Jump to content

שי סידי - זאת לא הדרך לעשות לו את זה

RiverIsland

Recommended Posts

מגלומן זאת פשוט המילה לתאר אותו , התאהב ברעיון ולקח את זה רחוק מדי , מניח שזה שמרימים לו ממגרש פתוח וכל מיני תכניות שמארחות אותו תורם לזה גם.

בקיצור , חי בסרט קצת אבל עדין היה קצת צורם לשמוע את השירה הזאת , מקווה שהשירה תיפסק וגם השטויות שלו.

להכריז על הכובש, לא לזיין את השכל שעה עליו.

וואלאק תן לשיר, לשמוח. 3 פעמים כיבה את האווירה היום, בנוסף למוזיקה המטומטמת הזאת שבפעם הראשונה היה כיף ועכשיו מציק.

אה הוא כיבה את האווירה ?

לא "הלב" ? איזה שיר מכבה אלוהים

יש מצב שאני לא שומע את מה שאתם שומעים, מעבר לחרוזים הדבילים, מה הוא עוד אומר?

"בואו כולם נעשה את תנועת המלח של קיארטנסון" ממש בסיום המשחק, כאילו אנחנו בהצגה.

בכל מקרה כן יש הרבה פעמים שהוא מעיק ומדבר יותר מדי, אבל לצעוק שי סידי מת זה עובר גבול ושוב מפלג את הקהל.

מקווה שלא יקרה שוב

למה ההתקטננות הזאת? שי סידי הוא הסיבה שאי אפשר לשמוח אחרי גולים? נו באמת

בואו תנסחו מסמך הוראות למכבי באיזה גול מותר לשים "רכבת לילה לקהיר", באיזה גול מותר לסידי להשתגע ובאיזה לא...

מה מגלומן? הבן אדם כולה כרוז במגרש כדורגל. הוא לפעמים מדבר קצת יותר מדי, אבל לא יודע מה אתם עפים על הבן אדם, בעיני זה סה"כ משעשע.

הלוואי שלחצי מהקהל הייתה את ההתלהבות שיש לסידי בכל מה שנוגע למכבי. עדיף להתעסק באיך להרים את העידוד שהיה לפרקים גדולים חצי כוח בעליל אתמול.

ואם כבר, צריך להחזיר את ה"או אה או אה או אה או אה" אחרי גולים

"בואו כולם נעשה את תנועת המלח של קיארטנסון" ממש בסיום המשחק, כאילו אנחנו בהצגה.

בכל מקרה כן יש הרבה פעמים שהוא מעיק ומדבר יותר מדי, אבל לצעוק שי סידי מת זה עובר גבול ושוב מפלג את הקהל.

מקווה שלא יקרה שוב

מבין את האנטי, גם אני חושב שזה מפגר ומאוס, אבל בשום צורה קריאות כאלה לא לגיטימיות, בטח כשמדובר בעובד מועדון ותיק שעושה ממקום חיובי.

מבין את האנטי, גם אני חושב שזה מפגר ומאוס, אבל בשום צורה קריאות כאלה לא לגיטימיות, בטח כשמדובר בעובד מועדון ותיק שעושה ממקום חיובי.

סידי הכי מאוס בארץ.

האיש מאוהב בעצמו ומפריע לקהל ברגעים הכי טובים כל פעם מחדש.

הקטע עם בואו נעשה את תנועת המלח של וידאר היה אחד המביכים שזכור לי, הוא חושב שהוא מדריך בצופים? טמבל.

יאללה סתמו תפה שי סידי סתם טמבל

אלף פעמים הם דיברו איתו ביקשו ממנו הסבירו לו הוא שם זין. מגלומן שהתאהב בתפקיד ובדמות שלו בארץ נהדרת. זה עבר מזמן כל גבול, הוא מביך ומעיק.

בלי קשר,

מסכים שזה לא נעים השירה. אבל הם דיברו איתו אז שיזדיין.

אתה מבין שמבקשים ממנו במכבי לעשות את זה? אין לי ספק בכלל.

אני ממש ממש נגד זה כי הוא מזיין את השכל אבל בכ״מ ״שי סידי מת״ זה לא הדרך קצת לעדן לא יזיק.

שטויות, אף אחד במכבי לא מבקש ממנו לעשות את החרוזים המעיקים האלה, זה שיגעון גדלות שלו שהחריף לאחר החיקוי בבובה של לילה

לדעתי לא במקום לשיר בצורה כ"כ מבזה. לא יפה. עדיין, עם כל ה'רעש' שהוא עושה - הוא יוזם פה ושם טקסטים.. שיהיה..

חיפה התייאשו מהחיים שלהם- הביאו בחורה שתהיה בעמדת הכרוז. על הכרוז של רמה"ש וק"ש - אסון לאוזניים, של סכנין? אשדוד? פ"ת /רעננה..

סידי הכרוז הכי טוב בשנים האחרונות בליגה שלנו - כי פשוט אין אחד שראוי אפילו להיות קרוב ל-''כרוז'' אמיתי.

בואו נשמור על מה שיש. לפחות עד שיהיה מועמד טוב יותר.