Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

צריך טאבלט חדש, בעיקר לסרטים וסדרות בזמן נסיעות.

חשבתי ללכת על זה (לינק לדוגמא, לא אומר שאני קונה משם) https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=22692

אבל אשמח להמלצות בטווח של המחיר שלו.

לא קשור לסלולרי ואני יודע שזה כבר נשאל פעם אבל אני לא מוצא...

למישהו יש המלצה על חברת שילוח מארה"ב לארץ?

יש מלא חברות ויש לי בלאגן בראש.

בדקתי כמה אתרים וחוץ מזה שאני לא יודע מי אמין אני רואה שהמחירים מטורפים. לפני כמה שנים היה לי שירות כזה דרך אמריקן אקספרס (תודות לסויר) והמחירים היו בערך חצי מחיר.

יש דבר כזה אוזניות עם סאונד ברמה גבוהה לשמיעת מוזיקה עד 300 ש"ח או שאאלץ לטפס במחיר?

תעלה קצת במחיר ויש לך את זה - ₪ 395.65 63%OFF | Bluedio Victory High-End Wireless Bluetooth headphones PPS12 drivers over ear BT 4.1 headset with microphone rotated design

https://s.click.aliexpress.com/e/b1lGXPcc

אולי הוואליו פור מאני הכי טוב שיש.

גם שאר האוזניות שלהם מעולות לפי מה שהבנתי, אבל לא ניסיתי אותם

יש דבר כזה אוזניות עם סאונד ברמה גבוהה לשמיעת מוזיקה עד 300 ש"ח או שאאלץ לטפס במחיר?

אני קניתי בעקבות המלצה כאן אוזניות של bluedio.

התחילו להביא אותם לksp במחירים דומים לאתרים בחו"ל.

ממליץ לבדוק.

עיצה אחת - קח כאלה שמקיפות את כל האוזן

• 3 weeks later...

מצלמה פנטסטית במחיר מעולה זה google pixel 3a החדש,
מגיע עם מפרט פחות חזק מהגירסה הרגילה, איכות בנייה פחות איכותית (פלסטיק) וללא עמידות למים אבל כן מגיע עם המצלמה המטורפת של הפיקסל 3 "הרגיל",
כמובן מאחר וזה מכשיר של גוגל, הוא מגיע עם גריסה נקייה, מקבל עדכוני גרסאות הכי מהר שיש ולטווח ארוך.
עולה 400 דולר שזה מחיר מצויין, רק תוסיף 17 אחוז מע"מ + משלוח אם אתה מביא מארה"ב/אירופה או אם יש לך חבר שמגיע משם אז בלי זה.

https://www.youtube.com/watch?v=3mlMq3pQyt8&t=4s

https://www.youtube.com/watch?v=vcaXm9dgcpI&t=1s

https://www.youtube.com/watch?v=eix5pEfoIv4

אם אתה צריך מסך גדול יותר יש גם 3A XL

מחפש משהו בתקציב של 1000 שקל פחות או יותר יש למישהו משהו ספציפי להציע?

מצלמה "וואו" לא תהיה בתקציבים האלו אבל המצלמה של השיאומי פוקופון טובה מאוד,

אפשר להביא אותו ב1200-1000 תלוי אם קונה בארץ/יבואן רשמי/יבוא מקביל/אילת/חו"ל, אם יש מבצע באותו זמן וכו', אבל זה נכנס לך בערך בתקציב

מבחינת מצלמה - וואווי P30 לוקח את כולם, הבני זונות יודעים לייצר מצלמות.

קניתי עכשיו את הPro הוא מדהים

מצלמה "וואו" לא תהיה בתקציבים האלו אבל המצלמה של השיאומי פוקופון טובה מאוד,

אפשר להביא אותו ב1200-1000 תלוי אם קונה בארץ/יבואן רשמי/יבוא מקביל/אילת/חו"ל, אם יש מבצע באותו זמן וכו', אבל זה נכנס לך בערך בתקציב

מה עם ה-48mp של ה-redmi note 7 pro? מתחת לאלף והמצלצה של הנוט 5 הייתה ממש טובה, אז בטח יש שיפור.

פוקו אפשר לקנות באילת בפחות מאלף (נכון ללפני כמה ימים) אם המחיר קריטי ויש מי שיקנה.

מחר ההשקה של ה-oneplus 7 pro, נראה שהוא המכשיר הבא שלי אם לא ידפקו מחיר מטורף (:

מה עם ה-48mp של ה-redmi note 7 pro? מתחת לאלף והמצלצה של הנוט 5 הייתה ממש טובה, אז בטח יש שיפור.

פוקו אפשר לקנות באילת בפחות מאלף (נכון ללפני כמה ימים) אם המחיר קריטי ויש מי שיקנה.

מחר ההשקה של ה-oneplus 7 pro, נראה שהוא המכשיר הבא שלי אם לא ידפקו מחיר מטורף (:

הוואן פלוס פצצה, אני עוד זוכר שהייתי צריך לקמבן הזמנה כדי לקנות את הראשון בזמנו (הוואן פלוס וואן),

אח"כ היה לי את ה-2, 3, 3T ואפילו את ה-X האנדרייטד לתקופה קצרה,

פרשתי ב3T אחרי שהם לא נתנו מענה לבעיית בלוטוס שהייתה להמון אנשים בעולם עם חיבור למערכת מולטימדיה ברכב שהיא לא מותג מוכר, ז"א מותגים מוכרים הייתה תאימות אבל מותגים סינים היה צריך כל פעם לעשות התאמה מחדש כדי להתחבר וזה קרה כמובן רק בוואן פלוס במכשירים אחרים של סמסונג ואפל למשל זה לא היה,

הם גם לא נתנו מענה בזמנו לבעיית GPS שניתן היה להפעיל רק אם מורידים את הAGPS שזה היה מרתיח כי מה שווה טלפון טוב ככל שיהיה אם יש בעיה לנווט ובעיה להתחבר לדיבורית ברכב - זה 2 דברים מהיותר קריטיים בטלפון בעיניי,

אז מאז לא חזרתי אליהם אבל אני מתגעגע רצח לטעינת DASH המטורפת שלהם, אני מבסוט על הפיקסל 2XL בעיקר על המצלמה והרום הנקי ועדכוני גריסה מהירים כמובן כי זה מכשיר של גוגל, אבל הטעינה שלו קטסטרופה לעומת הוואן פלוס.

הוואן פלוס 7 פרו נראה פצצה, מבחינתי שאני לא משתמש אף פעם במצלמה הקדמית זה גם לא מזיז לי שהיא יושבת על "חלק נע" כי אני בקושי הולך להשתמש בזה ולהפך - זה כיף כי זה מנקה את המסך מכל השטויות של מגרעת וחורים ועוד חרטות של השנים האחרונות.

העיצוב שלו בהחלט נראה מטורף, אם רק ישפרו את הנושא של מצלמה זה יהיה מכשיר אש.

את הנוט 7 אני לא מכיר עדיין ולא יצא לי להתעמק בחו"ד עליו, אבל כמות המגה פיקסל במצלמה לא מבטיחה הרבה, צריך לראות בפועל אם זה באמת משהו טוב.

בעיניי כשאני רוכש מכשיר זה קודם כל המצלמה אח"כ רום נקי או קרוב לך (פיקסל או וואן פלוס ודומיו), אח"כ סוללה, איכות בנייה ושאר שיקולים,

לכן אני ממליץ למי שלא צריך מכשיר עם מעבד חזק כדי לשחק ודברים כאלו ורק מעניין אותו לקבל מצלמה מטורפת במחיר נוח לשקול ברצינות את הפיקסל 3A החדש,

ב400 דולר לקבל את המצלמה הזאת ועוד מכשיר נקי של גוגל על כל המשתמע מזה? קשה לנצח את זה.

מוזר, הייתי עם ה-3t עד לא מזמן (יום אחד כבה מעצמו ומאז נתקע בעלייה) ולא היו לי בעיות bt או gps, בגלל זה אני בינתיים עם מכשיר חלופי ומחכה שייצא הדגם החדש...

גם אני לא ראיתי תמונות שצולמו בנוט 7, אבל ראיתי הרבה מהנוט 5 והן היו ממש טובות ביחס למחיר שלו, הרבה יותר טובות משל ה-3t למשל, בגלל זה אני מניח שהם השתפרו עוד יותר.

אם ה-op7 pro יהיה ממש יקר, יכול להיות שאלך על הפיקסל, לי אישית קשה עם מערכת ההפעלה של שיאומי.