Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

אני מאוד מרוצה מהפוקופון שרכשתי לפני חודשיים וחצי.

פעם ראשונה שלי עם שיאומי ולבנתיים הכל מעולה.

ההבדל מ G3 הוא ענק. אני משתמש כ 4-5 שעות מסך ביום שזה כולל גלישה וואצפ ויוטיוב וחוזר עם לפחות 60 אחוז,

ככה שהבטרייה אמורה להספיק לכ 10 שעות מסך שזה מעולה בעיניי. גם הטעינה מהירה ולוקח בערך שעה ל 50 אחוז.

חוץ מזה הטלפון ממש זריז ומערכת ההפעלה סבבה לגמרי ולא נתקלתי בשום בעיה.

קראתי תגובות של אנשים שכתבו שבעידכון האחרון הבטרייה נגמרת יותר מהר אבל אני עדיין על אנדרויד 8.1 ואין לי שום צורך לעדכן כרגע.

עושה רושם שזה טלפון ממש מוצלח למחיר שלו, כרגע עולה כ 1130 ובטח עוד 50 שח אם תרצה מטען מקורי.

בשביל כ 1200 שח לקבל מכשיר שיש בו 6 גיגה ראם ומעבד הכי טוב בשוק כרגע נשמע מעולה, צריך כמובן לראות איך המכשיר יחזיק מעמד בהמשך וגם רצוי שתראה סרטונים לגבי מערכת ההפעלה MIUI 10 שאולי לא מתאימה לכל אחד, למרות שאני ממש אהבתי הכל זריז ולא רואה שינוי מהותי מאנדרויד.

אני מאוד מרוצה מהפוקופון שרכשתי לפני חודשיים וחצי.

פעם ראשונה שלי עם שיאומי ולבנתיים הכל מעולה.

ההבדל מ G3 הוא ענק. אני משתמש כ 4-5 שעות מסך ביום שזה כולל גלישה וואצפ ויוטיוב וחוזר עם לפחות 60 אחוז,

ככה שהבטרייה אמורה להספיק לכ 10 שעות מסך שזה מעולה בעיניי. גם הטעינה מהירה ולוקח בערך שעה ל 50 אחוז.

חוץ מזה הטלפון ממש זריז ומערכת ההפעלה סבבה לגמרי ולא נתקלתי בשום בעיה.

קראתי תגובות של אנשים שכתבו שבעידכון האחרון הבטרייה נגמרת יותר מהר אבל אני עדיין על אנדרויד 8.1 ואין לי שום צורך לעדכן כרגע.

עושה רושם שזה טלפון ממש מוצלח למחיר שלו, כרגע עולה כ 1130 ובטח עוד 50 שח אם תרצה מטען מקורי.

בשביל כ 1200 שח לקבל מכשיר שיש בו 6 גיגה ראם ומעבד הכי טוב בשוק כרגע נשמע מעולה, צריך כמובן לראות איך המכשיר יחזיק מעמד בהמשך וגם רצוי שתראה סרטונים לגבי מערכת ההפעלה MIUI 10 שאולי לא מתאימה לכל אחד, למרות שאני ממש אהבתי הכל זריז ולא רואה שינוי מהותי מאנדרויד.

שכנעת אותי, איפה הכי נכון לרכוש? מחר אני על זה, עוד שעתיים ליברפול, קשה להתרכז במשהו אחר =0

ממליץ להתרחק מגומובייל.

למה? לי אישית יש ניסיון טוב איתם, גם כשהייתי צריך לממש אחריות.

אשכרה שבוע עם הפלאפון, נפל ונשבר המסך. משהו פינתי בקטנה אבל איזה מעצבן זה, כולה שבוע

הכי מבאס שיש, וואלה מבין אותך.

קרה לי לא מעט פדיחות, גם מהסוג שאשכרה הייתי צריך לזרוק את המכשיר לפח, בגלל זה אני כבר לא משקיע הרבה כסף על סמארטפונים.

חודשיים אחרי שקניתי את הmi note 3 שלי דרס אותו ג'ק חשמלי, כל הגב שהוא זכוכית התנפץ, המגן מסך גם אבל המסך עצמו נשאר כמעט מושלם. שמתי איזו טסה שנשאר לי מהצבא על כל הגב והמכשיר מחזיק לי עד היום כבר עבר שנה

הטלפון המתקפל הוא בעיקרון טלפון קונספט, הם לא מצפים שימכור מיליוני חתיכות.

הגלקסי S10 נראה מדהים, ויש סופסוף קורא טביעות אצבע מוצלח מתחת למסך (ולא, המכשירים הסינים לא פתרו את הבעיה עד הסוף).

החור במסך עבור המצלמה זה פתרון ביניים לא רע, אבל נמתין לפתרון מלא - החור "נפתח" רק כשמפעילים את המצלמה הקדמית.

הטלפון המתקפל הוא בעיקרון טלפון קונספט, הם לא מצפים שימכור מיליוני חתיכות.

הגלקסי S10 נראה מדהים, ויש סופסוף קורא טביעות אצבע מוצלח מתחת למסך (ולא, המכשירים הסינים לא פתרו את הבעיה עד הסוף).

החור במסך עבור המצלמה זה פתרון ביניים לא רע, אבל נמתין לפתרון מלא - החור "נפתח" רק כשמפעילים את המצלמה הקדמית.

הs10 באמת נראה מדהים, אבל גם המחיר יהיה הרבה יותר יקר מהs9 בתחילתו וחבל...

אפילו הs10e עולה יותר מהs9 בתחילתו, סמסונג ראו שאפל מעלה מחירים וללקוחות זה לא מזיז אז קיבלה אומץ

עדיף לחשוב על הmi 9 שלפי מה שראיתי לא נופל בקורא טביעות אצבע מתחת למסך שלה משל סמסונג, ויעלה בערך חצי מהs10

למה? לי אישית יש ניסיון טוב איתם, גם כשהייתי צריך לממש אחריות.

קניתי מהם גלקסי אס 8 לפני איזה שנה וחצי ואחרי שלא קיבלתי שום עידכון הלכתי אליהם והם שלחו למעבדה כדי לצרוב גרסא,

המכשיר נדפק אחרי הצריבה והם טענו שצריך להחליף לוח אם...כמובן שסירבתי וסידרתי אותו במקום אחר ב200 שקל.

אוזניות מדהימות ביחס למחיר, ואיכות שמע מפתיעה מאוד.

החיסרון שלהן זה בשיחות טלפון ששם הצד השני שומע אותך פחות טוב במקרה ואתה באזור רועש, וחוסר היכולת לשלוט על הווליום דרך האוזנייה.

לטעמי ביחס למחיר החסרונות האלה ממש מינוריים וזאת תמורה מעולה לכסף.

https://m.gearbest.com/headsets/pp_009659812749.html?vip=15888887&gclid=CjwKCAiAnsnjBRB6EiwATkM1XmgUahatED2mXT5LHWy5_yVgO8RmzwojDHXWiWWDRQrZIY7s3h9nBBoCCCEQAvD_BwE

מדובר על האוזניות האלה?

עוד שאלה אם מישהו רואה את זה בשעה הקרובה... עדיף וואוי הונור 8 או הפוקופון?

https://m.gearbest.com/headsets/pp_009659812749.html?vip=15888887&gclid=CjwKCAiAnsnjBRB6EiwATkM1XmgUahatED2mXT5LHWy5_yVgO8RmzwojDHXWiWWDRQrZIY7s3h9nBBoCCCEQAvD_BwE

מדובר על האוזניות האלה?

עוד שאלה אם מישהו רואה את זה בשעה הקרובה... עדיף וואוי הונור 8 או הפוקופון?

כן אלה האוזניות

ההמלצות שניתנו לי כאן קניתי היום פוקופון רצו ממני 1252 על שנה אחריות בכפר קאסם... זין שלי

הוספתי 150 קיבלתי מטען מקורי ומגן אחורי לשנתיים אחריות בעוד 149 שקל. הגירסא של ה128גיגה. מוכרח להגיד שהמכשיר רץ במהירות שלא נתקלתי בה מעולם בסלולרין עם כי מאז שהיה לי אייפון 4 קניתי בעיקר מכשירים זולים יחסית.

המכשיר הזה מדהים אני 4 וחצי שעות מוריד עשרות אפליקציות ולא עוזב את הטלפון וירד לי 13 אחוז עד עכשיו

אם יש משחקים טובים ששווה להריץ בטלפון הזה אז אשמח להמלצות .