Jump to content

מאמן?

idan12

Recommended Posts

כשחושבים על זה אז לידיגאל מצפצף על החוזה שלו וחותך להצעה משתלמת יותר, לפחות אם יצליח לא יהיו לנו אשליות

עושה להם יוקאנוביץ'.

המנהל המקצועי הוא לא מאמן. גם אם הוא טוב שכזה, כל החפיפה כאן בין התפקידים יוצרת בעיתיות לעתיד. היא יצרה כזו כבר כרגע. מאמין שג'ורדי ידע לתת את הטון באופן מהותי לאורך הכניסה לתפקיד.

מבחינת בחירת מאמנים, וזה כולל את כולם, ג'ורדי בחר אנשי מקצוע טובים שידעו להכניס מימדים חדשים מבחינת איכות למועדון. אני מקווה שהמאמן החדש, במידה והוא באמת מגיע, יקבל את המעטפת המתאימה גם מבחינת ההבנה והחיבור של השחקנים.

שיהיה בהצלחה.

הופרדו בלידתם.

טן קטאה

tencate.jpg

וידיגאל

litovidigal1.jpg

lito_vidigal_foto_fernando_veludo_lusa14

מרגע שראיתי את התמונה שלו ניסיתי להבין את מי הוא ממש מזכיר לי. תודה.

מקווה שג'ורדי יישאר מאוד מעורב עד סוף העונה. לא חושב שזה תזמון רע כי לשם שינוי נגיע לעונה הבאה עם מאמן שמכיר את הקבוצה טוב.

מהלך קצת תמוה, ולא ברור. נכון שאנחנו צריכים מאמן, אבל הקבוצה כרגע רצה ונראית נהדר, וזה לא הזמן לעשות שינויים. בדרך כלל אני סומך על ג'ורדי, מצד שני מהלך כזה יכול להשפיע לרעה, ואז ג'ורדי יאבד את כל הקרדיט שצבר במהלך התקופה, אני לא רוצה להיות נביא זעם אבל אם הדברים לא ילכו כשורה, בקרית שלום בטוח לא יהיה שמח... נשאר רק לקוות לטוב

מקווה שג'ורדי יישאר מאוד מעורב עד סוף העונה. לא חושב שזה תזמון רע כי לשם שינוי נגיע לעונה הבאה עם מאמן שמכיר את הקבוצה טוב.

או פיטר בוס 2...

לא רוצה לשלול סתם. אבל הוא נראה כמו מאמן שהפועל תביא לא אנחנו.

איך באזל יקחו מאמן מאנגולה

אגב זה המאמן השמן הראשון בעידן קרויף, מרגש

סיים עונה שעברה עונה חלומית במקום ה-5 בליגה הפורטוגלית (כשלפניו בנפיקה, ליסבון, פורטו ובראגה) עם קבוצתו הנוכחית Arouca, הישג שיא של המועדון שעלה לראשונה בהיסטוריה לליגה הראשונה בפורטוגל לפני שלוש שנים וחצי.

כתוצאה מכך השתתף העונה במוקדמות הליגת האירופית והודח בסיבוב הפלייאוף ע"י אולימפיאקוס כאשר הקבוצות נגררו להארכה זאת לאחר שקבוצתו הפסידה במשחק הראשון בבית 1-0 וכמעט והצליח להפוך את הקערה בגומלין, כזכור אותה אולימפיאקוס הודחה ע"י ב"ש במוקדמות האלופות.

אל הקבוצה הקודמת שלו בפורטוגל, Belenenses, הגיע בחודש מרץ כשהם היו במקום האחרון והצליח להציל אותם מירידת ליגה.

מי שסיים במקום ה-5 בליגה הפורטוגלית, ליגה שמדורגת במקום ה-6 באירופה, אני מאמין שיכול לאמן בליגה הישראלית שעם כל הכבוד מדורגת במקום ה-22 באירופה.

יש לי הרגשה מצויינת לגביו.

אל תהרגו אותו , כי גם הרגתם את סוזה שהגיע.

מי שסיים במקום ה-5 בליגה הפורטוגלית, ליגה שמדורגת במקום ה-6 באירופה, יכול לאמן בליגה הישראלית שעם כל הכבוד מדורגת במקום ה-22 באירופה.

באופן כללי המשפט הזה נכון, אבל...

לא בהכרח מה שמתאים לקבוצת אמצע טבלה בפורטוגל, מתאים לקבוצת צמרת בליגה אחרת וזה לא משנה אם זה הליגה הישראלית.

לא בהכרח שזה גם הזמן הכון לעשות שינוי כזה.

תגובה הזויה עם ניחוח גזעני

הבנאדם כל הקריירה כשחקן בפוטוגל, וחוץ מנבחרת אנגולה הוא אימן בפוטוגל, והיה הצלחה בכל הקבוצות

איזה הפועל ואיזה בטיח