Jump to content

בוזגלו - יבריז או לא יבריז?

snufkin

Recommended Posts

מעניין איפה הסתתר השחקן הישראלי הכי טוב בליגה במשחק העונה השבוע.

חחח בדיחה

נו באמת, משחק אחד אתה שופט?! זאת הבדיחה האמיתית!

אל תשכח שבמשחק העונה הקודם הוא הכניס לך את השוער לתוך השער עם הכדור...

מה רצית מסקריונה?

שיהיה בריא בעיקר

לא מאמין שמישהו לא רוצה את בוזגלו מקצועית.

צריכים להציע לו חוזה שמבוסס בעיקר על הישגים/התנהגות. חוזה גבוהה.

החסכון על דמי העברה הוא ענק, שלא נדבר על האופציה למכור אותו לאיזה קבוצה סינית כעבור שנה.

אתה לא בכוון הנכון

אתה מרכיב למשחק העונה בהרכב שחקן שלא שיחק מאוגוסט שעבר אחי

קצת פרופורציות..

בוזגלו שחקן טוב, אתה נתפס על מומנטום לא טוב של כל הקבוצה....בחינם, איך א פשר לא להביא?

1.בוזגלו לא שיחק במכבי של שוטא, אתם משווים מלפפונים לעגבניות

2.טיעונים "איפה היה שחקן שאתה מעריך ואני לא" לא מחזקים את הטענה להביא את בוזגלו אלא מחלישים. אתם רוצים לחזק את הקבוצה בעוד שחקן שהוא כמו השחקנים הלא מספיק טובים שלכם?

אתה לא הבנת אותי כנראה, אתה נכנס לדקיות על משחקים שהמומנטום שלהם במשחקים האחרונים לא טוב, קורה..בוא נעשה השוואת את כמות הבישולים והשערים של בוזגלו בשנים האחרונות זה בטוח יותר מאצילי ובטוח מספיק למכבי, גם שהוא היה במכבי הוא נתן לא מ עט בישולים.

בעולם מושלם לא צריך לקחת את הסיכון וללכת על בטוח.. אבל בעולם שיש לך מגבלת זרים הזויה והיצע כל כך דל אז חייבים להסתכן, בטח ובטח כשמדובר באחד השחקנים הטובים בכדורגל שלנו ועוד בהעברה חופשית.

אנשים פה טומנים את הראש בחול בנוגע ליכולת של בוזגלו ופשוט מסרבים להודות שהוא אחד הטובים בארץ.

בגלל שקוראים לו מאור בוזגלו והוא הבן של יעקב בוזגלו אז אנשים מסרבים להודות באמת.

אני לחלוטין מבין את הסלידה של אנשים מלהביא אותו ואת כל מה שהוא מביא איתו.

אני כן חושב שאת הפרויליגיה לפסול שחקנים על בסיס האישיות שלהם/הסביבה שלהם, "בזבזנו" באי החתמת עטר.

חחחח בואנה אתם חבורה של הזוים, פרט לזהבי ואולי אלברמן בוזגלו השחקו הכי טוב בליגה

מקצועית אין ויכוח אתה מוכן לחתום על זה שהוא יוכל לשבת בשקט על הספסל אם הוא יצטרך? למה במכבי מלבד וידאר וראיקוביץ' אין לאף אחד מקום בטוח בהרכב במיוחד עכשיו שהספסל התחזק.

מקצועית אין ויכוח אתה מוכן לחתום על זה שהוא יוכל לשבת בשקט על הספסל אם הוא יצטרך? למה במכבי מלבד וידאר וראיקוביץ' אין לאף אחד מקום בטוח בהרכב במיוחד עכשיו שהספסל התחזק.

אותו דבר אמרו על בן חיים הבלם והחלוץ, אני סומך על גורדי בקטע הזה ב1000 אחוז.

אוי לא.

רק לא בוזגלו מקצועית או לא האחרון שארצה לראות במכבי.

כנראה שכחתם את הקדנציה האחרונה שלו בצהוב.

אבא שלו זו מחלה ועם הפתיל הקצר של אוהדי מכבי זה לא בדיוק חיבור טוב.

לא תודה,שילך לחיפה הם אוהבים לאסוף שאריות עם בעיות.

אנשים אומרים אם הוא בא בלי אבא שלו אז כן. כאילו איך הוא יכול לבוא בלי אבא שלו? אבא שלו תמיד ידבר

במידה ואבא יעקב נפטר(חס וחלילה) מביאים את בוזגלו?

לא משנה אם מחתימים אותו או לא, חייבים להדליף לכמה כתבים שהוא "סיכם עקרונית" אצלנו.

אני רוצה לראות את בכר מכניס אותו כשכל הקהל מקלל אותו ושורק לו בוז בכל נגיעה.

בלי צחוק, זה יכול לעלות להם בנקודות.

אני לא מבין מה מוצאים בו אלה שמחזיקים ממנו.

חוץ ממצבים נייחים, הוא לא כובש ומבשל יותר מדי. באמת שחקן נחמד שניפחו אותו מעבר לכל פרופורציה.

כשמוסיפים למשוואה את היותו צ'וקר ולוזר, האופי הפרובלמטי והנרקיסיסטי והמשפחה שעושה נזק למועדון, איך אתם יכולים לרצות אותו ועוד כשאפשר להביא את אצילי?

אתם לא שמים לב למה שקורה בב"ש בשנתיים האחרונות תקשורתית בגללו? כמה שריפות הוא עושה? איך אתם רוצים את הדבר הזה אצלנו??

הוא אפילו לא השחקן הישראלי הכי טוב בקבוצה שלו, אז בארץ? לא כל שחקן שיש סביבו קצת אבק כוכבים ופרצוף פוטוגני הוא באמת כוכב.

אני לא מבין מה מוצאים בו אלה שמחזיקים ממנו.

חוץ ממצבים נייחים, הוא לא כובש ומבשל יותר מדי. באמת שחקן נחמד שניפחו אותו מעבר לכל פרופורציה.

כשמוסיפים למשוואה את היותו צ'וקר ולוזר, האופי הפרובלמטי והנרקיסיסטי והמשפחה שעושה נזק למועדון, איך אתם יכולים לרצות אותו ועוד כשאפשר להביא את אצילי?

תאכלס צודק, הוא כובש ומבשל כמעט רק ממצבים נייחים.

מילא, אם שער מבעיטה חופשית היה שווה אותו ניקוד כמו שער ממשחק שדה.

מה זה הטיעון הזה. משחקים כדורגל כדי לכבוש שערים, מה אכפת לי איך הגול הזה מגיע? הוא שחקן של דאבל-דאבל עונתי, ואנשים פה מוותרים עליו כאילו יש לנו באגף ימין שחקן של יותר מ4 שערים בעונה