Jump to content

ג'ורדי קרויף

MTA For Ever

Recommended Posts

מהרגע שירד לקווים, הוא ידע בדיוק איך להרים את השחקנים ואת הקבוצה. כל חילוף שמתבצע ג'ורדי ישר מחבק את השחקן ונותן פידבק, הוא קרוב לשחקנים שיודעים שאסור להם לאכזב אותו. הרבה זמן מכבי לא שיחקה באותה רמת מחויבות, זרקו שחקנים של ב"ש על הדשא, ראשונים לכל כדור, עמידה טקטית לא פחות ממושלמת, מכבי ביטלה את וואקמה ובוזגלו לכל אורך המשחק, האמצע של ב"ש לא הורגש למעט מראדי שגם ברוב המשחק לא הורגש. מכבי הוציאה את השחקנים של ב"ש משיווי משקל, אני נותן את הקרדיט לג'ורדי על החודש וחצי האחרונים, מכל הבחינות, החל מהרכש וריענון הסגל לקראת העונה הבאה, ועד לדם שהקבוצה השאירה על הדשא.

• 4 years later...
1 דקה לפני, Omer said:

לא הבנתי למה דווקא הנושא הזה הוקפץ.

בכל מקרה - ישאיל לנו שחקנים?

נקווה שכן+ מקווה שהחלום הגדול שלי של חתימת הסכם שת"פ אמיתי יתגשם (לא משהו בסגנון "אתלטיקו באר שבע").

4 דקות לפני, Omer said:

לא הבנתי למה דווקא הנושא הזה הוקפץ.

בכל מקרה - ישאיל לנו שחקנים?

חלום שלי מכבי הופכים לקבוצת בת לשחקנים שלא מתאימים לברצלונה ב

11 דקות לפני, Zizou said:

חלום שלי מכבי הופכים לקבוצת בת לשחקנים שלא מתאימים לברצלונה ב

אחלה רעיון. צריך ל"חפור" למכבי ולג'ורדי בטוויטר.

אני אהיה חצוי. אני אוהד ריאל ולא רוצה שברצלונה תצליח. 

אם ברצלונה לא תצליח אז זה אומר שג'ורדי נכשל ואני רוצה מאוד בטובתו - מה עושים במקרה כזה? 

Just now, Yellowald said:

עוז ראלי מועמד לברצלונה.

נקרעתי..

לצורך העניין הפרוספרט הישראלי היחיד שאולי יהיה רלוונטי זה ערן זהבי לספסל שלהם ובמחיר יחסית סביר ורגוע.

Just now, מכביסט לעד said:

מטורף. הלוואי שהוא יזכור אותנו ויעזור פה ושם.

אני חושב ששחקנים צעירים שרוצים שיתחלקו יכולים להגיע. יש מגבלת זרים אז רק אחד יגיע אם וכאשר.

6 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

5-6 שנים אחורה הוא לוקח את זהבי קל

אם אני ג'ורדי, אני מביא את זהבי לפחות לעונה אחת, בלי זהבי ייתכן שג'ורדי לא כזה היה מצליח כאן. העלה אותו לצ'מפיונס, אליפויות שהקנו לג'ורדי שם של מנהל חזק מאד.

יביא אותו כמחליף עם אופציה לשחקן הרכב - בשיא הרצינות. זהבי אחד שאוהב אתגרים, ווינר אדיר.

לא חסרים משחקים ש2-3 שחקנים נחים/מורחקים.  כמחווה לערן - באמת שהייתי מביא אותו, כי מגיע לערן לפחות עונה אחת בקבוצת הטופ 5 בעולם.   לו הייתי ג'ורדי...

Just now, BODIROGA10 said:

אם אני ג'ורדי, אני מביא את זהבי לפחות לעונה אחת, בלי זהבי ייתכן שג'ורדי לא כזה היה מצליח כאן. העלה אותו לצ'מפיונס, אליפויות שהקנו לג'ורדי שם של מנהל חזק מאד.

יביא אותו כמחליף עם אופציה לשחקן הרכב - בשיא הרצינות. זהבי אחד שאוהב אתגרים, ווינר אדיר.

לא חסרים משחקים ש2-3 שחקנים נחים/מורחקים.  כמחווה לערן - באמת שהייתי מביא אותו, כי מגיע לערן לפחות עונה אחת בקבוצת הטופ 5 בעולם.   לו הייתי ג'ורדי...

וואי וואי חולצה של ברצלונה עם השם של זהבי בטח זה ימכר בארץ בכמויות אדירות חחח