Jump to content

אם מוכרים את טל בן חיים ומביאים את עטר במקומו זה יהיה ענק!

סהר_בכר

Recommended Posts

עטר לא יגיע כי אשמדאי לא עושה איתנו עסקים

הכי פשוט

לא כזה בטוח... נראה לי שעם היסטוריית הפציעות שלו, יענקלה יותר מישמח להיפטר מהחוזה שלו

די תפסיקו הוא ובוזגלו לא יבוא למכבי

אין סיכוי שיעקב שחר ישחרר אותו למכבי

למה בוזגלו לא?

אם יסגרו איתו בשושו או לפחות ילחצו עליו מעכשיו בסוף העונה הוא אצלנו בחינם.

לא חושב שזה רעיון רע. גם עם כל הפציעות שלו בזמן האחרון, זה לא אומר כלום על העתיד.

להביא, במיוחד אם טב״ח עוזב.

אני לא מתייחס לפציעות במיוחד אצל חיפה

שימו לב אתמול ורמוט היה מת כבר דקה 70

בניון 120 דקות+90 אתמול ולא התעייף

אצלנו במערכת בריאה הוא יצליח

אם מכבי תרצה את אלירן נראה לי ששחר לא יעמוד בדרכו, בטח עם כל הפציעות והבלגאן עם המאמן.

בוא נהיה הוגנים, אלירן אף פעם לא באמת רצה להיות שם. המקום היחיד שהוא פרח בו בארץ היה כאן אצלנו... שווה לתת לו עוד צ׳אנס פה.

למה נראה לכם שוואקמה יגיע למכבי? די עם השטויות.

אם מוכרים את טל בן חיים חייבים למצוא מחליף, וזה לא שיש יותר מדי אופציות. זה או עטר, או אחמד עאבד, וקני סייף זה חלומות בהקיץ. יש חור עכשיו עד סוף העונה שחייבים לסגור.

אם זה בסכום שפוי, אשמח שיחזור.

בכמה הוא הגיע לחיפה?

העברה חופשית לא?

אכן, העברה חופשית שהייתה לנו זכות ראשונים עלייה וג׳ורדי לא רצה.

אני לא מתייחס לפציעות במיוחד אצל חיפה

שימו לב אתמול ורמוט היה מת כבר דקה 70

בניון 120 דקות+90 אתמול ולא התעייף

אצלנו במערכת בריאה הוא יצליח

סקריונה למשל זו דוגמה מצויינת למערכת בריאה חחח

אכן, העברה חופשית שהייתה לנו זכות ראשונים עלייה וג׳ורדי לא רצה.

זכות ראשונים זה די שטויות. זה פשוט אומר שמכבי יכולה להשוות את ההצעה שריימס קיבלה.

סקראיונה זה משהו אחר חחח לא עבדו איתו נכון

שוטא הכניס אותו פצוע זה לא משהו שעושים..

אבל בסדר נו אז סקראיונה נוציא מהדוגמאות? :crazy:

ויצחקי שאני חייב לציין ש7.5 ק״מ ריצה שהוא עשה עד דקה 80 בערך (אם אני לא טועה) זה די ביזיוני.

כוס אמא של העסקנים האלו עם הגבלת זרים שלא תורמת לכלום חוץ מלאיגוד השחקנים או איך שהם לא קוראים לעצמם.

את הנבחרת זה בטח לא קידם לשום מקום אם 50 שנה עברו ולא הגענו לטורניר גדול והשחקן היחיד שלנו בליגה הספרדית שיחק אולי 12 דקות מתחילת העונה וזה גם במשחק שהוא נכנס כמחליף ואז החליפו אותו. אז בשביל מה זה טוב? שיתנו להביא זרים ולבנות קבוצה טובה ולהגיע לליגת אלופות/אירופאית באופן קבוע ואז אולי הישראלים הבודדים שיוכלו להשתחל לקבוצה לפחות יעלו את הרמה שלהם משמעותית.

מה הקשר לעסקנים, אם בעבודה שלך היו מביאים זרים לא היתה לך בעיה עם זה?

לרוב הקבוצות כנראה יותר זול להביא נגרים בחו"ל בלי המסים על נגר ישראלי, ובמכבי עם כל הכבוד ג׳ורדי בעיקר משתמש בזה כתירוץ, מי ישמע עם כמה זרים מכבי פוגעת. הטיעון פעם היה שאם יהיו יותר זרים נוכל להביא כמה ולהמר שחמישה מתוכם יהיו טובים, בינתיים עם קבוצה שרוב הזרים שלה הם לא באנקר בהרכב לא ראיתי שג׳ורדי מיהר להחתים זר שישי, וגם חמישי החתים מאוחר. אני לא חושב שמיטש גם היה נותן לו להחתים שמונה זרים בסכומים שהוא רוצה כדי שחמישה מהם יהיו בינגו.

בקיץ מאוד רציתי אותו. מאז מצבו הרפואי הלך והחמיר.

בכמה משחקים הוא שיחק השנה? בכמה סיים 90 דק'??

מה גם שהמחיר לא יהיה שפוי. בקיץ שחר רצה 2.2 מ'.

כמה הוא יוריד? לדעתי הוא ידרוש לפחות 1.5 מ' שזה מחיר ממש מופרך. למה לא להביא שחקן צעיר (שכר/מלמד) או לנסות להשאיל את דאבור? לא ברור.

בקיץ מאוד רציתי אותו. מאז מצבו הרפואי הלך והחמיר.

בכמה משחקים הוא שיחק השנה? בכמה סיים 90 דק'??

מה גם שהמחיר לא יהיה שפוי. בקיץ שחר רצה 2.2 מ'.

כמה הוא יוריד? לדעתי הוא ידרוש לפחות 1.5 מ' שזה מחיר ממש מופרך. למה לא להביא שחקן צעיר (שכר/מלמד) או לנסות להשאיל את דאבור? לא ברור.

אבל זה היה ברור לי עוד בקיץ שזה מה שיהיה איתו. בגלל זה לא מובן איך שחר לא זיהה הזדמנות להיפטר ממנו ועוד החתים אותו על חוזה משופר העיקר שלא יהיה אצלנו איבד את זה לגמרי.

מה הקשר לעסקנים, אם בעבודה שלך היו מביאים זרים לא היתה לך בעיה עם זה?

לרוב הקבוצות כנראה יותר זול להביא נגרים בחו"ל בלי המסים על נגר ישראלי, ובמכבי עם כל הכבוד ג׳ורדי בעיקר משתמש בזה כתירוץ, מי ישמע עם כמה זרים מכבי פוגעת. הטיעון פעם היה שאם יהיו יותר זרים נוכל להביא כמה ולהמר שחמישה מתוכם יהיו טובים, בינתיים עם קבוצה שרוב הזרים שלה הם לא באנקר בהרכב לא ראיתי שג׳ורדי מיהר להחתים זר שישי, וגם חמישי החתים מאוחר. אני לא חושב שמיטש גם היה נותן לו להחתים שמונה זרים בסכומים שהוא רוצה כדי שחמישה מהם יהיו בינגו.

אתה מתעלם מדבר אחד מהותי, שאין הגבלת יציאה של שחקנים ישראלים לחול, היום כל שחקן שנותן חצי עונה טובה משיג חוזה באירופה הדבר הזה כרגע מייבש את השוק הישראלי ולכן הגבלת הזרים גורמת לקבוצות להיתקע.

לגבי הזר השישי, אל תשכח שזה חוק רוסי וקשה למצוא זר שיסכים לעלות מהספסל.

אלירן עטר הוא בן זונה שרק לא מזמן ליקק לקהל של חיפה וטען שמעולם לא רצה לחזור למכבי אז מבחינתי שירקב שם עד סוף החוזה ואחר כך שישחק בבני יהודה.

אתה מתעלם מדבר אחד מהותי, שאין הגבלת יציאה של שחקנים ישראלים לחול, היום כל שחקן שנותן חצי עונה טובה משיג חוזה באירופה הדבר הזה כרגע מייבש את השוק הישראלי ולכן הגבלת הזרים גורמת לקבוצות להיתקע.

לגבי הזר השישי, אל תשכח שזה חוק רוסי וקשה למצוא זר שיסכים לעלות מהספסל.

אפשר לחשוב שרוב הזרים שמכבי מביאה הם באנקר בהרכב מההתחלה.

גם בטורקיה, לפחות לפני איזה שנתיים-שלוש (לא יודע מה כרגע) היה חוק דומה, הם יכלו להחתים שמונה שחקנים אבל רק חמישה או שישה על המגרש בכל רגע נתון.

לגבי ההגבלה בחו"ל - יש גם שאלה של דרכון. יש הגבלת זרים באירופה, בניגוד למה שנהוג לחשוב. קבוצות לא יכולות להעלות חמישה ישראלים בהרכב, למשל. זה שבחו"ל מחתימים זרים כמעט בלי הגבלה זה כי האיחוד האירופי חייב את ההתאחדויות להתייחס לאזרחי האיחוד כמקומיים. זאת לא שאלה של כדורגל, ויש פה שאלה אם ישראל צריכה להיכנע לתכתיבים מחו"ל.

בכנות אגב אני לא חושב שיש כל כך הרבה ישראלים ששווים משהו ומשחקים בחו"ל. זה משפיע יותר על השכר שאתה נותן להם, כי הרבה שחקנים יכולים להרוויח אותו גם בחו"ל (ובוחרים להישאר בארץ, או יחזרו לארץ אם תהיה הצעה), אבל לא "מייבש את השוק".