Jump to content

המושבה - כמה כואב

Mushon8

Recommended Posts

לא צוחק, לקח לי פחות מחצי מהזמן. הייתי בשוק כמה מהר יצאתי מהחניה והגעתי לכביש המהיר

לאיזה כביש יצאת? 5? גהה?

אגב, זה כבר קיים 6 שנים, אבל עדיין, הכביש שמחבר את אזור המושבה עם רח' אבא הילל בר"ג זה פיצוץ

לכביש 5. ושוב-עד אתמול העדפתי להגיע ברכבת, חצי בשביל החוויה חצי כי לא סמכתי על מקומות חניה. אתמול בגלל לחץ לא יכולתי לצאת מוקדם ולהגיע ברכבת, חניתי קרוב מאד לאצטדיון והיציאה היתה חלקה באופן באמת מעורר התפעלות

לכביש 5. ושוב-עד אתמול העדפתי להגיע ברכבת, חצי בשביל החוויה חצי כי לא סמכתי על מקומות חניה. אתמול בגלל לחץ לא יכולתי לצאת מוקדם ולהגיע ברכבת, חניתי קרוב מאד לאצטדיון והיציאה היתה חלקה באופן באמת מעורר התפעלות

הכביש שמחבר את אזור המושבה עם רח' אבא הילל בר"ג זה פיצוץ

נכון זה כמו קסם, מהמושבה לאצטדיון ר"ג ב4 דקות כזה.

אגב, אם מחנים את האוטו במרחק הליכה של 10 מהכניסה למושבה, זה נחשב רחוק, אבל אם מחנים 10 דקות הליכה מהכניסה לאצטדיון בנתניה, זה נחשב ממש קרוב

זה שהפועל סגרה שם לעונה הבאה זה סוגר את האופציה שגם אנחנו נשחק שם? כי זה 3 קבוצות ואם הפועל פת יעלו אז 4

הפועל פ"ת לא יעלו ליגה הם רחוקים מהמקום השני

השאלה כרגע זה אם בני יהודה ימשיכו במושבה

בני יהודה ככל הנראה לא ימשיכו שם אז מתפנה מקום

מקור?

אגב, בעיקר מכיוון שהפועל התווספה ל"חגיגה" (התווספה הכוונה אחרי שכבר מכבי החליטה בין נתניה לפ"ת),

יהיה מאוד מעניין לראות עכשיו מה מכבי תעשה בנוגע לעניין היציע הנוסף.

פ"ת לא תשלם על זה פתאום (לא הקבוצות ולא העירייה) הפועל בטח שלא תשלם,

ככה שיצא שמכבי, אם תרצה להוציא את זה לפועל, תצטרך לממן מכיסה יציע שישמש את כל הקבוצות הנל

מקור?

אגב, בעיקר מכיוון שהפועל התווספה ל"חגיגה" (התווספה הכוונה אחרי שכבר מכבי החליטה בין נתניה לפ"ת),

יהיה מאוד מעניין לראות עכשיו מה מכבי תעשה בנוגע לעניין היציע הנוסף.

פ"ת לא תשלם על זה פתאום (לא הקבוצות ולא העירייה) הפועל בטח שלא תשלם,

ככה שיצא שמכבי, אם תרצה להוציא את זה לפועל, תצטרך לממן מכיסה יציע שישמש את כל הקבוצות הנל

הפועל לא מילאה את היציע שלה בדרבי ולא בכביכול "משחק האחרון" שלה

אפשר להפסיק עם הגניבת דעת הזאת. אם יהיה שימוש ביציע הזמני שיבנה או לא יבנה במושבה, זה יהיה אך ורך מהצד של מכבי ב99 אחוז מהמקרים.

עריכה: מסייג את עצמי- יכול להיות שכן יהיה שימוש מצד קבוצות אחרות אבל הן לא יפיקו ממנו תועלת גדולה יותר ממה שהן מפיקות במושבה כיום. הכוונה היא שאולי הפועל יתנו לקבוצות החוץ לשבת ביציע הזמני, אך היציע שעד היום איכלס את קבוצות החוץ יהיה ריק במקום זאת. כך שזה לא באמת משנה.

הפועל לא מילאה את היציע שלה בדרבי ולא בכביכול "משחק האחרון" שלה

אפשר להפסיק עם הגניבת דעת הזאת. אם יהיה שימוש ביציע הזמני שיבנה או לא יבנה במושבה, זה יהיה אך ורך מהצד של מכבי ב99 אחוז מהמקרים.

עריכה: מסייג את עצמי- יכול להיות שכן יהיה שימוש מצד קבוצות אחרות אבל הן לא יפיקו ממנו תועלת גדולה יותר ממה שהן מפיקות במושבה כיום. הכוונה היא שאולי הפועל יתנו לקבוצות החוץ לשבת ביציע הזמני, אך היציע שעד היום איכלס את קבוצות החוץ יהיה ריק במקום זאת. כך שזה לא באמת משנה.

התכוונתי בדיוק לחלק השני.

לא שימלאו, אלא שפשוט ישימו שם את האורחות.

בעיקר אותנו.

תועלת או לא, הם ישתמשו בזה.

ממה שזכור לי, העניין של השימוש ביציע הזמני היה אחד המחלוקות. מכבי דרשה שאם היא מממנת את ההקמה, הוא יהיה בעצם בבעלותה וכל מי שירצה להשתמש בו יצטרך לשלם לה כסף.

עיריית פ"ת לא הייתה מוכנה, מבחינתם זה שייך להם ודמי השימוש ילכו אליהם.

קראתי באיזה מקום שדמי העלות של יציע זמני במושבה מגיע לכ50 מיליון שקל.

נשמע לכם אמיתי או שלוזון הבן זונה דופק מחיר כי זו מכבי ?

היו דיבורים בתחילת העונה שהעלות היא באזור ה-5 מיליון שקלים. לוזון בכלל לא קשור לסיפור, כל ההתנהלות היא מול עיריית פ"ת

היו דיבורים בתחילת העונה שהעלות היא באזור ה-5 מיליון שקלים. לוזון בכלל לא קשור לסיפור, כל ההתנהלות היא מול עיריית פ"ת

הלוזונים בעלי השפעה על מחלקת הספורט של עיריית פ"ת.

קח למשל את הכתבה הזו: http://www.haaretz.co.il/sport/israel-soccer/1.2958575

מוכן להתערב שגם במושבה לא היינו מביאים יותר מ-6000 למשחקים שהם לא ב"ש, בית"ר, דרבי וחיפה.

מוכן להתערב שמינימום 8. אצטדיון נתניה הוא חסם פיתוח כל כך עצום שאנחנו לא מתארים לעצמנו אפילו.

אין פקקים, יש חניה, הימלטות מהירה, אין קומות ביציע, זוית צפיה כייפית, רכבת מרחק יריקה.

כל מה שרע בנתניה- טוב פה.

לבנות יציע זמני עם 1200 מקומות ליריבה, ולחתום.

הכי כיף ללכת למגרש בלי אלף מחסומים, ומדרכות חסומות, ובלי דרכי עפר או שיט.

יציאה לא ממש מהירה,

בשני לקח לי חצי שעה לצאת וזה אחרי שיצאתי באיחור בכוונה

יציאה לא ממש מהירה,

בשני לקח לי חצי שעה לצאת וזה אחרי שיצאתי באיחור בכוונה

לא יודע איפה חניית אחי

לי לקח בדיוק 5 דקות להגיע לכביש 4 ועוד 10 דקות להיות בבית בראשלצ

אני חונה על הכביש ביציאה