Jump to content

יתר מחזור 22

Yellow_Hell

Recommended Posts

בוא אני אבשר לך משהו, הם פייבוריטים לאליפות גם בשנה הבאה..

על סמך מה קבעת את זה בדיוק?

אתה כנראה צריך להתעורר. הם מאבדים את השחקן הכי טוב שלהם ולך תדע אולי הוא גם לא היחיד שהם יאבדו.

בסדר עוד שנתיים הם יהיו בליגה א'.

בינתיים אנחנו אלה שאין לנו אצטדיון ביתי לשנים הקרובות.

תפסיקו כבר לחיות באשליה.

וזה כאשר אין לך מושג מה יהיה איתם בעונה הבאה, חוץ מזה שידוע שבוזגלו, שחקן די משמעותי שמספק עבורם משחקים בכל עונה שם, עוזב.

חוץ מזה לא ברור אם וואקמה ואוגו ישארו, גם הובאן שבנוסף לזה גם מזדקן וקצת דועך, וכנ"ל לגבי ראדי.

בסדר עוד שנתיים הם יהיו בליגה א'.

בינתיים אנחנו אלה שאין לנו אצטדיון ביתי לשנים הקרובות.

תפסיקו כבר לחיות באשליה.

אתה פשוט קיצוני לצד השני. הצהרה מוזרה ומגוחכת.

אני ריאלי, יש להם בית ולנו אין נתחיל מזה. רואים עד כמה זה משפיע.

יש להם שחקנים מוכחים בסגל שרצים כבר תקופה, לנו כרגע יש 4 שהגיעו ואנחנו לא יודעים מה האיכות שלהם, אז אני לא ממהר לקפוץ ולהגיד שהסגל שלנו התחזק מספיק.

אני לא בונה על אוגו או נווקאמה שיקנו אותם או בוזגלו שעוזב לפני שזה קורה. זה ההבדל.

כל עוד הם יהיו עם המגבלות שכר שהם לא מוכנים לשלם לישראלים המובילים כמו בוזגלו לדוגמה וימשיכו לנסות הברקות כמו זריהן וכו הם לא מדאיגים אותי.
בטח שנוואקמה ובוזגלו יעזבו ומחליפים ברמה שלהם בדמות זרים לא יגיעו

תגידו מי אתם חושבים שעדיף לנו בפלייאוף העליון במצב שנצליח להיות רלוונטים כמו עונה שעברה, חיפה או סכנין? עם כמה שאני מתעב את חיפה ויש רצון לראות אותם בפלייאוף התחתון בשביל הצחוקים סכנין זה מועדון חסר כבוד חיפה הוכיחו שנה שעברה שכן יש להם כבוד. גם אין הרבה מגרשים בהם ב"ש מאבדת נקודות בקביעות כמו סמי מצד שני גם לנו העונה לא הולך קל נגד חיפה כמו בשנים האחרונות.

יש לנו מאצ'אפ לא טוב מול חיפה. הם תחרותיים מאוד מול באר שבע מה שבמקרה הטוב ביותר יוציא אותנו מאוזנים במפגשים מולם ביחס לאלה שיהיה להם נגד ב"ש. במקרה הטוב.

תגידו מי אתם חושבים שעדיף לנו בפלייאוף העליון במצב שנצליח להיות רלוונטים כמו עונה שעברה, חיפה או סכנין? עם כמה שאני מתעב את חיפה ויש רצון לראות אותם בפלייאוף התחתון בשביל הצחוקים סכנין זה מועדון חסר כבוד חיפה הוכיחו שנה שעברה שכן יש להם כבוד. גם אין הרבה מגרשים בהם ב"ש מאבדת נקודות בקביעות כמו סמי מצד שני גם לנו העונה לא הולך קל נגד חיפה כמו בשנים האחרונות.

חיפה בתחתון. כל מה שיכול לעכב התקדמות שלהם הוא מבורך. לטווח ארוך, רק הם מהווים איום אסטרטגי למכבי.

מסורת הכוונה לקבוצה שכבר לקחה בעבר (אמנם הרחוק) אליפויות וגביעים ולא כמו קרית שמונה שגם קהל אין לה והיה ברור שזו הבלחה.

יש להם גם מסורת שנבנית לנגד העיניים שלנו, שזה גם משמעותי.

גם לבית"ר היו עד 2007 רק 4 אליפויות, לב"ש יש כבר 3 ועם סיכוי גדול לעוד אחת. שאמרו על בית"ר שהיא קבוצה עם מסורת זה לגיטימי, אז גם באר שבע יכולה להיחשב כמועדון עם מסורת.

גם אנחנו לקחנו אליפות אחת ב-17 שנה? אז? זה גם אומר שנעלמנו?

מה זה להיעלם? לכל קבוצה יש את התקופות שלה. לחשוב שהם יחזרו להיות הקבוצה של ה2000 צופים בלאומית ואבנים על עזורי, זה לחיות בסרט.

מדברים פה כאילו הם עוד שנה-שנתיים יורדים ליגה וישארו קבוצת פלייאוף תחתון, גם שנה שעברה היו כאלה שחשבו ככה, עכשיו כבר יש פחות.

תתעוררו

אני מהאחרונים פה שמזלזלים בב"ש מבחינת מעמד ואין לי ספק שהם לא יחזרו לימי ה-2000 צופים ואבנים על עזורי, אבל אין מה להשוות את המעמד של בית"ר רגע לפני אליפות 2007 למעמד של ב"ש של עד לפני שנה. בית"ר רצה בצמרת לא מעט עונות משנות ה-70, נאבקה על אליפויות והביאה עד גאידמק גם 5 גביעים, יחד עם קהל ענק שהגיע למגרשים.

ב"ש עד העידן הנוכחי לא קרובה בכלל מבחינת הישגים, מעמד וכו' למה שבית"ר הייתה ערב גאידמק.

לא בטוח שסכנין מועדון חסר כבוד. אם חיפה היתה בסיטואציה של סכנין שנה שעברה הם גם לא היו עושים משהו כדי לנצח את בש במחזור האחרון. חוץ מזה, הם כן הוציאו נקודות ממנו ומבש כשהיה להם על מה לשחק.

בקיצור אין לי באמת העדפה מבחינה מקצועית.

מבחינה אישית, מצד אחד בא לי לראות את חיפה בפלייאוף התחתון, אבל מצד שני לא בא לי לסיים עונה בלי שנצחנו אותם בכלל.

עדיפות לפלייאוף תחתון - 1. חיפה, 2. בית״ר

חבל איבוד נקודות של ב״ש היום ואין לי ספק שהיינו בדרך הנכונה והבטוחה למקום הראשון.
גירדו ניצחונות בית מול בני יהודה, ק״ש והיום. ביכולת הזו ובלי בוזגלו כשיש גם אירופה, יהיה להם קשה מאוד להמשיך לנצח בקושי.