Jump to content

בניון מדהים, אין מילים. (ושוב, גם אחרי ב"ש)

antonio_margheriti2

Recommended Posts

משתין עליך. איפה ראית שכתבתי שהוא לא ראוי לפתוח?

יוסי בניון הגריאטרי עוד שנייה בן 37 פותח לנו בהרכב של משחק עונה ואולי על עונה שלמה, מסמל את כל העונה הזו עד כה.

תשתין, תעשה מה בראש שלך רק קח שבוע חופש. כדורגל אתה לא מבין, ומינימום כבוד אין לך- לא לשחקן שלך, לא לקבוצה ולא לעצמך בעיקר. תתקדםםםםםם

תשתין, תעשה מה בראש שלך רק קח שבוע חופש. כדורגל אתה לא מבין, ומינימום כבוד אין לך- לא לשחקן שלך, לא לקבוצה ולא לעצמך בעיקר. תתקדםםםםםם

ערוך את ההודעה, חלאס.

ניצחנו, תנו להנות.

חחחחחחח כבוד? מה כבר אמרתי "גריאטרי", כולם פה הריצו את זה פה עליו עוד מהתקופה שלו בחיפה, מה נעלבת יא רגשי, אמרתי שהוא שחקן לא טוב? אפילו השחקנים בקבוצה בטח מסתלבטים איתו על הגיל

חחחחחחח כבוד? מה כבר אמרתי "גריאטרי", כולם פה הריצו את זה פה עליו עוד מהתקופה שלו בחיפה, מה נעלבת יא רגשי, אמרתי שהוא שחקן לא טוב? אפילו השחקנים בקבוצה בטח מסתלבטים איתו על הגיל

יחסית לכמות הספרינטים, מאבקי כדור בהם מנצח ומרחק ריצה אולי כדאי לקבל עוד כמה גריאטרים כמוהו בליגה.

לא נשאר עוד הרבה זמן להנות ממנו, גם אני הייתי מטומטם ופקפקתי, אמרתי מילים לא יפות וזלזלתי במי שהוא. ראוי לכל הכבוד וההערכה בעולם.

יחסית לכמות הספרינטים, מאבקי כדור בהם מנצח ומרחק ריצה אולי כדאי לקבל עוד כמה גריאטרים כמוהו בליגה.

לא נשאר עוד הרבה זמן להנות ממנו, גם אני הייתי מטומטם ופקפקתי, אמרתי מילים לא יפות וזלזלתי במי שהוא. ראוי לכל הכבוד וההערכה בעולם.

צודק, אם האדון היה מדבר לעניין הייתי עונה גם למה התכוונתי, אין ספק שהוא אחד מהמצטיינים בסגל, ודווקא לזה כיוונתי שזה מראה עד כמה נכשלנו העונה בבניית הסגל, שהגענו למשחק העונה כשבניון הוא בטאבו של הרכב בלי שיש לו מחליף על הספסל(ואני לא כולל את הזרים שרק הגיעו)

צודק, אם האדון היה מדבר לעניין הייתי עונה גם למה התכוונתי, אין ספק שהוא אחד מהמצטיינים בסגל, ודווקא לזה כיוונתי שזה מראה עד כמה נכשלנו העונה בבניית הסגל, שהגענו למשחק העונה כשבניון הוא בטאבו של הרכב בלי שיש לו מחליף על הספסל(ואני לא כולל את הזרים שרק הגיעו)

פאנן, בזה רובנו נסכים.

בוא נהנה מהניצחון.

מלך נהנה מכדורגל, פחדתי ממנו בגלל דברים שלא קשורים לכדורגל , אבל שמח שהוא לא מתעסק בזה, מלך וחבל ששרקו לו בוז עם הסרט, הוא באמת משתדל.

הרגע הכי מרגש במשחק הגיע דווקא שניות אחר שריקת הסיום, כאשר יוסי נשכב על הדשא לאחר שבזבז במהלך המשחק כל טיפת אנרגיה שהייתה בו.

כשאתה רואה שחקן כמו בניון ובמעמד שלו נותן את התחת כמו אחד שעלה מהנוער אתה לא יכול להשאר אדיש לזה וזה מדבק ואני חושב שזה חלק מהרנסנס של הקבוצה תחת ג'ורדי גם.

מחוייב מאוד ומשקיע מעל ומעבר אבל בהיבט של כדורגל נטו, בתפקיד שלו כשחקן התקפה? לדעתי לא שווה הרכב אצלנו.

הוא נכס לסגל בתור שחקן רוטציה. ברגע שסקאריונה יחזור לכשירות הוא כנראה יתפוס את המקום שלו בהרכב.

מחוייב מאוד ומשקיע מעל ומעבר אבל בהיבט של כדורגל נטו, בתפקיד שלו כשחקן התקפה? לדעתי לא שווה הרכב אצלנו.

שווה הרכב בכל קבוצה בליגה . במיוחד בקבוצה כמו שלנו שזקוקה לשחקנים שיודעים לשחק מהר ובנגיעה.

מספר 1 במגרש

מחוייבות שאין דומה לה

דקה 85 (חושב) או יותר, דפק ספרינט מהאגדות ואני חושב לעצמי. מאיפה הכח

מספר 1 במגרש

מחוייבות שאין דומה לה

דקה 85 (חושב) או יותר, דפק ספרינט מהאגדות ואני חושב לעצמי. מאיפה הכח