Jump to content

מכבי חיפה - מכבי ת"א | כשהסופר קלאסיקו הישראלי הוא גם המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

מעניין אותי מתי האוהדים של חיפלה יתעוררו למציאות ויבינו שהם מקום שביעי.

נראה לי הם שכחו את זה קצת היום.

לא ברור לי על מה הם שמחו.

על מה שאמרת בדיוק. שהם מקום שביעי והצליחו לסחוט תיקו.

מעניין אותי מתי האוהדים של חיפלה יתעוררו למציאות ויבינו שהם מקום שביעי.

נראה לי הם שכחו את זה קצת היום.

לא ברור לי על מה הם שמחו.

תהליך אחי.

מאוד מקווה בשבילנו שטב״ח עולה מפוקס. משחק קריטי שיקבע את המשך העונה, אין זמן לגחמות והצגות.

פייר - קצת חושש.

כמו שכתבתי לפני תחילת המשחק - הליצן עלה ועשה פוזות. מי שלא ראה את זה - עוור.

כך את עצמך ועוף מפה.

רק אני שמתי לב שבניון דחף בכל הכוח לאגף ימין שלנו את הכדור? לא במקרה משם באו 2 השערים שלנו.

תעודת עניות לטב"ח שכלום מהאגף שלו.

תעודת הערכה ליוסי על שמבין את הלכי הרוח והמומנטומים תוך כדי משחק, ולא משחק על אוטומט....

היתה טעות אדירה לעלות עם טב''ח מוח היום שחקן שהראש שלו מזמן לא פה ואולי מחר גם פיזית הגוף לא בשביל מה?

אם רק היה פה איזה חלוץ שפיץ על חלל בשבוע שבועיים האלה יש מצב שגם היה מנצח ת'משחק

תקשיבו עם כל השנאה לחיפה הם פשוט דפקו הצגה היום...כל שחקן במקום לחץ מטורף בלתי פוסק,כולם בהגנה כולם בהתקפה פשוט היו טובים!

אי אפשר להגיד כמעט דבר שחיפה מצטיינת או מתעלה בו על ממכבי אולי חוץ מהמהירות...הם קבוצה פי עשר יותר מהירה אין מה לעשות...לא יודע אם מקצוענית אבל מהירה כן

לא קניתי את הבולשיט הזה של התקשורת שמכבי פייבוריטית... ידעתי שזה הולך להיות משחק קשה והם יתאמצו פי עשר כדי לקלקל,לא שמח מהתוצאה אבל לפחות לא חגגו לנו בפרצוף

מקווה לא לקרוא מחר בone הבלגית על החתמת ה"כוכב" הגדול ותג המחיר המפוצץ שלו... אלא אם כן יגיעו להבנות עם החלאות על שוינפלד ויהיה פה רכש דרמטי וגם אז לא בטוח משחרר,עוד צעד ג'נטלמני אידיוטי אחד של ג'ורדי ואבדנו.

מקווה לא לקרוא מחר בone הבלגית על החתמת ה"כוכב" הגדול ותג המחיר המפוצץ שלו... אלא אם כן יגיעו להבנות עם החלאות על שוינפלד ויהיה פה רכש דרמטי וגם אז לא בטוח משחרר,עוד צעד ג'נטלמני אידיוטי אחד של ג'ורדי ואבדנו.

לקבל 5 מיליון על בן חיים זה לא צעד ג'נטלמני אלא עילה לכתבה בכלבוטק.

לקבל 5 מיליון על בן חיים זה לא צעד ג'נטלמני אלא עילה לכתבה בכלבוטק.

אם ככה איפה היית משדר את האחים ניסנוב אם מחר אתה קם ומגלה תמונה של ג'ורדי לוחץ ידיים עם שוינפלד ומתחת כתוב "נרכשו 50% מכרטיס השחקן תמורת מיליון יורו"

חס וחלילה חס

אם מציעים באמת חמש מליון אירו עליו, ג'ורדי צריך לקחת את הכסף ולהחליף מספר טלפון מייד אח"כ.

אם מציעים באמת חמש מליון אירו עליו, ג'ורדי צריך לקחת את הכסף ולהחליף מספר טלפון מייד אח"כ.

5 זה מפתה אני לא יגיד שלא השאלה אם יש כבר קומבינה וסיכום עם מישהו...אם כן אז כן אם לא לא

2 מיליון יותר-פחות מכבי עשתה מספיק כסף מאז הצ'מפיונס ועד היום עדיף לשמור עוד "נכס" בישראלים שאולי התפוצץ פתאום במשחקים הבאים ויתן אקסטרות בהתקפה

צריך להביא את בוזגלו במקום המוח אבל לסכם בחוזה שיעקב יוצא לטיול מסביב לעולם על חשבון מכבי בלי אמצעי תקשורת ושיחזור רק בסיום החוזה

לא מספיק טובים לזה השנה. לא בושה להודות ולא מקור ללעג.

מועדון כדורגל תחרותי, זה חלק מגלגל שלו.

לצערי אני מסכים.

פשוט מרגיש שזה לא שלנו העונה (ואני אחד שתמיד מאמין, אבל זה מרגיש שבאר שבע פשוט יותר טובה העונה, ומה שיותר מעציב אותי - יש לה יותר אופי העונה)