Jump to content

שמינית גמר הצמפיונס

duss21

Recommended Posts

וואי פלאקו היה צריך להיות פה עם רביעייה , איזה משחק פסיכי , מונאקו משלמת את מחיר האופי של הקבוצה , ב3-2 היו צריכים פשוט ללכת אחורה אבל אין להם את זה בדנא של הקבוצה הזאת.

לפחות האוהדים הניטרליים הרוויחו פה את אחד המשחקים הגדולים בשנים האחרונות.

ואז אני נזכר שלחלק מהיוזרים פה המפעל הזה משעמם...

לאחרונה הוא באמת נהיה משעמם. להביא משחק של פעם בעשרים שנה ולטעון שהוא הפנים של ליגת האלופות זה מגוחך.

לאחרונה הוא באמת נהיה משעמם. להביא משחק של פעם בעשרים שנה ולטעון שזה הפנים של ליגת האלופות זה מגוחך.

כל המשחקים שקיבלת עד עכשיו בשמינית עלו על הציפיות! משעמם או לא כרגע זה המפעל הכי מעניין שיש

מה שאני לא מבין אצל מארגני שיבוץ שעות המשחקים - אם בשמינית הגמר יש בכל ערב 2 משחקים, למה לא לעשות משחק ראשון ב-20:00, השני ב-22:00..

4 שבועות ברציפות, 8 משחקים, בלי לפספס אף משחק (אלא אם כן בגומלין תהיה הארכה במשחק הראשון מבין 2 המשחקים, אז הוא יגלוש טיפה למשחק השני..

- אבל זה עדיין עדיף מאשר לפתוח 2 משחקים גדולים בו-זמנית כשניתן לצפות בכיף רק ב-1)..

זה גם ישתלם לכל הצדדים : רייטינג, הימורים, פרסומות ועוד...

מה שאני לא מבין אצל מארגני שיבוץ שעות המשחקים - אם בשמינית הגמר יש בכל ערב 2 משחקים, למה לא לעשות משחק ראשון ב-20:00, השני ב-22:00..

4 שבועות ברציפות, 8 משחקים, בלי לפספס אף משחק (אלא אם כן בגומלין תהיה הארכה במשחק הראשון מבין 2 המשחקים, אז הוא יגלוש טיפה למשחק השני..

- אבל זה עדיין עדיף מאשר לפתוח 2 משחקים גדולים בו-זמנית כשניתן לצפות בכיף רק ב-1)..

זה גם ישתלם לכל הצדדים : רייטינג, הימורים, פרסומות ועוד...

זה אמור להיות ככה בעונה הבאה אני חושב, לפחות ככה היו הדיווחים, לא זוכר אם זה רשמי.

איך אף אחד לא הזכיר את זה?

הגול הראשון של אגוארו אחד לאחד

השער הראשון של זהבי בדרבי זהבי

סובסיץ’ בתפקיד קליימן

כל קבוצות החוץ, למרות שהפסידו, עדין יש להם סיכוי(חוץ מברסה שזה בלתי אפשרי) נאפולי, מונאקו ולברקוזן צריכות 2-0 שזה לא משהו בלתי נמנע.

כל קבוצות החוץ, למרות שהפסידו, עדין יש להם סיכוי(חוץ מברסה שזה בלתי אפשרי) נאפולי, מונאקו ולברקוזן צריכות 2-0 שזה לא משהו בלתי נמנע.

לברקוזן הפסידה בבית. צריכה 0-3.

תגידו בגול הראשון של סיטי, אם סטרלינג לא היה בקו אחד עם סנה זה נחשב נבדל? כי גם סנה עצמו היה אחרי קו ההגנה.

העניין הוא שסטרלינג היה קצת לפני סנה לפי הזווית שראיתי. אני חושב שזה נבדל, צריך לבדוק.

ד״א לדעתי בארסה ינצחו 3-0 בקאמפ נואו

תגידו בגול הראשון של סיטי, אם סטרלינג לא היה בקו אחד עם סנה זה נחשב נבדל? כי גם סנה עצמו היה אחרי קו ההגנה.

הנבדל נקבע לפי הקו שבו הכדור נמצא

איך אף אחד לא הזכיר את זה?

הגול הראשון של אגוארו אחד לאחד

השער הראשון של זהבי בדרבי זהבי

סובסיץ’ בתפקיד קליימן

בטוויטר זה רץ

איזה מרגש קליימן