Jump to content

יתר המחזור

פנחס שוף

Recommended Posts

לא אמרתי כלום בעקיפין - ציינתי רק את העובדה שהם ניצחו את ב"ש ופתחו מולנו רגליים כי היה להם אינטרס פרטי משלהם. אם העונה הם יהיו בפלייאוף העליון עם סיכוי למקום 3 הם ייאבקו גם מול ב"ש אם יהיה צורך.

אני לא רוצהאותם בפלייאף העליון לא כי הם יפתחו רגליים לב"ש, הם לא אם תהיה להם סיבה להילחם - אלא כי הם נותנים לנו מאץ' אפ טוב השנה ואנחנו מתקשים מולם.

למכבי אין מצ'אפ מוצלח בשנתיים האחרונות נגד בית"ר, באר שבע, חיפה, סכנין וק"ש.

אולי זה יישמע מוזר, אבל הגיע הזמן שנשנה את זה. אלו משחקים שהוכרעו בעיקר באגרסיביות ודינמיות-וזה מה שמכבי צריכה להראות עליונות בו.

אם רוצים ונאבקים על אליפות, צריך להראות שאנחנו הטובים בליגה מול הטובות ביותר בליגה-זה הזמן.

מה? את סכנין אנחנו מנצחים על בסיס די קבוע (היוצא מהכלל הוא התיקו עם תקרית אבוקוף בפלייאוף, וזה גם כן היה עם כל הבלאגן שהיה מסביב אחרי הגביע והיה הכי צפוי בהיסטוריה), קרית שמונה בית לא נדבר מטעמי "היום המשחק, מנש ייתן לי כדור בראש", וגם חיפה קיבלה את שלה בסך הכל עד לעונה הנוכחית. בית"ר עונה שעברה הפסידה לנו בפלייאוף פעמיים (העונה הנוכחית מחורבנת)...בקיצור, רק באר שבע *בשנתיים* האחרונות באמת במצ'אפ שלילי מבחינתנו.

אבל כן - אנחנו מסכימים שאנחנו צריכים להיות הרבה יותר חזקים מול הקבוצות הטובות של הליגה, ונקווה שהידנמיקה החיובית והמלחמה שהייתה מול באר שבע ופתח תקווה תימשך.

מה? את סכנין אנחנו מנצחים על בסיס די קבוע (היוצא מהכלל הוא התיקו עם תקרית אבוקוף בפלייאוף, וזה גם כן היה עם כל הבלאגן שהיה מסביב אחרי הגביע והיה הכי צפוי בהיסטוריה), קרית שמונה בית לא נדבר מטעמי "היום המשחק, מנש ייתן לי כדור בראש", וגם חיפה קיבלה את שלה בסך הכל עד לעונה הנוכחית. בית"ר עונה שעברה הפסידה לנו בפלייאוף פעמיים (העונה הנוכחית מחורבנת)...בקיצור, רק באר שבע *בשנתיים* האחרונות באמת במצ'אפ שלילי מבחינתנו.

אבל כן - אנחנו מסכימים שאנחנו צריכים להיות הרבה יותר חזקים מול הקבוצות הטובות של הליגה, ונקווה שהידנמיקה החיובית והמלחמה שהייתה מול באר שבע ופתח תקווה תימשך.

המנטרה מובנת.

חיפה קבוצה פח

אבל כפ''ס זה פשוט קבוצה ליגה ב'.

אלי כהן הזה פשוט חוצפן שהוא ממשיך לאמן קבוצות בליגה!! מה זה הדבר הזה!?

נראה לי הוא עובד בחינם

עשו נגדם 3/6, אנחנו 1/6

רק אומר

אתה צריך כמה שיותר משחקים קשים בפלייאוף, בתקווה שאתה תתעלה בהם וב״ש תאבד נקודות.

בפלייאוף של נמושות אין סיכוי לסגור 5 נקודות.