Jump to content

מרסלו - הופעת בכורה

וזה ברשת

Recommended Posts

רואים שיש פוטנציאל ופיזית הוא בנוי טוב וסתם לפי הרגשה שלי הוא גם לא נראה כמו שחקן בעייתי וכאלה...אי אפשר לשפוט על סמך משחק אחד ועוד לא משחק מלא אבל אם הוא יתן אפילו חצי מהיכולת של מה שראיתי מהקלטות שלו ביוטיוב שדי מרשים אז גולדהאר יברך על ההחתמה הזאת,מעניין אותי לראות אותו ואת ראמון משחקים ביחד.

אי אפשר לשפוט, לא היה צריך לשחק במשחק כזה. לא הבין איפה הוא נמצא, לא את מי לוחצים ולא מתי לוחצים. את הדברים הפשוטים עם הכדור עשה בסדר.

רואים שהוא בחור חזק - לא צריך לנתח את זה.

מבחינת טכנית הוא גם נראה סביר למרות שלא היה טוב היום, הוא בעיקר היה אבוד ולא ידע לאן ללכת ואיפה לעמוד.

להכניס שחקן זר באמצע משחק מחצית שבש עושים לחץ אתם לא באמת מצפים מימנו למשהו כן?

לא שופט לכאן ולא לכאן.

מקווה שנגד פ"ת ישחק ואז נוכל לראות את היכולות שלו.

אני לא מבין מה ראיתם, לטוב ולרע. ניכר עליו שהוא מאוד מאוד התרגש (אפשר להבין אותו), בכדור הראשון שהוא קיבל על סף הרחבה זה היה נראה כאילו הנחיתו מישהו מכוכב אחר לתוך משחק העונה. לא הבין מה הוא עושה.

אין לי טענות אליו חלילה, אבל זה ממש לא מדד לכלום החצי שעה שלו.

היה מבולבל מאוד מבחינה טקטית, ניכר שהמערך זר לו.

היו לו פעולות יפות לעומת כמה איבודים די חסרי אחריות, אבל זה לא מדד לכלום.

זה בערך מה שאני חשבתי. גם פאול אחד קצת מסוכן, אאל"ט. אני לא בטוח שהוא עשה את האפקט שקרויף קיווה להשיג.

אם תוכל לכתוב שוב, לא כל כך קלטתי מה אתה מנסה להגיד.

הוא בקושי נגע בכדור, בנגיעות שלו איבד כדור אחד ועשה פעולה יפה באחרת. נראה לא טוב הוא בטח לא נראה, מהסיבה הפשוטה שהוא לא נראה כלל היום.

טוב, זה בעצם שקול, לא? זה לא סביר שקשר אחורי לא יבצע כמעט פעולות ועוד בזמן שהקבוצה במגננה.

אבל כמו כל שחקן לפניו, הוא צריך איזה 10 משחקים, אם לא יותר, לפני שאומרים עליו משהו בכלל. גם ילד, גם בפעם הראשונה מחוץ לארץ שלו וגם בתפקיד (אולי הכי) מורכב טקטית.

קשרים אחוריים בדרך כלל מגיעים לבשלות בשלב הרבה יותר מאוחר בקריירה.

נראה בעיקר נרגש מאוד וחסר תיאום מינימלי עם שאר הקבוצה. בלטו בעיקר תנועות ידיים שלו ואליו האם צריך לצאת ללחוץ או להישאר בעמדה.

בהתחשב בנסיבות האובייקטיביות. יותר מלגיטימי. אפילו היו לו כמה ניצוצות פה ושם.

הבנאדם הכי פעיל באינסטגרם שראיתי חחחח, יש מצב הוא יעלה לאיזה משחק עם הפלאפון ויצלם סטורי תוך כדי

חברה שלו ניהלה את האינסטגרם במשחק