Jump to content

הכל פתוח

Recommended Posts

לקפל

עזבו שטיות,נשאר לשחק על הכבוד:

•אין לך הגנה (גם אם פגעת ברמון המגנים שלך בדיחה) ואליפות לוקחים משם

• אין לך עומק התקפי בספסל ,לא זוכר יותר מידיי משחקים שהמחליפים שלך נתנו מספרים והשפיעו משמעותית על המשחק

• הליגה חלשה,גם אם תתפוס רצף קשה לראות איפה בש מאבדים נקודות

• ואם נגע בבש, הם עמוקים כמעט בכל העמדות והכי חשוב יש להם שחקני הכרעה כמו ווקמה,בוזי,שהר ומליקסון שזה לפחות 2 יותר משלך

אז זה לא עניין של אופטימי או פסימי זה עניין של עובדות

הכל מתנקז למשחק בשבת, אם מנצחים, הכל פתוח. אם לא אפשר לסגור את הבסטה, ולהתכונן לעונה הבאה. על אף איבוד הנקודות היום, מכבי נמצאת בפורמה טובה יותר. בקיצור לא מבין את הלוזריות של חלק מהאנשים פה. אם באמת ננצח בשבת, זה הפרש של 5 נקודות, משהו שאי אפשר להגיד שלא ניתן לסגירה.

וגם שונא שכותבים עונה נוראית! כמה אוהדי הצלחות אתם יכולים להיות, פאקינג מקום שני בליגה עדיין במירוץ לאליפות, היה קמפיין לא רע באירופה, חזקים מאוד בתמונת הגביע , כובשים לא קצת גולים וגם חלקם מרגשים, היה ינואר לתפארת הקבוצה גם מבחינת תוצאות וגם רכש ושחרור שחקנים.

אז חאלס! נכון התרגלנו להסתכל על הליגה מלמעלה ולראות אחרות רודפות אחרינו אז העונה מתקדמים אבל מתחת לב"ש זה לאאומר שזו עונה גרועה חאלס לא חסרות אליפויות בהיסטוריה של הכדורגל שקבוצה באה מהמקום השני ולקחה בסוף הכל (לקהל הרחב דוגמת בארסה שנה שעברה)

הכל מתנקז למשחק בשבת, אם מנצחים, הכל פתוח. אם לא אפשר לסגור את הבסטה, ולהתכונן לעונה הבאה. על אף איבוד הנקודות היום, מכבי נמצאת בפורמה טובה יותר. בקיצור לא מבין את הלוזריריות של חלק מהאנשים פה. אם באמת ננצח בשבת, זה הפרש של 5 נקודות, משהו שאי אפשר להגיד שלא ניתן לסגירה.

וגם שונא שכותבים עונה נוראית! כמה אוהדי הצלחות אתם יכולים להיות, פאקינג מקום שני בליגה עדיין במירוץ לאליפות, היה קמפיין לא רע באירופה, חזקים מאוד בתמונת הגביע , כובשים לא קצת גולים וגם חלקם מרגשים, היה ינואר לתפארת הקבוצה גם מבחינת תוצאות וגם רכש ושחרור שחקנים.

אז חאלס! נכון התרגלנו להסתכל על הליגה מלמעלה ולראות אחרות רודפות אחרינו אז העונה מתקדמים אבל מתחת לב"ש זה לאאומר שזו עונה גרועה חאלס לא חסרות אליפויות בהיסטוריה של הכדורגל שקבוצה באה מהמקום השני ולקחה בסוף הכל (לקהל הרחב דוגמת בארסה שנה שעברה)

אהלן , מנוי בערך 7-8 שנים הולך למשחקים מאז שאני זוכר את עצמי עם דגש על העשור השחור.

עונה נוראית ( ביחס לסטנדרט שמכבי חייבת לעמוד בו עם תקציב כזה ותשתית ניהולית כזאת שלקח לנו 5 שנים לבנות)

אין שום קשר לאוהד הצלחות או לא , ב"ש לא בעונה מצוינת , הם לכל היותר בעונה טובה, נמצאים ב8 הפרש ממך, 8.

וההפרש זאת הבעיה האחרונה שלנו כרגע. (חלוץ אחד שמתפקד, נתניה, מגנים רעים ועוד)

אם יעזור לך שאני אכתוב "עד עכשיו" אז בסדר -

עונה נוראית עד עכשיו.

לא "הכל פתוח". יש לנו פתח קטן מאוד לתת תקווה לעונה הזאת וצריך להתאבד על הפתח הזה. מדאיג שהיום לא עשינו את זה.

אם מנצחים את באר-שבע, אז הכל פתוח. אחרת לא רואה את הפער נסגר. בגדול נצטרך להוציא 7 מ-9 נקודות במשחקים שנותרו מולם. ואיך הם חולים ובנויים לשחק נגדנו שאנחנו אלו שחייבים את הניצחון והם חיים בסבבה עם תיקו. הכי כיף בעולם...

כל תוצאה שהיא לא תיקו די תפתיע אותי.

כל כך שקוף ואז אתה אומר לעצמך שמכבי לא נפלה מבש אפילו הייתה טובה יותר ועדיין מאמין שאפשר לעשות את זה גם ב8 הפרש ואז עושה תיקו עם פת והלכה העונה זה הסיפור שלנו העונה כמעט שם

כל תוצאה שהיא לא תיקו די תפתיע אותי.

לא חושב שניצחון שלהם יפתיע אותי. הם יבואו בכיף שלהם על תיקו, מאמין שאנחנו בשלב מסוים (לא חושב שיש ברירה) נעלה יותר בכדי להכריע ואז הם יעקצו. זה תמיד ככה. אשאל ככה, אם 0-0 דקה 60-70 מה אתה עושה בתור מכבי ? נשק יום הדין כדי לנצח או שינוי מבוקר בתקווה להכריע אבל גם אם לא אז לא נורא ?

זה בעיה.

מצד אחד שרן חייב לשחק ימני מול בש, אי אפשר שדסה יתמודד עם וואקמה. מצד שני, שרן חייב לשחק שמאלי, אי אפשר שבן הרוש ישחק במשחק כזה.

חוץ מזה, הגיוני מאוד ששרן גם יצטרך לשחק בלם, כי אסור שפיליפ ישחק במשחק כזה ולא בטוח שראמון יספיק להשתלב.

עמב"ה עולה כי הירך האחורי של ריקן? הלך

היום ג'ורדי עשה הכל כדי להימנע ממנו ברמה של לשים את ייני מגן שמאלי אחרי שהוא נחת פה שלשום. ואז פיליפנקה נפצע ואני בטוח שג'ורדי מתחרט על ההכנסה של בן הרוש. תוסיף את היום לכל הגולים שספגנו עליו ונראה לי שהוא את הסיפור שלו במכבי גמר, בטח במשחקים חשובים. אתפלא מאוד אם הוא יפתח.

בדוק.

אתה חי בעבר.

באר שבע יבואו לנצח ותיקו תהיה תוצאה טובה למכבי רק שיהיה לך ברור כאילו.

מתי ב''ש באה לנצח? גם לא בטרנר, מה רע להם תיקו או עקיצה?

מה לעשות חייבים ללכת על כל הקופה תיקו הוא כמו הפסד בשבת, הבעיה שג'ורדי לא מאמין בכל הקופה על משחק אחד.

לא חושב שניצחון שלהם יפתיע אותי. הם יבואו בכיף שלהם על תיקו, מאמין שאנחנו בשלב מסוים (לא חושב שיש ברירה) נעלה יותר בכדי להכריע ואז הם יעקצו. זה תמיד ככה. אשאל ככה, אם 0-0 דקה 60-70 מה אתה עושה בתור מכבי ? נשק יום הדין כדי לנצח או שינוי מבוקר בתקווה להכריע אבל גם אם לא אז לא נורא ?

עולה בהרכב הכי התקפי שיש. אין להם מגן שמאלי, אין ויטור. מול פ"ת ומול בני יהודה הם נראו פגיעים מאוד, בטח מול ק"ש בגביע.