Jump to content

יתר מחזור 22

Yellow_Hell

Recommended Posts

אייבנדר? שילך להירקב בחיפה. שחקן בינוני. לא לשם אנחנו צריכים לשאוף, מה גם שהקישור שלנו עמוס בשחקנים טובים ממנו.

לגבי ב"ש, אחרי התיקו מול סאוטמפטון והעליה מהבית שלהם באירופית, אחרי שעברו בקלילות את אולימפיאקוס וכמעט עברואת סלטיק במשחק מטורף בטרנר ואחרי שביטלו אותנו ואת כל הליגה במשך מספר מחזורים לא מבוטל, בנקודת הזמן הזו, הם בהחלט היו מפלצת. הכל התחבר להם והם נראו כמו אחת הקבוצות הטובות בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי. מי שמתכחש לזה - עובד על עצמו.

בנקודה הזו, אני חושב שדווקא בוזגלו לא מוערך. הם חסרים כרגע את בוזגלו וויטור, שאר השחקנים שלהם משחקים ותראו איך הם נראים. אם גם שהר בחוץ לכמה משחקים - הם בבעיה קשה. לדעתי, בוזגלו שחקן אדיר ונותן להם יותר ממה שנראה על פניו. כשהוא לא משחק מרגישים שהם מאבדים הרבה מהמחץ ההתקפי שלהם.

אם כבר להביא משהו אז עדן שמיר או קלטינס , גם אלמוג כהן יכול להיות טוב אבל הוא לא יבוא לשבת בספסל , וכולנו תקווה שמרסלו יהיה שחקן הרכב יחד עם גולסה.

לא חושב שעדן שמיר או קלטינס טובים יותר מדור פרץ או אליאל פרץ. הדשא של השכן תמיד נראה ירוק יותר. בפועל אני מבטיח לך שהם לא מוצלחים או מבטיחים יותר מהפרצים.

אלמוג כהן לא רק שלא יגיע לשבת בספסל, הוא גם לא יגיע להרכב הראשון. הוא בעונת השיא שלו בגרמניה ואפילו לא יפזול לכאן כרגע.

בלי קשר אין לנו צורך בעוד קשרים אחוריים...

אייבנדר? שילך להירקב בחיפה. שחקן בינוני. לא לשם אנחנו צריכים לשאוף, מה גם שהקישור שלנו עמוס בשחקנים טובים ממנו.

לגבי ב"ש, אחרי התיקו מול סאוטמפטון והעליה מהבית שלהם באירופית, אחרי שעברו בקלילות את אולימפיאקוס וכמעט עברואת סלטיק במשחק מטורף בטרנר ואחרי שביטלו אותנו ואת כל הליגה במשך מספר מחזורים לא מבוטל, בנקודת הזמן הזו, הם בהחלט היו מפלצת. הכל התחבר להם והם נראו כמו אחת הקבוצות הטובות בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי. מי שמתכחש לזה - עובד על עצמו.

בנקודה הזו, אני חושב שדווקא בוזגלו לא מוערך. הם חסרים כרגע את בוזגלו וויטור, שאר השחקנים שלהם משחקים ותראו איך הם נראים. אם גם שהר בחוץ לכמה משחקים - הם בבעיה קשה. לדעתי, בוזגלו שחקן אדיר ונותן להם יותר ממה שנראה על פניו. כשהוא לא משחק מרגישים שהם מאבדים הרבה מהמחץ ההתקפי שלהם.

ממש מקווה ששהר בחוץ לתקופה, לדעתי חלוץ מספר 2 בליגה אחרי וידאר.

בלי קשר אין לנו צורך בעוד קשרים אחוריים...

נכון, כרגע יש את אלברמן, מרסלו וייני לשעת הצורך לא צריך עוד קשר אחורי.

די נו..בתחילת העונה הם היו אדירים !

עם אחוזי הצלחה מטורפים, וקמפיין אירופי חלומי שכלל ניצחונות על סלטיק אולימפיאקוס ואינטר זה בהחלט היה מובן ההשוואות למכבי של סוזה ויש אפילו שיאמרו שיותר.

אף אחד לא צפה שתגיע כזו הדרדרות תהומית..

הם אף פעם לא היו אדירים. הם היו טובים במקסימום.

ומלא מלא משחקים הם נצחו בזכות אלילת המזל

אני רבתי פה עם אנשים על זה

מה אתם בהלם? מלא לפני הפירוק כשכולם היו בטוחים שבנוסף למינוס 9 נקודות הם צריכים למכור את כל השחקנים כדי לשרוד.. אני מזמן הבנתי את הבדיחה והפנמתי.

מה עוד שכפ"ס ואשקלון כ"כ חלשות שאם לא בקלות כמו עכשיו אז הם היו מבטיחים השארות לקראת סוף העונה

באמת מביא כשוער ראשון למכבי אם וכאשר ?

לא ממש חשבתי על האופציה הזו עד שהעלת אותה. קשה לי לתת תשובה חד משמעית.

הרוש שוער טוב בסך הכל, אבל חסר לו קרקטר בעיניי. קצת רכרוכי, לא ״בוס״ מספיק.

לא נראה לי שיש ישראלי טוב ממנו, בטח שלא משמעותית, אבל עדיין הייתי מעדיף לראות שוער זר מחליף את ראיקו בבוא העת.