Jump to content

ועכשיו גם מלך השערים, קיארטנסון

חןחן

Recommended Posts

תראה שוב, הרוב מאמינים בו..

תראה מה אני כתבתי, אני כל כך נביא!!!

"שמרו את הכותרת לסוף העונה.

אני אומר שוידאר עוד יפציץ.

מישהו יאכל את הכובע.. "

עם פרסומים לא מעטים על מעבר לליגה האנגלית הראשונה והשנייה בלב הרצף שהוא נמצא בו, הסכומים שם יוצאי דופן בהעברות.

6-7 מיליון יורו ואתה מוכר אותו כמו גדול.

סכומים כאלה היא תמכור, אבל לא על פחות מזה.

זה בדיוק חלק מעניין הרכישה שלו. להרוויח אותו וממנו.

לא תוכל להביא איכות כזאת בעתיד אם לא תמכור אותה כשתוכל.

זה המודל הכלכלי היחיד שמתאים לנו.

מעולה.

אני מודה שבזמן הרכישה שלו לא האמנתי שיהיה אפשר למכור אותו בעתיד ברווח משמעותי. בכל זאת, ראייקו פרוספקט צעיר והיה ברור לי שמכבי גם תרווח שוער וגם תמכור אותו בבסיבות 4.5-5 מליון יורו ומעלה. עכשיו לגביי וידאר אני כבר לא בטוח. אם הוא ימשיך ככה כמובן.

מה למכור באמשכם ? לא מוכר אותו !

כסף אנחנו לא צריכים, ואלא אם כן יקבל הצעה מהפריימירליג שזה באמת עוול לשחקן אם לא ייתנו לו ללכת אז מוכר, במחיר מפוצץ כמובן..

הגולים הראשון והשלישי שלו זה בדיוק מה שכל כך חיכיתי לראות ממנו.

החיוך של וידיגאל אחרי הראשון פרייסלס, חיוך של: ״בונא, יש לי פה חלוץ״.

מתי העונה האחרונה שלא היה לנו שחקן עם שלושער, 2012?

בהנחה שזהבי לא נספר כשחקן מן השורה, אז עטר בתחילת 12/13 (נגד הפועל חיפה בקריית אליעזר).

בהנחה שזהבי לא נספר כשחקן מן השורה, אז עטר בתחילת 12/13 (נגד הפועל חיפה בקריית אליעזר).

הכוונה שלי הייתה 2011/2012 לא ל-2012/2013. .

כלומר שחקן מעל הליגה שהכי טוב בהיסטוריה שלה, והופך לסמל הכי גדול של מועדון יריב למועדון בו גדל, ושכששיחק בו אמרו שיש לו אופי שמתאים לצד השני של הכביש? לא, לא נראה.

אנחנו כן רואים שחקן מצויין שמבקיע המון, ושאם יעזוב מכבי תצטרך למצוא לו מחליף טוב. אבל "היום שאחרי" לא יהיה אותו "יום ארור שאחרי" כשאלוהים חתם בסין.

הכוונה הייתה של כיבוש שערים, השאר לא מעניין.

הגול הראשון שלו היום פשוט גול ענק.

א. הגוף שהוא שם בכדור גובה ב. ההשתלטות על הכדור תוך כדי שליחה קדימה ג. הנגיעה הקטנה עם הברך ד. גוף שהוא שם להתנער מהבלם השני ולבסוף הצ'יפ הכל כך אלגנטי מעל השוער. הכל בשלוש שניות.

חלוץ ברמה אירופאית גבוהה.

אם כל האהבה לפריצה, הבן אדם בשתי עונות וחצי סיפק את המספרים שוידאר מספק בעונה אחת, פריצה זה משהו יותר רגשי, וידאר זה חיית רחבה, חלוץ שהוא רמה מעל הליגה!

לא הייתי ממהר כל כך לזלזל ביכולות של פריצה. בכל זאת בחצי שנה הראשונה שהוא הגיע ועוד באמצע העונה הוא נתן 8 גולים ו4 בישולים והיה אחד השחקנים הכי חשובים באליפות הזאת.

קשה לי להחליט מי מהשניים יותר טוב. שניהם שחקנים אדירים, והכי חשוב מזה שניהם התחברו למועדון בצורה אדירה.

אני יודע שפחות נהוג להציע שירי שחקן בפורם, אבל בכל זאת, יכול להתאים השיר של איגיבור (עכשיו שהוא עזב).

אופצייה נוספת זה השיר של צפון אירלנד ביורו האחרון (כמו שהגייט11 שר לסוני וימס, vidar is on fire)

השיר של נוסא יכול להתאים לרובן מיקאל

אחרי דסה טיבי גל מיכה טב״ח הגיע תורו?

יש פה תגובות מביכות על סף ההזויות.

אני מסכים שהמחיר ששולם עבורו מטורף בקנה מידה ישראלי ושהוא נראה אתמול גרוע אבל מכאן ועד לשחרר, עד לקבוע נחרצות שהוא לא מתאים לקבוצה? מה נסגר איתכם.

נכון הוא לא חלוץ שיעשה גול לבדו (למרות הגול הראשון שלו בדרבי) אבל הוא חלוץ שיודע להבקיע וזה מה שהיה חסר לנו אחרי שערן עזב וסה/בסט/יצחקי לא דומים לכלום.

להבדיל מסה שלא נתן ולא הראה כלום וזכה לחצי שנת חסד, הוא שכן נתן נקטל אחרי חודשיים?

הוא האחרון שמדאיג אותי, מדובר בירידה בכושר+ התאקלמות.

הגול הראשון גול הצגה...סוף סוף הצליח לעבור שחקן.

מאוהב בו!!!

את האמת, בדרבי הוא עבר שלושה שחקנים לפני שכבש, אבל בת'כלס, הם לא באמת שחקנים, אז מבין את מה שאתה אומר