Jump to content

אמנם באיחור - ראיקו

yosi_1985

Recommended Posts

לא מתייחס אליו מקצועית על זה אפשר להרחיב בפעמים אחרות.

מה אתם אומרים לגבי כל ההתעסקות הזאת שכשאנחנו מובילים

לגבי בזבוזי הזמן המיותרים האלה?

אני בעד.

בכל מקרה מי שמצפה שלא יהיו בכלל בזבוזי זמן כמדיניות מועדון או משהו בסגנון לא מציאותי. זה דברים שקורים גם אם לא רוצים. כששחקן מוציא כדור בסיטואציה כזאת הוא יתנהל בצורה איטית יותר, ירצה או לא ירצה.

כשהוא יבזבז זמן כמו ב"ש כשהמכוער שלהם יצא לטיפול רפואי אז זה יפריע לי

למרוח את הזמן בסיום המשחק זאת ברכה, לשחק אותה גיבורים זה בולשיט, גם האימפריות באירופה יעבירו זמן ביתרון מינימלי

הוא מבזבז זמן כל משחק , לא משנה נגד מי אנחנו

חייב להפסיק עם זה

מה שבטוח, הוא לא למד את זה בסרביה.

לקח לו שנה לקלוט עם מי יש לו עסק כאן.

ספציפית לגבי ב"ש, מבורך. אם היינו עושים את זה יותר במשחקים צמודים בדקות האחרונות היום היינו עם יותר נקודות עכשיו. התיקו עם בית"ר הוא רק דוגמא אחת לכך.

באופן כללי, מתעסק בזה יותר מדי. במקום להתחיל עם מזמוזים ובזבוזים מדקה 60, עדיף שיתמקד בלהוציא את הקבוצה מהר קדימה ולהבקיע עוד שער.

מבורך ולגיטימי, מבחינתי להיות מכבי זה לרצות לנצח בדרכים לא דרכים, העיקר לנצח. אין לי שום בעיה עם דברים שהם פחות יפים לעין. אני רוצה לנצח.

ניצחנו, אפשר לשמוח.

ועוד נגד ב"ש, זה הכי אירוני בעולם שניצחנו אותם בשיטה שלהם.

וזה לא שהכדורים שלהם שרקו קרוב לשער שלנו, הניצחון שלנו לא הוטל בספק אפילו לשנייה.

שתזדיין כל הליגה הזאת, כולם נגדנו וכולם על הזין, אני בעד מה שמשרת הכי טוב את מכבי ואם נגד ב"ש ראייקו משך דקה בדקה ה91 אז אני בעד שימשוך גם 5.

כנראה ששכחתם איך ב"ש פתחו את המשחק עם בזבוזי זמן, שכחתם את בזבוזי הזמן שלהם נגדנו במשחקים האחרונים, ומה עם שאר הליגה המסריחה הזאת שכל קבוצה מתחילה להישכב על הדשא מדקה 50? 11 שחקנים 30 מטר מהשער..

שתזדיין כל הליגה הזאת, כולם נגדנו וכולם על הזין, אני בעד מה שמשרת הכי טוב את מכבי ואם נגד ב"ש ראייקו משך דקה בדקה ה91 אז אני בעד שימשוך גם 5.

כנראה ששכחתם איך ב"ש פתחו את המשחק עם בזבוזי זמן, שכחתם את בזבוזי הזמן שלהם נגדנו במשחקים האחרונים, ומה עם שאר הליגה המסריחה הזאת שכל קבוצה מתחילה להישכב על הדשא מדקה 50? 11 שחקנים 30 מטר מהשער..

הלוואי מדקה חמישים יש קבוצות שכבר מדקה 10 מתחילות להציק.

יש מצב שאני מבלבלת בין שני מקרים, אם אני לא טועה זה קרה בפארסה המביכה של מגני העצם, כשבמשך כל בזבוז הזמן של גורש, אף שחקן של ב"ש לא נעמד עם הכדור והיה מוכן להוציא כדור חוץ, וככה בוזבזה עוד חצי דקה. במצב הזה כבר אמרתי לאחי שאין מצב שהם לא באו לבזבז זמן ולשחק על תיקו. למזלנו, הרסנו להם את התכניות עם שער מוקדם.

ב"ש מבזבזים זמן מולנו: "משחק לחימה, עושים הכל בשביל 3 נקודות"

אנחנו מבזבזים זמן מולם: "בושה, ליגה א', משחקים כמו רעננה"

שיזדיינו כולם.