחוז מהאיצטדיונים בגרמניה הולנד ובלגיה שמים seven nations army אחרי גולים זה גם אווירת אן בי אי? או שזה אווירת אירופה? חשבתי שאנחנו רוצים להיות אירופה.

כאילו שאם שי סידי היה צועק את השם של קיארטנסון 9 פעמים כמו הכרוז של נאפולי לא היו קמים ומתלוננים זה שהוא חופר ומספיק שהוא יגיד רק פעם אחת. די כמה אפשר להתלונן.

אין לך מושג. אתה רואה כדורגל אנגלי אז אתה חושב שזה ככה בכל אירופה?

לא הבנתי את הטיעון שבאירופה זה ככה. אז?

תגידו תודה שאווירת הנכאים לא הגיעה לכדורגל בארץ.

בשבת זה היה שיא כאשר כל הקהל שר בטירוף עם הגול וסידי ניסה לכבות אותנו. בושה. צריך לשיר לו כל משחק (לא שימות) עד שההנהלה וסידי יבינו את הרמז העבה, גם לגבי המוזיקה המחרבנת אווירה הזאת.

בגול השני נדמה לי היה שנים רבות והבן זונה שם את הרכבת לילה לקהיר ברמקולים בסופר ווליום. שימות אם ככה הוא מחליט לשחק משחקים של למי יש יותר גדול.

ואני יושב במערבי.

המצב שאתה מתאר בליגות אירופאיות (שממש לא נכון) לא אומר שמכבי צריכה ליישם אותו. זה עניין של העדפה של הנהלת מועדון, מחלקות שיווק ותקשורת עם אוהדים. אם אמשיך עם קו המחשבה שלך - אתה למעשה אומר שאם וכאשר מכבי תקפיץ את מחירי הכרטיסים בצורה משמעותית כחלק מהתמסחרות הכדורגל שהיא הולכת בעקבותיו, אלפי אוהדים מסורים ייאלצו לצפות בכדורגל שפל במקום.

לפחות במשחקים שאני הייתי נוכח בהם, באנגליה, ספרד והולנד זה לגמרי ככה ואפילו יותר גרוע. לגבי צרפת ואיטליה, לא הייתי במשחק, יכל להיות שזה יותר מתון אבל בדרך לשם. ככל שתתקדם יותר, המסחור ילך ויגבר. ככה זה עובד, תרצה או לא תרצה.

מה שכן, זה צריך להיות מתון יותר ולא מביך עם וקסטים של יובל המבולבל או הפעלות לילדים בני 4 (בואו נעשה טת תנועת המלח....). יש היום ערוץ ישיר להנהלה, צריך לפנות אליה דרכו.

לא הייתי במשחק באירופה שהכרוז המציא חמשיר לכל שחקן והכריז על גול יותר מכמה רגעים. סידי התאהב בעצמו וצריך להבין שהוא בסך הכל כרוז, מצידי שאלפקה תחליף אותו - הוא לא מעניין ולא העניין.

לא הייתי במשחק באירופה שהכרוז המציא חמשיר לכל שחקן והכריז על גול יותר מכמה רגעים. סידי התאהב בעצמו וצריך להבין שהוא בסך הכל כרוז, מצידי שאלפקה תחליף אותו - הוא לא מעניין ולא העניין.

כאילו אנחנו צריכים עוד מישהו שיורק על הקהל

נו אז מה ? פותח הדיון רוצה לספר לנו מה הדרך הנכונה לעשות עם הכלב הנובח ומערכת הכריזה שלו ?

הקהל ביציע המערבי רוצה להטיף לנו ?

שי סידי כלב ורק מי שמחשיב את עצמו "גוש עידוד" או שהיה פעם חלק מזה מבין עד כמה הבן אדם כלב...

השבוע במקום לקפל את הזנב הוא נבח נבח נבח אז שלא יופתע אם הוא יקבל זרקת הרדמה.

הזמן קצוב שי סידי מבחנתי סיימת את תפקידך ( ואיזה כיף לך שאתה מסוגל לעבוד רק עם מכבי כדורסל)