Jump to content

סיכום הניצחון על מכבי פ"ת במושבה אחריי צפייה בש.ח | 2/3, הפרק השלישי בקרוב.

Sawyer

Recommended Posts

לא הבנתי למה זה כזה משנה שיודעים על התפאורה מראש.

קצת פדיחה, אבל ברמה של להחליף? הגזמה.

מסכים

גם לנו חיפה עשו את זה בעונה שעברה, לא באמת מעניין. פגיעה בעיקר באגו של האנשים באולטראס אבל לשנות על זה את התפאורה? הזוי

לא הבנתי למה זה כזה משנה שיודעים על התפאורה מראש.

קצת פדיחה, אבל ברמה של להחליף? הגזמה.

כאילו שלגנוב איזה שלט שאף אחד כבר לא משתמש בו יותר ולתלות אותו הפוך זה איזה עלבון גדול. זה הכללים של המשחק. אני מסכים שלמי שלא בתחום (כמוני למשל) זה לרוב נראה דיי מטומטם, אבל ככה זה.

כל מה שהם יעשו כרגע לא ישנה את זה שהם הובכו בקטע דפוק

יצאו עם הזנב

אם היו אורבים להם לפני המשחק , דופקים להם מכות ולוקחים להם את השלט אז בסטנדרטים של מאבקי אולטרס הייתי מסכים שהם הובכו בקטע דפוק (לא שאני מעודד מישהו לעשות את זה ובעצמי לא הייתי רוצה או מסוגל לעשות זאת).

להעתיק לבאר שבע שלט לפני שהרימו אותו זה יותר כמו פאדיחה בסטנדרטים של מאבק בין וועדות קישוט.

אם היו אורבים להם לפני המשחק , דופקים להם מכות ולוקחים להם את השלט אז בסטנדרטים של מאבקי אולטרס הייתי מסכים שהם הובכו בקטע דפוק (לא שאני מעודד מישהו לעשות את זה ובעצמי לא הייתי רוצה או מסוגל לעשות זאת).

להעתיק לבאר שבע שלט לפני שהרימו אותו זה יותר כמו פאדיחה בסטנדרטים של מאבק בין וועדות קישוט.

אם הם עכשיו יושבים ומכינים תפאורה חדשה מאפס, רק כי הארגון של מכבי עקץ אותם-אז כן הם הובכו בקטע דפוק, איך שלא תהפוך את זה..

כל מאבקי האולטראס האלו לא נוגעים גם אליי באופן אישי, אבל לפי התגובות של האוהדים שלהם מאתמול להיום, נראה שהם קיבלו מכה מתחת לחגורה

דסה- חזר ליכולת הרגילה של הנגר. מדהים אותי כל פעם מחדש כמה האייקיו שלו נמוך. 0 כדורגל.

אה אז זהו, מצאת לך בן בסט חדש? בסך הכל משחק לא טוב שלו ובכלל בעונה הזו הוא לא מתעלה לרמה גבוה (יש לציין שעד לא מזמן כל הקבוצה היתה ככה). נו אז מה? מול ב"ש נתן הצגה במשחק אדיר, בעונה שעברה שיחק טוב מאוד ברוב הזמן.

"נגר" "אייקיו נמוך" "0 כדורגל" לא נספחת קצת?! שחקן מכבי.

ניסוח מגעיל.

האמת שאם הם עובדים עכשיו על תפאורה חדשה בגלל זה אז וואלה הפנאטיקס דפקו אותם חזק, במיוחד כשהם מספרים שהם עובדים חודשים על התפאורה הזאת.

זו תפאורה שהעלות שלה היא כמה עשרות אלפי שקלים, ואם כל זה יורד לטמיון אז זה זין רציני שהם אוכלים מהפנאטיקס.

אה אז זהו, מצאת לך בן בסט חדש? בסך הכל משחק לא טוב שלו ובכלל בעונה הזו הוא לא מתעלה לרמה גבוה (יש לציין שעד לא מזמן כל הקבוצה היתה ככה). נו אז מה? מול ב"ש נתן הצגה במשחק אדיר, בעונה שעברה שיחק טוב מאוד ברוב הזמן.

"נגר" "אייקיו נמוך" "0 כדורגל" לא נספחת קצת?! שחקן מכבי.

ניסוח מגעיל.

מה הבעיה בניסוח?

דסה הוא אוברייטד ענק וצר לי שלא כולם רואים את זה.

לא קיללתי אותו ולא כלום, מה בשביל להוציא כמה לייקים אז תוציא אותי בהמה? מה אני חדש פה?

לא מוציא אף אחד בהמה חלילה. לא כתבתי את זה, כתבתי שהניסוח מגעיל. גם אם אתה לא מחזיק

ממנו יש הבדל בין להגיד אוברייטד לבין "0 כדורגל", "אייקיו נמוך" וכו'?! 0 כדורגל, דסה? באמת?

אייקיו נמוך? אני יכל להעיד לך שמדובר על אדם אינטלגנט, משקיען שתמיד בא ללמוד ותמיד נכון להשתפר.

העונה לא הולך לו כמעט כלום, כולם רואים את זה, זה לא סוד. מכאן ועד לרדת עליו כאילו הוא לא שייך לענף?

נו באמת. לא היו לו משחקים טובים במכבי? כלום? בעונה שעברה הוא לא היה יציב וטוב ברוב העונה?

יש לו כישרון עצום ברגליים ושוב הוא גם בחור איכותי מאוד. יש הרגשה שקל לרדת עליו כי הוא לא

"כוס התה" של חלק מהפורום. כי הוא לא בא מהמקום הנכון וא שכן בא מהמקום הלא נכון וזה יוצר לו דימוי שגוי.

טבח המוח כזה, דסה כזה, עטר למרות שהיה מצויין היו רגעים שהיה כזה. מעבר לכך שאני לא מסכים איתך

בכלל בקטע המקצועי, זה מעצבן שהיד קלה על המקלדת במקרה שלו דווקא.

מה הבעיה בניסוח?

דסה הוא אוברייטד ענק וצר לי שלא כולם רואים את זה.

לא קיללתי אותו ולא כלום, מה בשביל להוציא כמה לייקים אז תוציא אותי בהמה? מה אני חדש פה?

חשבת לרגע אולי שאתה מפספס משהו, ולא אנחנו?!

לא ממש קשור אבל כנראה שהייתי מאוד מתאכזב אם את הבן(שעוד אין לי) שלי היה מאמן הבחור שבעט למשקוף במחצית ואז רץ אלינו. קצת קלאסה, דוגמא אישית.

לא ממש קשור אבל כנראה שהייתי מאוד מתאכזב אם את הבן(שעוד אין לי) שלי היה מאמן הבחור שבעט למשקוף במחצית ואז רץ אלינו. קצת קלאסה, דוגמא אישית.

איש מביך ופתטי שחיי משכר מינימום והשיא שלו בחיים זה לעשות זין לאוהדי קבוצה שאין לנו כלום איתו ולא איתנו. זה לא אנשים כמוני כמוך זה בן אדם באמת מסכן בלי כלום בחיים כנראה, תתעלם..

האמת שאם הם עובדים עכשיו על תפאורה חדשה בגלל זה אז וואלה הפנאטיקס דפקו אותם חזק, במיוחד כשהם מספרים שהם עובדים חודשים על התפאורה הזאת.

זו תפאורה שהעלות שלה היא כמה עשרות אלפי שקלים, ואם כל זה יורד לטמיון אז זה זין רציני שהם אוכלים מהפנאטיקס.

בטח אם יעשו חדשה הם יזיינו תמוח על זה שהם עשו תרגיל מבריק, כאילו שזאת לא הפעם ה4 או ה5 בשנה וחצי האחרונות שמישהו מדליף.

אין שום קשר ללקחת קשה.

הם מאמנים ילדים. וזה בכלל לא משנה אם אלו ילדים מפתח תקווה, תל אביב או חיפה. מאמן זה לא רק ללכת ולעשות בוינגייט את הקורס הדרכה. הסינון חייב להיות יותר נוקשה ואיכותי.

חייבים שיפת יפרוש כבר.

בלתי אפשרי לראות משחקים שהוא שופט. רוצח את הכדורגל הישראלי.

!

מה שעוד יותר מטריף את השכל זה שהוא נחשב בכיר ואף אחד בתקשורת לא יעז לבקר אותו.

אגב, מסתבר שניצחנו אותם גם 1-0 בגביע הטוטו ובן בסט הבקיע. וואלה לא זוכר כלום מהמאורע הזה, יש תקציר איפשהו?

https://instagram.com/p/BIiqjPSjhfK/