Jump to content

מכבי תא מארחת את בני סכנין למשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

אוקיי. הגיע הרגע.

אחריי הנפילה של בש מול פת המצויינת למכבי יש את ההזדמנות לצמק את הפער ל6 נקודות בלבד, כשעוד שבועיים מכבי מארחת את ב"ש וברור לכולם שבסנאריו מסויים אפשר להגיע איתם לפלייאוף בפער משחק אחד בלבד.

כמובן כדי שכל זה יוכל להפוך למציאות על מכבי לנצח סדרה של משחקים מאוד קשים. אבל לפניהם, המשחק הקרוב והחשוב ביותר העונה. המשחק שיקבע אם בכלל יש מה להסתכל קדימה. משחק על כל הקופה.

מכבי ת"א מול סכנין. משחק על החיים. תכף יוצא לדרך.

ת-ת-א-ב-ד-ו עליו.

+ שרן + גרשון + דאבור

ואוו מה עושים להם.

איפה גרסימוב שיגיב שדאבור לא שחקן כדורגל ושאולי אם נשלח אותו לשנת התחשלות בשעריים ייצא ממנו משהו?

איפה גרסימוב שיגיב שדאבור לא שחקן כדורגל ושאולי אם נשלח אותו לשנת התחשלות בשעריים ייצא ממנו משהו?

דאבור דווקא סבבה אשמח אם הוא יבוא למכבי. גם רמי גרשון. גם ייני אם הוא בא ב100 אלף דולר בתור מחליף לבלמים.

מיכה לרמלה!

דאבור דווקא סבבה אשמח אם הוא יבוא למכבי. גם רמי גרשון. גם ייני אם הוא בא ב100 אלף דולר בתור מחליף לבלמים.

מיכה לרמלה!

כמו שאמרתי, החיים מלאי הפתעות.

בירנבוים, אצילי וחמד

מגן שמאלי חייזר, ילד סקנדינבי לקישור התקפי, אצילי, דאבור, בירנבאום וייני.

שחרור בטון, ייגור, בן-הרוש, שפונגין, יצחקי, מדו, נוסא.

מיכה לרמלה!

בום סוף סוף

לפעמים אני מרגיש שאני נמצא בסיפור בגדי המלך החדשים. נימני אומר ביציע שמיכה שחקן טוב וכולם קונים את הלוקש הזה. הגיע הזמן שהאמת תצא לאור. מיכה פח.

בום סוף סוף

לפעמים אני מרגיש שאני נמצא בסיפור בגדי המלך החדשים. נימני אומר ביציע שמיכה שחקן טוב וכולם קונים את הלוקש הזה. הגיע הזמן שהאמת תצא לאור. מיכה פח.

טוב. בעקרון מביך אותי להגיב לך, אבל בשביל הסיכוי הבודד שאתה לא טרול אני אעשה את זה. זה היה סרקסטי. אתה היחיד שחושב מה שאתה חושב על מיכה.