Jump to content

נדב צנציפר- נושא ברכות

שער שש

Recommended Posts

הציטוט כביכול של קלאב ברוז' ע"פ צנציפח:

"מעולם לא ראינו התנהלות כזו. איך יכול להיות שיש מנהל מקצועי במועדון קטן מאיתנו והוא לא מוכן לתת לכוכב שלו להתקדם לקבוצה כמו ברוז', שמוכנה לשלם חמישה מיליון אירו – הסכום הגבוה ביותר שלה אי פעם? זו אגואיסטיות לשמה".

ואז הוא ממשיך

הוא חשב רק על עצמו", המשיכו לתקוף בבלגיה. "לא נתקלנו בדבר כזה. אצלנו אין דברים כאלה. אם כוכב, בטח בגיל של טל בן-חיים, מבקש לעזוב, אז זה קורה. המנהל המקצועי לא חושב לרגע על עצמו. צריך לדעת לשחרר. איזה שחקן רציני ירצה לשחק שם? ניקח אותו בקיץ בשני מיליון אירו פחות. הבנו שקרויף איים לעזוב מיידית את המועדון אם ישחררו את בן חיים, כי הוא לא היה מסוגל למצוא מחליף".

ולסיום!!! או משהו כזה @!@#

"פתאום נדחף לנו לעסקה איזה סוכן בשם דודו דהאן או משהו כזה", אמרו גורמים המעורים במגעים. "הוא לא היה קשור לרגע אחד, רק אבא שלו ודוד קורן עשו את הכל בשקט במשך כמה שבועות, ופתאום הוא מתחיל להדליף דברים. מי בכלל היה צריך אותו? זה חתיכת טיפוס בלי בושה, פשוט נדחף, לא שמענו עליו עד אתמול". לא ניתן היה להשיג את תגובת דהאן.

חחחח מרוב שזה כל כך מגוחך ושקוף- אני קורא את זה בקול של צנצי. 1 ל-1.

בכל כתבה שמצוטט בה "מקורב", זאת או חרטה של הכתב או איזה אינטרסנט שמחרטט לכתב. כל ציטוט כזה נראה בעיניי פריקת תסכול של הכתבים על מכבי וג'ורדי.

תפסיקו להתייחס לעיתונות הספורט כאמיתית. תקחו רק דיווחים כאמיתיים. כל השאר זאת רכילות זולה.

שם עליו אלף זיו אבל לי זה מפריע,

לא כולם יודעים לעשות הפרדה בין שקר לאמת.

אחרי כל ידיעה שיקרית שלו, גם כאן בפורום וגם אוהדי מכבי בכללי אוכלים את זה ומתחילים לפתח תיאוריות וקונספרציות ולקלל ולהתבאס..תשימו לב שרוב הכתבות שלו והחרא והרפש שהוא מוציא ברדיו ובספורט 5 בטלווזיה - גורם לתסיסה בשאר כלי התקשורת ואז שם מתחילים לפרסם שקרים...

הזבל הזה לא בוחל באמצעים ולא מפסיק לרמות, הגיע הזמן לטפל בדבר הזה, לא יכול להיות שעובד יפגין כל כך הרבה זלזול במוצר שאותו מסקר וימשיך לסקר, אם זה לא יבוא ממנו זה צריך לבוא מהבעלים של הערוץ, בדיוק כמו שפרימו כבר לא נשמע כל כך הרבה - ברגע שהם יבינו שהוא מוריד רייטינג ולא מעלה...צנצפיר יוכל לספר את הידיעות שלו בראידה אל חמיסה ולא בפריים טיים של הספורט הישראלי.

אני גם יודע שהוא קורא כאן מדי פעם, כי הוא חייב עזרה בהמצאות ובהנפצות - אין לאפס הזה דמיון כל כך מפותח ומוח כל כך חד - אז שתדע צנצי שאתה שרמוטה ואני אחרוג ממנהגי וביום שתודיע שאתה חולה או עומד למות - אני אהיה מאושר, כי אין לך כבוד, כי אתה אפס ממורמר, אתה שקרן ואל תשכח...יבוא יום שתהפוך להיות לא רלוונטי כמו אשר גולדברג..אי אפשר להמציא לנצח..

ואם יש שחקן במכבי או איש משק שעובד איתו - גם אתם שרמוטות. זהבי היחיד בארץ שידע לתפוס אותו בביצים..ולדאוג לאינטרסים שלו.

וולקאם. המסיבה אצלי בבית אלכוהול סמים אוכל הכל חופשי. רק תבוא ביום שמודיעים.

קצת נראה לי תמוה שבבלגיה לא מכירים את דודו דהאן

פשוט אנשים צריכים ללמוד לא להקשיב לכל האתרים האלה עדיף, תשיגו ככה הרבה יותר שקט נפשי

הוא הסוכן של רפאלוב, תהיה בטוח שברוז׳ מכירים אותו טוב טוב

צריך להבין שכשיש ציטוט של "מקורב" או "גורם במועדון" ב-90% מהמקרים מדובר באיזשהו

קשקוש של העיתונאי כדי לנפח את הכתבה שלו, או שמדובר במשהו שהכתב רוצה לומר ועושה

זאת בדרך עקיפה ע"י עאלק מקור חיצוני.

זה לא שאני מגלה כאן משהו חדש, אבל גם אני לפעמים נופל בשטויות האלו כי היום כשיש כל כך

הרבה מידע וכתבות התרגלנו לקרוא על אוטומט.

פשוט צריך להתעלם מהאפסים הרבים שנמצאים בתקשורת. הציטוטים של צנציפח העלוב זאת פשוט

הקצנה מטורפת למשהו שקורה כל יום כל שעה בעיתונות הספורט בווליום נמוך יותר.

השטות הזאת שהוא המציא על ברוז, בן חיים וכמובן גו'רדי - בושה וחרפה וחבל שלא תובעים אותו.

המציא ציטוט מפי ברוז..ממש מונולוג ארוך של המנהל המקצועי שלהם או משהו ואחרי זה הוא לא מספיק גבר כדי להודות בטעות.

הרי מלכתחילה מה שהניע את צנציפר זה השנאה שלו לג'ורדי, שום ציטוט ושום ניסיון להביא ידיעה מברוז\בלגיה אלא רק הרצון לזיין את ג'ורדי...

רואים שכל הציטוט הזה באופן עקיף וישיר הוא נטו נטו נטו לגרום לשנאה כלפי ג'ורדי בספורט הישראלי. חבל שכולם פחדנים ושומרים על החברים שלהם...קופמן, הללי ואיינשטיין וגם מלניאק שמשחקים אותה שומרי הצדק ברדיו - למה אתם לא שואלים את השאלות האלה? עד מתי תגנו על הקליינטים שלכם אבל כשעולה מישהו שהוא לא קליינט תצלבו אותו? אי אפשר לשחק אותה תוכנית בועטת ודעתנית רק שזה נוגע למישהו שהוא לא מקורב ואין לו אופציה לזיין אתכם....מציע לכל אוהדי מכבי להפסיק להאזין ל103, להפסיק להכנס לכתבות על מכבי בווינט ולעשות הכל בשביל שיעשו בדק בית.

לפני יומיים ראיתי ליברפול צלסי בBT SPORT LIVE, פרדיננד, באלק וסטיבי ג'י הגיעו לשידור, אתה רואה איך מנתחים משחק ואיך מתייחסים לענף ממנו הם מרוויחים מליונים ואז אתה רואה כאן את כל הקלחת והקומבינה ובא לך להקיא...אין פלא שמנסים לחבל במכבי..היחידים שמנסים לצאת מביצת הזבל כאן.

צנציפר יא מזדיין הלוואי ותתאבד כבר.

חזר לטנף.

''הסכום המטורף שמכבי הוציאה בחלון הנוכחי ''

ואז אתה מסתכל בכתבה עצמה:

ל-ynet ספורט נודע שמכבי תל אביב הוציאה בחלון ההעברות הנוכחי על העברות והשאלות כ-3 מיליון דולר (הכניסה לקופתה מעזיבות כחצי מיליון אירו) תמורת חמישה שחקני רכש: