Jump to content

אליאל פרץ

turgi

Recommended Posts

נהדר.

כל הזמן דוחף קדימה.

מסירה שהובילה לגול ועוד מסירה נהדרת לשפונגין.

מאוד חכם עם הכדור.

לא נהדר, כי את ההגנה הוא עדיין לא עושה מספיק טוב וגם ביציאה קדימה הוא צריך לסמוך על עצמו יותר.

2 כדורים נפלאים, אחד לשפונגין ואחד לטב"ח במחצית השנייה.

אני אוהב אותו באופן אישי, והוא גם משחק די סבבה.

אבל בתכלס ? לא רואה שום סיבה להתלהב או לשבח אותו.

לא לשכוח - הבחור בן 20, לא 17.

משחק חכם בנגיעה ועושה תנועה טובה.

יכולת הגנתית לא משהו.

אני לא יודע איך הוא מול השער, אם הסיומת שלו סבירה ומעלה הוא צריך להיות הקשר הקדמי בשלישיית הקישור ולכוון את התנועה שלו לתוך הרחבה.

אם לא, היכולת ההגנתית שלו והפיזיות שלו כרגע לא מאפשרות לו להיות אחד משני הקשרים שמחזיקים את האמצע בקבוצה כמו מכבי.

אני אוהב אותו באופן אישי, והוא גם משחק די סבבה.

אבל בתכלס ? לא רואה שום סיבה להתלהב או לשבח אותו.

לא לשכוח - הבחור בן 20, לא 17.

פשוט יש בליגה כל עונה 5-6 שחקנים בני 17 שמככבבים?

זה הכדורגל שלנו.

פשוט יש בליגה כל עונה 5-6 שחקנים בני 17 שמככבבים?

זה הכדורגל שלנו.

אין אפילו אחד, אבל כן יש לפחות 5-6 שחקנים בגיל 20 שמשחקים סבבה (בדיוק כמו אליאל).

לא מבין מה יש להתלהב משחקן בן 20 שמפגין במקרה הטוב יכולת סולידית.

שוב, אני ממש בעדו וגם מסמפט אותו באופן אישי, אבל לא חושב ש ״נהדר״ היא מילה מתאימה. דעתי בלבד.

כמו עם הפרץ הקודם, לא מבין מה כ"כ מיוחד בו. שניהם שחקני אול-אראונד סבירים (קרובים לרף התחתון של סביר). זה אוכל כשהם שחקני בית צעירים שכל שניה שלהם על הדשא נתפסת כבונוס וכל פעולה חיובית כניצוץ, אבל אין פה שום דבר לעתיד.

אני ראיתי אתמול אולי טעות או שניים

בכל השאר היה מצויין

שימו לב שהביטחון שלו גבוהה מאוד

הוא מוסר מצויין ויודע לשמור על הכדור נהדר ( לא מאבד כמעט)

פעם ראשונה מזה זמן רב שיש שחקן בית שאני ממש רוצה שישתלב, פשוט כי הוא נראה טוב כל פעם שהוא על המגרש.

חבל בשבילו שהוא בעמדה הכי עמוסה במגרש

זה מרגיש שבכל עונה יש איזה פרץ שעולה מהנוער, נותן משחק וחצי טובים, לא רואה דשא, שרואה דשא נראה כמו נגר - ואז מושאל להפועל עכו.

תאכלס? לא ראיתי משהו מיוחד.

יש לנו כרגע 4 מושאלים שנראים טוב ממש בקבוצות שהם משחקים -

יוני כהן- נותן עונה גדולה בבני יהודה, שווה סגל עכשיו במכבי.

מתן חוזז - בדקות שמשחק באשקלון עושה דברים חיוביים מאוד, יכול להיות שתעשה לו טוב עוד עונת השאלה, אבל אני רואה אותו לגמרי כעתיד של מכבי.

שון גולדברג- וואלה? מגן שמאלי לגיטימי כבר כמה עונות, עוד בנוער הראה ניצוצות, ובהפועל ובבני יהודה הוא מוכיח כמעט כל שבת שהוא שווה סגל במכבי. כנראה יתרום יותר מעמבה.

מאוויס- הכובש הבכיר של כ"ס. ברגע שיקבל אזרחות (אמור לקבל בקיץ?) חייב להיות שחקן סגל. יכול להיות כלי שיוסיף טכניקה ומהירות מהספסל. ועם הדרכה נכונה יכול להיות שחקן הרכב בעתיד.

כל שאר החבר'ה שמושאלים או מקבלים דקות במכבי- כרגע לא שווים סגל במכבי לדעתי.

זה מרגיש שבכל עונה יש איזה פרץ שעולה מהנוער, נותן משחק וחצי טובים, לא רואה דשא, שרואה דשא נראה כמו נגר - ואז מושאל להפועל עכו.

תאכלס? לא ראיתי משהו מיוחד.

יש לנו כרגע 4 מושאלים שנראים טוב ממש בקבוצות שהם משחקים -

יוני כהן- נותן עונה גדולה בבני יהודה, שווה סגל עכשיו במכבי.

מתן חוזז - בדקות שמשחק באשקלון עושה דברים חיוביים מאוד, יכול להיות שתעשה לו טוב עוד עונת השאלה, אבל אני רואה אותו לגמרי כעתיד של מכבי.

שון גולדברג- וואלה? מגן שמאלי לגיטימי כבר כמה עונות, עוד בנוער הראה ניצוצות, ובהפועל ובבני יהודה הוא מוכיח כמעט כל שבת שהוא שווה סגל במכבי. כנראה יתרום יותר מעמבה.

מאוויס- הכובש הבכיר של כ"ס. ברגע שיקבל אזרחות (אמור לקבל בקיץ?) חייב להיות שחקן סגל. יכול להיות כלי שיוסיף טכניקה ומהירות מהספסל. ועם הדרכה נכונה יכול להיות שחקן הרכב בעתיד.

כל שאר החבר'ה שמושאלים או מקבלים דקות במכבי- כרגע לא שווים סגל במכבי לדעתי.

חלאס עם השקרים האלה.

יונתן כהן סיים רק פעמיים 90 דקות העונה, ב-9 משחקים הוא עלה מהספסל ובכל השאר הוחלף.

התרומה שלו היא 5 שערים ב-23 משחקים, מה גדול בזה?

מתן חוזז - מעבר לכך שבקושי משחק, לא תרם שום דבר לקבוצה שלו (וזאת אשקלון כן?), איך מיכולת בינונית באשקלון אתה יכול לראות אותו כעתיד של מכבי?

שון גולדברג - זה השקר הכי גדול, כי הוא לא טוב, לא בבני יהודה ובטח שלא במכבי, לא טוב התקפית, לא טוב הגנתית, שווה סגל? של מי?

מאוויס - היחיד שעוד איכשהו אפשר לדמיין אותו כשחקן סגל במכבי, וגם זה רק במידה ויהיה ישראלי וגם זה, בערבון מוגבל.

בכלליות, חלאס ליחס לשחקני נוער איכויות שאין להם, או לחשוב שמגיע להם מקום בסגל רק בגלל שהם יצאו ממחלקת הנוער.

בפועל, 90% מהם לא מספיק טובים, נקודה.

לא גדל פה אף ייני, מיכה, מונאס, שפונגין, טב״ח או משהו שמתקרב אפילו לאלי ביטון או ראובן עובד בשנים האחרונות.

טוב שהשחקנים האלה לא במכבי וטוב שבמכבי מבינים שהם לא מספיקים טובים כדי להיות בסגל.

לא רוצה לראות יותר דור ג׳אנים או עומרי רונים או בן בן יאירים.

חלאס עם השקרים האלה.

יונתן כהן סיים רק פעמיים 90 דקות העונה, ב-9 משחקים הוא עלה מהספסל ובכל השאר הוחלף.

התרומה שלו היא 5 שערים ב-23 משחקים, מה גדול בזה?

מתן חוזז - מעבר לכך שבקושי משחק, לא תרם שום דבר לקבוצה שלו (וזאת אשקלון כן?), איך מיכולת בינונית באשקלון אתה יכול לראות אותו כעתיד של מכבי?

שון גולדברג - זה השקר הכי גדול, כי הוא לא טוב, לא בבני יהודה ובטח שלא במכבי, לא טוב התקפית, לא טוב הגנתית, שווה סגל? של מי?

מאוויס - היחיד שעוד איכשהו אפשר לדמיין אותו כשחקן סגל במכבי, וגם זה רק במידה ויהיה ישראלי וגם זה, בערבון מוגבל.

בכלליות, חלאס ליחס לשחקני נוער איכויות שאין להם, או לחשוב שמגיע להם מקום בסגל רק בגלל שהם יצאו ממחלקת הנוער.

בפועל, 90% מהם לא מספיק טובים, נקודה.

לא גדל פה אף ייני, מיכה, מונאס, שפונגין, טב״ח או משהו שמתקרב אפילו לאלי ביטון או ראובן עובד בשנים האחרונות.

טוב שהשחקנים האלה לא במכבי וטוב שבמכבי מבינים שהם לא מספיקים טובים כדי להיות בסגל.

לא רוצה לראות יותר דור ג׳אנים או עומרי רונים או בן בן יאירים.

לגבי יוני, זו עונת בכורה בליגת העל, תראי לי עוד מישהו שעלה מהנוער שלנו בשנים האחרונות שנתן מספרים כאלה. תראה לי אחד.

מתן שבדקות שהוא קיבל הראה כדורגל, סחיטת פנדלים, וקצת מספרים. וואלה לא אמרתי שאני רוצה אותו עכשיו במכבי, אבל ממה שראיתי ממנו בנוער וממה שהוא מציג עכשיו - בכיף יכול להיות העתיד של מכבי.

שון שומר על יציבות מרשימה בהחלט, מהמשחקים שאני ראיתי אותו, הוא לפחות יודע לסגור כמו בנאדם (להבדיל מעמבה) , שווה סגל במכבי חד משמעי.

אני מסכים שיכול להיות שלפעמים מפרגנים יותר לשחקנים שעלו מהנוער ורואים בהם יותר ממה שבאמת

מצד שני - היו לנו כל כך הרבה שחקני סגל שלא תרמו גם כמחליפים, כמו בן בסט, שאני מאמין ששילוב של אחד הצעירים במקומו היה לכל הפחות לא פוגע.

וצריך לזכור שהם באמת שחקנים צעירים, שאם ישתלבו בהרכב ליד שחקנים טובים ומנוסים, יוכלו לתרום יותר

לרוב השחקנים הצעירים יהיה קשה לתרום אם שאר הקבוצה לא תהיה חזקה