Jump to content

סיכום הניצחון על הפועל רעננה בשמינית גביע אחריי צפייה בש.ח | קשה אבל המשימה הושגה.

Sawyer

Recommended Posts

לגבי וידאר

אני חושב שהוא סוף סוף קלט שבכדורים ארוכים הוא רק צריך בנגיעה להוריד אותם לשחקן לידו שיוציא התקפה. הוא עשה את יפה כמה פעמים אתמול וזה שיפור גדול לעומת החודשיים הראשונים שלו שהוא היה מנסה להשתלט על הכדורים וזה תמיד נגמר באיבוד.

מהתחלה היה לי ברור שככה ייראה המשחק שלנו. הרכב עם שלישיית קישור כזו לא יכול להגיע לכלום.

או כמו שאמרתי באמצע המשחק - זה לא היה מכבי של שוטא, זה היה מכבי של האריס. ואתמול ראינו אותה שוב.

עומדת, זוחלת, מגלגלת כדור לאט. כשהוא על המגרש מכבי בצלמו וזה נראה רע.

וכמובן מבלי להוריד אחריות מדור פרץ שהציג את אחד המשחקים הגרועים שראיתי משחקן כדורגל ומדור מיכה שהיה יותר פרווה מהרגיל.

סקאריונה אמנם נפצע מהר אבל למה מלכתחילה לשים אותו באגף אחרי המשחק שלו במרכז נגד סכנין?

לעניין הבלמים - אמרו את זה קודם, אבל לי ברור שטיבי חזר להיראות כמו בלם בזכות הציוות עם פיליפ.
ונכון, פיליפנקה קצת רך וכל משחק יש לו איזה פאלטה מביכה ובד"כ לא מזיקה, אבל בסה"כ הוא עומד יפה ומחלץ. לטעמי אתמול היה לו משחק טוב.

רק לדמיין מה היה קורה אם היו נותנים למכבי פנדל שלא מגיע בדקה ה 120 כשהיא בפיגור, ועוד אחרי זה הייתה מנצחת בפנדלים.

המדינה הייתה רועשת וצועקת שערורייה , בושה וחרפה..

אבל כשזה נגדנו הכל בסדר.

איזה נזק אדיר היה יכול להיגרם לנו מהחלטה שערורייתית, ולאף אחד לא מזיז.

מהתחלה היה לי ברור שככה ייראה המשחק שלנו. הרכב עם שלישיית קישור כזו לא יכול להגיע לכלום.

או כמו שאמרתי באמצע המשחק - זה לא היה מכבי של שוטא, זה היה מכבי של האריס. ואתמול ראינו אותה שוב.

עומדת, זוחלת, מגלגלת כדור לאט. כשהוא על המגרש מכבי בצלמו וזה נראה רע.

וכמובן מבלי להוריד אחריות מדור פרץ שהציג את אחד המשחקים הגרועים שראיתי משחקן כדורגל ומדור מיכה שהיה יותר פרווה מהרגיל.

סקאריונה אמנם נפצע מהר אבל למה מלכתחילה לשים אותו באגף אחרי המשחק שלו במרכז נגד סכנין?

אני לא מסכים עם הדעה שלך, שנה שעברה ובתחילת השנה יש מספיק משחקים שמראים שמכבי עם מדו משחקים נקי, יעיל וטוב. מה כן למדנו שמדו לבד לא יכול להניע את הקישור, הוא צריך תמיכה אגרסיבית במרכז ויותר משחקן אחד שיעשה תנועה לעומק, בהרכב שהיה אתמול הוא באמת מיותר, אפילו נוסא היה עדיף כי אז לפחות הייתה אשליה של תמיכה מהאמצע בהתקפה, וזה ממישהו שמעדיף לראות את נוסא מנגב טחינה בגחלים!

אני לא מסכים עם הדעה שלך, שנה שעברה ובתחילת השנה יש מספיק משחקים שמראים שמכבי עם מדו משחקים נקי, יעיל וטוב. מה כן למדנו שמדו לבד לא יכול להניע את הקישור, הוא צריך תמיכה אגרסיבית במרכז ויותר משחקן אחד שיעשה תנועה לעומק, בהרכב שהיה אתמול הוא באמת מיותר, אפילו נוסא היה עדיף כי אז לפחות הייתה אשליה של תמיכה מהאמצע בהתקפה, וזה ממישהו שמעדיף לראות את נוסא מנגב טחינה בגחלים!

מה שנקרא - בונא ג׳ורדי הגזמת.

כי אין בעיה לשחק עם 3 בלמים.

אבל יכולת לראות אחרי 20, 30, 40, 90 דקות, שזה ל-א ע-ו-ב-ד.

שאין לך מרכז שדה, שאתה מפסיד את דור מיכה בהתקפה, שבניון וקיארטנסון עייפים בטירוף, שאתה לא מחזיק בכדור יותר מ-10 שניות בהתקפה.

שדור פרץ מפסיד את הכדור בכל נגיעה שלו (תחליף), ששגיב יחזקאל הולך עם הראש בקיר (תנער).

אני לא מבין את ההתעקשות על המערך המוזר הזה, בטח כשיש לך על המגרש שחקנים ל-4-3-3 הרגיל שעבד כל כך טוב ביום ראשון.

אני לא חושב שהיה צריך להיות משחק כזה שקול, כי לרעננה אין יותר מדי מה להציע (עם כל הכבוד).

אני חושב שמכבי שיחקה לה לידיים ועשתה לה את החיים קלים.

זה היה קשה לצפייה ואני מעדיף לשכוח את המשחק הזה.

מזל שעלינו. (כן, מזל, לא יכולת)

הבעיה המרכזית הייתה הציוות של מדו לבד באמצע/עם דור פרץ שזה גרוע מלבד, עמב"ה, ההחלטות של יחזקאל הכי גרועות שראיתי משחקן כדורגל ב10 שנים אחרונות.

הצעקות/הוראות במחצית שריווחו יותר את המשחק היו טובות. הכניסות של אליאל ויצחקי היו מצוינות. וידאר אחלה אחלה רכש.

אני מתלהב מאליאל ואני כאילו אומר לעצמי שאין סיבה אבל אולי יש?

אחראי. חושב תמיד קדימה. מסירה לא רעה כנל טיפול בכדור. בועט בסדר. חזק מנטלית.

הוא יכול להפוך לשחקן סגל במכבי. אבל לא יהיה הכוכב שיוביל אותך..

חח גנבים

פיליפנקה בלם טוב לקבוצה קטנה. עושה הכל נכון עד שהכדור אצלו ברגל. הוא לא יכול פשוט למסור לשחקן קרוב?

להגנתו שיחקת בלי גולסה ובלי שום תנועה באמצע מה שהקשה מאוד על מסירות הבלמים.

פיליפנקה בלם טוב לקבוצה קטנה. עושה הכל נכון עד שהכדור אצלו ברגל. הוא לא יכול פשוט למסור לשחקן קרוב?

פיליפנקה הוא שחקן הגנה סופר טכני. כשאתה מצרף את זה לגובה שלו ולעובדה שהוא נראה דיי גמלוני, זה עוד יותר מפתיע. מאוד אלגנטי בהטיות הגוף שלו והפס מאוד נקי.

אתמול היה משחק יוצא מן הכלל שלא מעיד על רוב המשחקים שלו. כמעט ולא מעיף כדורים למעלה בלי כתובת. מוסר מדויק. הוא עזר לנו מאוד לשפר את הנעת הכדור מאחור.

פיליפנקה הוא שחקן הגנה סופר טכני. כשאתה מצרף את זה לגובה שלו ולעובדה שהוא נראה דיי גמלוני, זה עוד יותר מפתיע. מאוד אלגנטי בהטיות הגוף שלו והפס מאוד נקי.

אתמול היה משחק יוצא מן הכלל שלא מעיד על רוב המשחקים שלו. כמעט ולא מעיף כדורים למעלה בלי כתובת. מוסר מדויק. הוא עזר לנו מאוד לשפר את הנעת הכדור מאחור.

אמת.

תקשיבו טוב. אין שום חלוץ בארץ שנותן גול כמו שוידאר נתן. אין.

לאמיתה. בארץ לא- ישראלי? אולי תומר חמד.

מכבי צריכה להפעיל את וידאר יותר בדרך הזאת. הוא פשוט נתן לנו גול מכלום.