Jump to content

אם מוכרים את טל בן חיים ומביאים את עטר במקומו זה יהיה ענק!

סהר_בכר

Recommended Posts

רעיון גרוע אבל ממש.

אם תשאיל את דאבור לחצי עונה ובוא ממש נגזים ונניח שהשאלה כזאת עולה לך מיליון יורו ותביא את בוזגלו בקיץ בחינם. עדיין תשאר עם עודף של מיליון יורו יחסית לרעיון שלך.

גם זה רעיון לא רע, למרות שהמחשבה שדא הוא מגיע למספר חודשים ואחרי זה יילך כלעומת שבא שוברת את הלב.

הרעיון הכללי הוא שחייבים פתרון מוכח ומהיר, מאחר והסיכויים לפגוע עם זר נמוכים יותר וזמן ההסתגלות שלו ארוך יותר, יש כאן סוג של הימור.

בוזגלו, דאבור, מניה די בטוחה, הראשון על הדרך גם מחליש את ב״ש

ד״א הגעה של אחד מהם גם לא תספיק שכן גם עדן הלך ולכן היתי נכנס לנו״מ עם שרצקי על עבד או אזולאי החלוץ

כמה יעלה קני סייף?

להכל יש מחיר

זה יום אחרון לחלון בבלגיה, מאוחר מידיי לעסקאות ענק כאלה בטח על שחקני הרכב בקבוצות שלהם. בלי קשר שהוא מאוד צעיר ואין לו ממש טעם לחזור לארץ.

איזו עסקת השאלה לחצי עונה על שחקן קיצוני טוב בקבוצה באירופה שלא מקבל מספיק דקות תהיה מעניינת מבחינתי.

זה יום אחרון לחלון בבלגיה, מאוחר מידיי לעסקאות ענק כאלה בטח על שחקני הרכב בקבוצות שלהם. בלי קשר שהוא מאוד צעיר ואין לו ממש טעם לחזור לארץ.

איזו עסקת השאלה לחצי עונה על שחקן קיצוני טוב בקבוצה באירופה שלא מקבל מספיק דקות תהיה מעניינת מבחינתי.

כל עוד החלון פתוח בארץ, אתה יכול להביא מי שאתה רוצה מאיפה שאתה רוצה.

החלון פה נסגר ב-2.2

כל עוד החלון פתוח בארץ, אתה יכול להביא מי שאתה רוצה מאיפה שאתה רוצה.

החלון פה נסגר ב-2.2

אתה יכול, אבל אם אתה מתכנן לקחת לקבוצה באירופה שחקן הרכב כשהיא כבר לא יכולה להביא תחליף זה בעיה.

עם כל האהבה שרוכשים אצלנו לאלירן עטר, אסור לנו לגעת בו, ובטח שלא להשכיב עליו סכום גדול כרגע.

כבר עבר את גיל 30, נראה כאילו הוא עושה טובה שעולה לשחק במידה והוא לא פצוע, וכרגיל שם את עצמו לפני הקבוצה, בנוסף יכול להיות שמח בחדר הלבשה שם כשכולם כשירים ואחד מדמארי/עטר/זר גנרי לא בהרכב

שימשיך לשחק עבור "הקהל הטוב בארץ" ואנחנו נזכור לו את התקופה היפה שנתן לנו

מכבי צריכה לשאוף גבוה יותר לטווח רחוק יותר

אתה יכול, אבל אם אתה מתכנן לקחת לקבוצה באירופה שחקן הרכב כשהיא כבר לא יכולה להביא תחליף זה בעיה.

זו כבר החלטה שלהם, מבחינת היתכנות, אין בעיה.

(ההחלטות האלה בדרך כלל נפתרות עם הצעות גבוהות - ראה מקרה וידאר)

אנשים כאן חייבים לצאת מהסרט שהם חיים בו שאלונה תמכור לך את ווקאמה (או כל שחקן מוביל שלה). רק אתמול פורסם שהיא דחתה 2 מיליון יורו על אוגו, וזאת בכלל הצעה ממועדון שלא מתחרה מולה. מב"ש היחיד שריאלי בינתיים זה בוזגלו וגם הוא רק לעונה הבאה.

בואו ניסחף. 3 מליון על וואקמה, ממש. ב-3 מליון יורו תביא את קני סייף במקום וואקמה בעל הגיל הלא ברור והדרכון הזר.

סתם לעקרון, מאמין שוואקמה טוב מסייף.

סתם לעקרון,

קני סייף בן 23 וישראלי

ב-3 מליון יורו אתה מביא זרים כמו וידאר וטובים מוידאר

כמה משחקים יצא לך לראות את מר קני סייף עם כל הכבוד? כי לי לא הרבה, אם הייתה לך אופציה לבחור מביניהם באותו המחיר, באמת היית בוחר בסייף?

ותאכלס, זה ישמע לא טוב פה לחלק מהאנשים אבל אם הייתי מביא זר ב3 מיליון יורו הייתי מקווה שהוא יהיה ברמה של וואקמה כי הוא שווה את זה, בטח אם זהבי שווה 7 מיליון יורו.

יותר מזה, אני אקצין, וואקמה או וידאר? וואקמה.

ואני מאוד תופס מוידאר.

אני אוסיף ואומר שאני מתכוון שאם היינו מביאים זר ברמה של וואקמה ב3 מיליון הייתי שמח, אבל מצד שני, לא בטוח שהייתי רוצה את וואקמה מבש ב3 מיליון יורו.

עדיין לא הגעתי למסקנה למה, אולי בגלל העובדה שיכלנו לקחת אותו מרעננה ב800 אלף יורו.

כוס אמא של העסקנים האלו עם הגבלת זרים שלא תורמת לכלום חוץ מלאיגוד השחקנים או איך שהם לא קוראים לעצמם.

את הנבחרת זה בטח לא קידם לשום מקום אם 50 שנה עברו ולא הגענו לטורניר גדול והשחקן היחיד שלנו בליגה הספרדית שיחק אולי 12 דקות מתחילת העונה וזה גם במשחק שהוא נכנס כמחליף ואז החליפו אותו. אז בשביל מה זה טוב? שיתנו להביא זרים ולבנות קבוצה טובה ולהגיע לליגת אלופות/אירופאית באופן קבוע ואז אולי הישראלים הבודדים שיוכלו להשתחל לקבוצה לפחות יעלו את הרמה שלהם משמעותית.

עכשיו הבנתי מאיפה השמועות על עטר:

ציטוט מוואחד:

עימות חריף בין אלירן עטר לקרלסן אחרי המשחק לא שקט במכבי חיפה: החלוץ הסביר לשחקנים על טעויות, הנורבגי העיר לו: "לא עניינך, אל תדבר עם שחקנים". חיפה לא תעמוד בדרכו אם תגיע הצעה מפתה