Jump to content

ג'ורדי מציל את הפועל #3

הצבר

Recommended Posts

לא יאומן כמה אנשים מחפשים על מה להתלונן.

נתחיל מזה שלדעתי אתה רואה את הדברים הפוך - מכבי מאמללת את הפועל ולקוחת לה את השחקנים שהאוהדים הכי אוהבים\ תולים בהם את התקווה. אין ייאוש גדול מזה מבחינתם. ורמוט היה סמל, יחזקאל ושוינפלד היו התקווה שלהם למשהו נורמלי. זה שחלקם לא הצליחו\מצליחים זה חוכמה בדיעבד.

מאז שג'ורדי הגיע, וגם אחרי ורמוט וכל העסקאות שאתה מתאר - מכבי בנסיקה מטאורית, והפועל פח אשפה. תשאל היום אוהד הפועל איך הוא מרגיש עם כל ההעברות שאמרת. כל העברה כזו היא כמו נוקאוט להפועל ומדגישה את ההבדלים בין הקבוצות.

אחרי כל זה, זו אחלה החתמה מבחינה מקצועית, ומחיר נורמלי מאד. דווקא הפועל ירדו פה מהעץ ובגדול.

בהתחשב בזה שעם או בלי כסף הפועל דיי עושה מה שבזין שלה בשנים האחרונות בחסות בתי הדין שלנו, אני לא רואה איך הרכישות האלה של ג'ורדי זה איזשהו 'חבל הצלה' משמעותי בשבילם.

חוץ מזה שאני מחזיק משוינפלד אחלה שחקן להבדיל מיחזקאל ו-ורמוט שבכלל לא רצה להיות כאן.

זה

הם יקבלו 470 אלף יורו כמו שבש קנו את זריהן

מה שכתבתי בנושא השני, מישהו שמעורה בהפועל אמר לי שזה חצי מיליון יורו ושהםועל מזיינים בשכל.

תעשו עם זה מה שאתם רוצים. גם על יחזקאל הם שבוע צעקו מיליון יורו מיליון יורו ובפירוק ראו שזה גם לא היה 800

אנשים עדיין חושבים שבהפועל זקוקים לכסף כדי לשרוד?כי מה שקורה עכשיו (החתימו את שחקן הרכש הפאקינג עשירי שלהם היום, זוכרים שזו קבוצה שהייתה עם חובות של מעל 100 מיליון?) מראה שלא.. לא ממש.

שוינפלד נחוץ לעיבוי הסגל אין לנו חלוץ אחד ראוי על הספסל. אבל מצחיק איך שאלונה ושחר אמרו שיעזרו להם בינתיים רק אנחנו משלמים להם כסף כל חלון.

אנשים עדיין חושבים שבהפועל זקוקים לכסף כדי לשרוד?כי מה שקורה עכשיו (החתימו את שחקן הרכש הפאקינג עשירי שלהם היום, זוכרים שזו קבוצה שהייתה עם חובות של מעל 100 מיליון?) מראה שלא.. לא ממש.

חבר אתה לא עומד בספירה שלהם נדמה לי שאם אני לא טועה זה ה-12.

מצחיק אם שוינפלד לא יגיע וישאר בהפועל, פאקינג 5 חלוצים יש להם בסגל, מעניין מה יעשו איתם?

יעשו רוטציה, אחד יהיה גנן, השני מזכירה והאחר אפסנאי ככה יחסכו עלויות ויהיו יעילים.

היחידים שג'ורדי אולי מציל זה עובדי המועדון המסכנים של הפועל שלא רואים משכורות. המועדון? מחקו להם 100 מיליון חובות בלי למצמץ, תוך כדי שהם מחתימים שחקנים בשרשרת כאילו הם קבוצת המיליונרים. מה זה משנה להם עוד 800 או פחות 800

היחידים שג'ורדי אולי מציל זה עובדי המועדון המסכנים של הפועל שלא רואים משכורות. המועדון? מחקו להם 100 מיליון חובות בלי למצמץ, תוך כדי שהם מחתימים שחקנים בשרשרת כאילו הם קבוצת המיליונרים. מה זה משנה להם עוד 800 או פחות 800

הגועל נפש הכי גדול

והכל בחסות ההתאחדות.

ואל תדאג הם לא יראו מזה שקל עדיין

הם היו צריכים לשלם 330 יורו באוגוסט, מזומן, העסקה דחתה את התשלום לשנה הבאה בינתיים פשטו את הרגל.

בלי העסקה הזאת הם או שהיו משלמים לנו מיליון 200 אלף ש"ח או שהם לא היו פותחים את הליגה.

קיצר, בלי העסקה הזאת הם היו פושטים את הרגל חודשיים קודם לפחות.

ואז מה?

לעשות להם טבח, למשוך אותם עד סוף החלון ולהשאיר אותם עם הזין ביד, בנתיים לסגור שחקן/ים אחרים

האמת שאם כבר מישהו יעשה טריק מלוכלך שכזה, זה הם לנו

צברי, אם עוד לא הבנת, גם בלי הזרקות לוריד מג'ורדי בכל חלון, הפועל תישאר הפועל ותישאר מועדון לגיטימי בליגת העל. עוד חוב, פחות חוב, עוד כסף פחות כסף, הכל פה רבובליקת בננות גם ככה. על שגיב יחזקאל לא הבנתי וגם היום אני לא מבין על מה לעזאזל שילמנו את מה ששילמנו (סליחה, מיטש שילם). אבל שוינפלד ? חלוץ ישראלי סבבה, אנחנו משוועים לחלוץ מחליף בסגל (יש לנו רק את קייארטנסון חלוץ 9) ונוכח השוק הישראלי ומגבלת הזרים הוא שווה את הכסף לדעתי. וזה מה שמעניין אותי, לא הפועל, בטח שגם ככה בכל סיטואציה הם תמיד עם הראש מעל המים בסוף.